Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ciekawe czy dziś coś przyjdzie, z jednej strony chciałabym, ale z drugiej to mój listonosz \"wspaniały\" chyba dostanie apopleksji :D jak będzie musiał dalej tak łazić do mnie kilka razy w tygodniu haha A jutro będę miała największy prezent!! --->>> samochodzik:)) Dziś już miałam surprise - tata przyjechał rano i przywiózł ze Starostwa moje prawko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tylko ulotki i mapki z Gdyni i próbki z DAX\'a dobre i to ale liczyłam na wiecej ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliaaaaaaa z czego przyszło ci to lusterko???? u mnie dzisiaj tylko alfabet Braille\'a z www.afb.org/braillebug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podasz e-maile do tych 200 firm?? Ja nic nie dostaje od pewnego czasu. Adresy już wszystkie co znam wykorzystałam. Nie mam nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zauważyłam nataliaaaa nie chce podawać adresów, z których coś dostała. Żeby chociaż nazwy firm podała. Ona tylko wchodzi i zamawia z linków, które inni zamieścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flattery
A u mnie dzisiaj tylko pointy ;/ za 107 zeta :( mama sie nie wyplaci... :D Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loginkaa
piszcie na falego.falego@gmail.com dostałam ostatnio kalendarz już na 2008 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
jejku widze ze kazdy tutaj dostaje dlugopisy i jeszcze piszecie ze to nic ciekawego... jak ja bym chciala takie dlugiopisy dostac... dostalam tylko 1 od WSH :( prosze was podajcie pare pewniakow na dlugopisy :) tutaj albo na mail kasia_kaska@op.pl bardzo mi zalezy :) o zrobcie to dla mnie niedawno mialam urodzinki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ktoś chce filmy (płyty dvd)z AVIKO żebym wygrała mu to za dwa jakieś fajne adresy interesują mnie : próbki kosmetyczne (ale nie takie oklepane typu Yves Rocher,Bielenda itd.bo takie już każdy chyba ma.),rzeczy dla małych dzieci zarówno próbki,gadżety dla maluchów itd (również prosze nie oklepane),gadżety typu kubki,filiżanki...itd.Długopisy i smyczki raczej mnie nie interesują.Kontakt meilowy silenenouvel@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wygrałam te płyty ale jeszcze nie przyszły...to chyba i tak tylko 2 filmy...mam już takie i oglądałam z 5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisja dostalam probki od nuxe(3) i od yves rocher;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten darmowy
starter z orange to jeszcze jest bo tamten wczesniej podany link nie dziala-jesli ktos moze podac dobry, to byłabym wdzieczna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja19_20 xDe
skąd masz te fajne gadżety? podzielisz się linkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×