Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

No tak, ale podobno już on to usunął. PODOBNO ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że tak www.allegro.pl tam jest pełno koszulek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Brzydka i złośliwa Hjena:)..............................i pomyśleć, że z bagażem doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to hjena z bagażem doświadczenia i owszem - pożyj tyle co ja to pogadamy.. a że złośliwa ? normalka, a brzydka? widzałeś kiedyś ładną hjenę? bo ja nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialalaaa
kto chetny na zaproszenie - można wygrać fajne kosmetyki wygrywa 5000 pierwszych??? info na maila: matewate@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz zostać testerką maybeline przeslij mi swoj mail a ja chetnie przesle zaproszenie!! - desunek@gmail.com mam tylko ograniczona ilosc zaproszen kto pierwszy ten lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaxxxx
Ejjj dzielelcie sie adresami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Pożyłem tyle co Hjena, możemy porozmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZADAŁEM BAJI PYTANIE, CZY DA MI COŚ ZA COŚ, oto jego dziecinna odpowiedź: Piotr Dabrowski do mnie pokaż szczegóły 16:43 (23 minut temu) Phiii najpierw kurwo wyzywasz a teraz prosisz? Pierdol się :-) Elo:) Dasz mi jakieś adresy za polecenia w jakimś konkursie, czy na look4win, czy gdzie tam chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleluuuuu niestety kłamie
ta stronka przekierowuje, ale nie na to, co trzeba. ja wam mogę wysłać zaproszenie do konkursu maybelline, tylko napiszcie mi swój e-mail na gg 10024966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miły pozytyw z informacją ze gadzety zostaly wyslane wczoraj :) Pochwalę się skąd jak dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No na bank
Nie trzeba żadnego zaproszenia do maybelline, rownie dobrze mozna zarejestrowac sie samemu. Jakby ktos chciał jednak mi pomoc to mozecie napisac mi swoje maile na gadu 6971573. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditte
Hej ja tez bardzo chętnie zaprosze do maybelline.Pusty mail na ditte@wp.pl Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniam mniam am am ...
CHCE ZAPROSIC DO KONKURSU MAYBELLINE ALE CCHYBA NIKT NIE CHCE ZOSTAC ZAPROSZONY :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniam mniam am am ...
CHCE ZAPROSIC DO KONKURSU MAYBELLINE ALE CCHYBA NIKT NIE CHCE ZOSTAC ZAPROSZONY :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowe-kredki
Wysyłam zaproszenie do konkursu maybelline, wszystkich chętnych proszę o kontakt mailowy ajanka12@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez wysylam zaproszenia jak cos:D pisac swoje maile na martaraczka@o2.pl pozdrooo:f ja ostatnio zapachy z Welmax-u probki z czegos mniej wiecej ,,naturalis,, cos takiego:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanko! Jak długo czekaliście na ten darmowy zestaw z Klubu Zdrowia?? Bu$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam dobrą wiadomość dla was orange wysyła gadzety moja kol napisała do nich 2 tygodnie temu a przedwczoraj dostała:koszulke (ale dla męża) 2 gługopisy smyczke notes i miska a ja tez pisałam do nich tydzień temu i dzis dostałam tylko 2 długopisy pużniej dam fote a umnie dzis tak próbka perfum z-------->www.christina-aguilera-perfumes.com angielski dla zawansowanych----------> zhttp://www.eskk.pl/landing/angielski.php?tdu id=94625c6c290df0f59260e07eccacccde&affid=1494354 i 2 kalendazyki z http://www.cosinus.pl/ i informator i to z czego jestem najbardziej zadowolona lakier z -------->http://www.unitedbeauty.co.uk/ ale trzeba pisac e-maila po angielsku no to tyle ia narazie papa aha jeszcze jedna dobra wiadomosć każda trendsseterka w maybelline nev york dostaje: 5000 zestawów kosmetyków: maskara – pojemność 10ml, podkład 30ml, lakier 10 ml, szminka/błyszczyk 5-7 ml (wysyłane w ilości 1 sztuki produktu do wyboru z wybranej kategorii oraz dodatkowo 20 saszetek z próbkami o pojemności 1ml) o szacunkowej wartości 25 pln każdy. tak wiec szybko bo zdnia na dzien miejsc wolnych ubywa to papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
no to nieźle kasiulajdus ;) moja mama jak była w aptece to też jej dali furę próbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałem kierownice i mostek do DH:)!!! Patrzyłem na internecie 97 zł warte, ale ja skacze na rowerze, to mi sie przyda;) Ale napisałem list,na poczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horpynka
U mnie tez dzisiaj ziololek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi przysłali wkładki Discreet x 2 ^^ A w jednej kopercie 4 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×