Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

A ja kupiłam ostatnio piękne korale na www.galeriaturkusowa.pl i dostałam w gratisie pikne kolczyki i ozdobną torebeczkę na prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmyku drogi
te próbki perfum to dostałaś z GP?odpowiedz,proszę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko mejla do w11 i po ten bryloczek z trzeźwości. a tak to jakiś mejl do hotelu i jakieś kiełbasy o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam świetne przesyłki. 1. paczka urodzinowa od mojego Miśka :* 2. koszulka (moja pierwsza :) ), smycz, długopis, balony, odblask Miłe niespodzianki po dniu urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAVVVVOOONNN
Chciałabyś kupować kosmetyki Avon dużo taniej? Chciałabyś być na bierząco ze wszystkimi nowościami? Otrzymywać co miesięc darmowy katalog wraz z specjalną ofertą promocji przygotowaną specjalnie dla ciebie? To mam coś co napewno cię zainteresuje!!! Zamów conajmniej 2 produkty z specjalnej listy promocyjnej dla nowych klientów. Wysyłka priorytetowa to tylko 2zł!!! Wraz z pierwszą paczką otrzymasz paczkę niespodziankę dla nowych klientów, znajdziesz w niej min. gadżety firmowe, porady kosmetyczne, oraz próbki. Dzięki temu będziesz mogła lepiej poznać ofertę kosmetyków Avon. Jesteś zainteresowana to odezwij się na maila katarzyna1000@amorki.p l, w mailu zwrotnym otrzymasz pełną listę kosmetyków objętych promocją i dalsze informacje o promocji. Czekam na wszystkie maile :):) Chętnie odpowiem też na pytania na forum. Od 1 grudnia zostanie uruchomiona strona internetowa z szerszą ofertą. Dla zachęty podaje kilka przykładowych produktów z listy promocyjnej: - Woda toaletowa Celebre, 50ml. 29zł - Rozświetlający zestaw kremów, na dzień i na noc, każdy 50ml. w promocyjnym opakowaniu 32zł - Balsamy do ciała Naturals 10zł + Gąbka gratis i wiele wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAVVVVOOONNN
mój adres e-mail to katarzyna1000@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmyku drogi
pisząc GP miałam na myśli Gwiazdy Pustyni,a skąd te Twoje probki nadeszły jesli to nie tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NuSsIa=
Jestem jaka jestem... dla nikogo się nie zmienie! Próbkomaniaczka new =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NuSsIa=
Mam do was pytanie ;) Jak moge zarejestrowac nicka [o ile to możliwe] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×