Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość gbacik
a to nie jest zadna cciema i zczyszczanie kont z kasy moim zdaniem ktos sobie chce kabze napchac małym kosztemi wysiłkiem na frajerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiccca
Potrzebuje jeszcze pare osob do Maybelline...Ktos chetny? Piszcie swoje e-maile na asiccca123-100@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dla takich buraków jak Ty to śmieszne...................., najpierw sam w siebie rzuć kamień i przypomnij sobie Twoje prośby o pierwsze ołówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lol, faktycznie, dla ciebie to śmieszne, ale dlaczego ten gość nie podpisał sie Bartosz Gruszka?? baja wymyśliłeś to sobie. Albo Bartosz Gruszka, albo Damian Kalisz!lolz buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lol, faktycznie, dla ciebie to śmieszne, ale dlaczego ten gość nie podpisał sie Bartosz Gruszka?? baja wymyśliłeś to sobie. Albo Bartosz Gruszka, albo Damian Kalisz!lolz buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lol, faktycznie, dla ciebie to śmieszne, ale dlaczego ten gość nie podpisał sie Bartosz Gruszka?? baja wymyśliłeś to sobie. Albo Bartosz Gruszka, albo Damian Kalisz!lolz buraku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawukrowa jazda
Dawno mnie tu nie było, a mianowicie przez ten okres kiedy mnie nie bylo tutaj na kafeterii dostalem mnóstwo rzeczy - prawie wszystkie adresy podałem na strone www.free.amciu.com a jesli o czymś zapomniałem to na pewno dodam w kolejnych dniach. Mam dla was ciekawostke, radzę oglądac czasem te reklamy co są na www.free.amciu.com tzn te czerwone napisy po bokach i na środku bo nie raz zdarzylo mi się ze własnie firmy reklamuja sie tam z probkami i gadzetami i wysylają je, odkrylem to calkiem przypadkowo. Tutaj na kafeterii tez sie Loreal reklamuje zpróbkami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21Sysia
Na tym Roeal to kłamią bo żeby niby dostac te próbki to trzeba sie zarejestrować. Po zarejestrowaniu piszą że próbki wyślą pod wskazany adres a tam nigdzie nie pisze żeby podać adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21Sysia
Na tym Roeal to kłamią bo żeby niby dostac te próbki to trzeba sie zarejestrować. Po zarejestrowaniu piszą że próbki wyślą pod wskazany adres a tam nigdzie nie pisze żeby podać adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzisz na tą stronę.Naciskasz wypróbuj Elseve.Zamawiam próbki.I ZAREJESTRUJ SIE, a nie zaloguj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwehbjhf
a z free amciu to faktycznie wysylaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka idiotka
ja chcę dostać a co to za zaproszenia? tak jak do strony mabyline???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki
darmowe pudry astora juz sie skonczyły wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas17
Wysyłam zaproszenie -można wygrać kosmetyki. Dam linki na bezpłatne próbki. Piszcie na skzynkę co chcecie kas17@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shareaza
Hejka, jestem na forum nowa :D ale próbkami pałam sie jakieś 2 miesiące wiec przyjmijcie mnie w swoje progi no i prosze żeby mi ktoś zaproszenie maybyline wysłał :D shareaza13@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas17
Shareaza wyslalam zaproszenie na maybyline Komu jeszce wysłac.Piszcie na adres kas17@op.pl wysyłam od razu linki do próbek kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shareaza
dzięki , kas17 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos chce to wyślijcie zaproszenie na maybeline xxxtroublexxx@buziacze.pl albo natka19933@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas17
natassska zaproszenie wysłane Komu wysłać zaproszenie na mabelline-można wygrac kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj paczka: -2x długopis -smycz Jak chcecie to pisać na maila: gorzowianka@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy jesteście niekumaci!!! Podałam wam MOJEGO maila, żebyście napisali, ze chcecie adres a ja bym wam odpisała!! Już 2 osoby napisały do mnie o gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×