Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

elo:) Jak już piszecie do w.koryczana, nie podawajcie mu adresu odrazu. Podajcie dopiero jak odpisze. Jak ja mu podałem odrazu to napisał że mam mu nie podawać teraz bo on przez to może miec nieprzyjemnosci. (chyba o to chodzi że policja moze to uznać za wyłudzanie danych osobowych) Tyle:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinuś_xD
Elo. Kilka sprawdzonych stronek: Bonprix-katalog Elseveintensive- próbki szamponu (nie wiem czy jeszcze aktualne, bo ja wysyłałam 3 tygodnie temu) Yves rocher- próbki Blend-a- med - szczoteczka + pasta Gerber- śliniaczek (ale różne rzeczy przysyłąją) ii autograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cray
taa uwazaj bo na gmailu jakaś firma ma maila... magik nie klam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietre
magik to idiota. nie sluchajcie go. to chlopczyk, ktory mysli ze zrobi fajny zart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horpynka
Czesc od kilku dni sledzę fora i piszę do różnych firm. Ziaja przysłała mi dwie koperty (pewnie dlatego, ze przez przypadek wysłałam do nich dwa maile) i Yves rocher jedną. Dzisiaj znalazłam taki adresik http://www.softtree.pl/index.php?option=com_performs&formid=8 Jakis kalendarzyk czy etykieta ubraniowa tylko ze wysylaja dla samych firm moze trzeba NIP wymyslic. Nie wiem czy sprawdzone, ja zamowilam ciekawe czy wyślą :) Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie na forum! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horpynka
http://www.health-and-beauty.com/main/Bezp_atny_egzemplarz.634.0.html egzemplarz jakiegos poradnika chyba ;) Wiecie co? Dobija mnie nasza poczta! Wczorajsza moja koperta z ziaji byla rozcieta na dole, dziura wielkosci takiej, zeby przez nia probki przeszly a mama mi mowila, że ze wczesniejszą kopertą to samo było :/ W jednej kopercie zostaly mi dwie probki a w drugiej 5 bylo :/ Ile bylo na poczatku nie mam pojecia. Czy nic z tym nie mozna zrobic? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a agata mazurek?? ona ma konta na gmailu!!!! to ta co wysyła naklejki OK i NIE OK!!!!!!!!!!! i co??? idioci to wy jestescie cioty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dam_prace
Dam prace przez neta... Otóż należy za mnie wysyłać prośby do firm o bezpłatne próbki. Dobrze płacę. Odezwac sie na gg: 65 8 55 1 2 Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horpynka------------skorzystałam z Twojego linka i zamówiłam wysyłkę kartki do mojej Mamy(na Dzień Matki).Zobaczymy,czy dojdzie.:) Dzięki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Właśnie wysłałam prośby o gadżety do POWERADE i NICI:) Ciekawe, czy coś przyślą:) jak coś, to dam znaka;) Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horpynka
Blokada: własnie ciekawe czy dojdzie do jutra, ale moze bedziesz miała szczęscie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej! Dzisiaj 3 nagatywy- NICI i Hortex nie przysyłają gadżetów;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj^^ +Dwa kalendarzyki +Notes +\"Zapach\" do samochodu itp. A w piątek Kalendarzyk i O.B. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horpynka
A u mnie dzisiaj pozytyw od Royal Canin. Nie próbki karmy, bo nie mają dla mojego pieska, ale napisali że wysla mi materiały reklamowe żebym się zapoznała i za zainteresowanie ich firmą drobny upominek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśne dostałem paczke od Pana Koryczana:P Jaki gigant wazy jakieś 24 kg, dowozona kurierem DHL!!!! nie mogłem uniesć! W środku była karteczka z napiem \"dla Pana, za zdumiewająco wiarygodny list i zainteresowanie firmą\". Nikt nie musi mi wierzyć! A oto e-mail od niego: Dzieńdobry! Oczywiście, prześlemy gadżety. Paczka będzie ważyć około 24 kg. Wysyłka kurierem DHL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśne dostałem paczke od Pana Koryczana:P Jaki gigant wazy jakieś 24 kg, dowozona kurierem DHL!!!! nie mogłem uniesć! W środku była karteczka z napiem "dla Pana, za zdumiewająco wiarygodny list i zainteresowanie firmą". Nikt nie musi mi wierzyć! A oto e-mail od niego: Dzieńdobry! Oczywiście, prześlemy gadżety. Paczka będzie ważyć około 24 kg. Wysyłka kurierem DHL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxsweetgirlxxx
a co dostales z tej firmy jak 24 kg wazy paczka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matek
Odstąpie za free karnet kodów( jeden kod glowny dzieki ktoremu masz szanse wygrac Ipoda i zostac testerem batonikow XS Bąbolady oraz 6 kodów dla twoich kolezanek- ktore beda mialy szanse wygrac pyszne upominki od Alpen Gold). Jesli ktos zainteresowany to prosze o kontakt: matewate@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 3 próbki z ziaji: -mleczko kokosowe -krem olivkowy -mleczko po opalaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w paczce było: -153 smycze, -211 breloczków, -3 kaski na rower, -ulotki, -47 kubków, -4 kg cukierasów z logiem KORYCZAN STUDIO -i takie ołówki około 1000 -gumki do mazania, korektory, mazaki i flamastry! NAJLEPSZA PACZKA W MOIM ŻYCIU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w paczce było: -153 smycze, -211 breloczków, -3 kaski na rower, -ulotki, -47 kubków, -4 kg cukierasów z logiem KORYCZAN STUDIO -i takie ołówki około 1000 -gumki do mazania, korektory, mazaki i flamastry! NAJLEPSZA PACZKA W MOIM ŻYCIU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w paczce było: -153 smycze, -211 breloczków, -3 kaski na rower, -ulotki, -47 kubków, -4 kg cukierasów z logiem KORYCZAN STUDIO -i takie ołówki około 1000 -gumki do mazania, korektory, mazaki i flamastry! NAJLEPSZA PACZKA W MOIM ŻYCIU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loop
nie ma czegos takiego jak KORYCZAN STUDIO ;/ taa jasne magik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×