Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

MAM PYTANIE DO LUDZI OGÓLNIE: ILE ZWYKLE CZEKACIE NA PRÓBKI ITP? NP Z ZZA GRANICY? BO JA NAWET NA POLSKIE CZEKAM MIESIĄC LUB DWA, A TYCH Z ZA GRANICY NA OCZY NIE UJRZAŁAM:( WYSŁAŁAM JESZCZE RAZ DO YERS ROCHER I JESZCZE RAZ PRZYSŁALI 7 PRÓBEK, MOŻE JESZCZE RAZ NAPISZE HEHE?;) POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam tak ze jetem ich abonetkąod 5 lat i ze bardzo ich lubie i ze jesli mozna to prosze o gadzety i wysłałąm i odpowiedzieli ze wyslą na mój adres gadzety..... jutro dam fotki chociaz dostłam tylko 2 długopisy:( to narzie papa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam zaproszenia do Meybelline. Proszę o pusty e-mail na adres: beata-katarzyna@tenbit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam zaproszenia do Meybelline. Proszę o pusty e-mail na adres: beata-katarzyna@tenbit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostałam katalog z herlitza i te nieszczęsne kartki zapachowe z mexxa (badziewie). Z orange niestety napisali, że nic nie wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzetomaniaczka
Z zycia wiem, iz orange nie wysyla dla nikogo gadzetow. sa one dostepne tylko jak kupi sie telefon, czy cos tam w salonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
oj gadżetomaniaczka mówi prawdę lepiej zmień nick!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Nie wysyłam próśb do urzędów miast, zrobiłem wyjątek i.............miły prezent z Częstochowy: -brelok latarka z logo miasta -metalowy znaczek z miastem -długopis -duża podkładka pod myszkę z przyssawką -mapa miasta i foldery o zabytkach miasta i okolicy Chyba wybiorę się na wycieczkę.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzetomaniaczka
Ja mam przez "z" a Ty przez "ż" :P a to roznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co? Mamy cie nazywać \'gaDZetomaniaczka\'? ok.załatwione. P.S.Dosłownie tak jak napsiałam-nie \'DŻ\" tylko \'DZ\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj jakos tak dziwnie... 2 przesylki od arkus&romet group w jednej kopercie a4 babelkowej 2 dlugopisy i smycz a w 2 kopercie babelkowej a4 koperta a w srodku 2 dlugopisy i 2 smycze... a prosbe tylko raz wysylalam xdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj : długopisy i smycze z www.DLG.org i z www.gant.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkurosmaniacy
HEj ja w tym konkursie wygrałam zestaw kosmetyków AVON... Jedyne co straciłam to 2,44... ( bo wysłałam 2 smsy) Zaraz przychodzi ci sms ze WYGRAŁEŚ lub SPRÓBUJ JESZCZE raz Mi za 2 razem przyszedł SMS - WYGRAŁEŚ !! Zadzwonili do mnie po 2 dniach a za tydzień mama odebrała paczkę z nagrodąI! BYŁ TO KONKURS W GAZECIE NAJ! Cytuję: Aby wziąć udział w konkursie należy : Należy : * wysłać SMS o treści AT.WYGRAM.1 na numer 79068. Koszt przesłania wiadomości SMS to 1,22 brutto" Ja szczerze polecam ten konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaska
Gdzie moge dostać darmowe próbki perfum. Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiccca
Do "Konkursomaniacy" Nie wierzcie jej, wystarczy sprawdzic, smsy ktore wysyla sie na numer 79068 wcale nie kosztuja 1,22 zł tylko 10,98 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbacik
ten numer pojawia się nie pierwszy raz - na innych forach też próbuje zarobić i naciągnąć innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Do Konkursomaniacy ............jesteście złodziejami Stanowczo odradzm, nie ma wygranych za sms-y wartości ok. 20 zł jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia1989_19
Chcecie otrzymac puder astora ??? wysyłam zaproszenia piszcie na nr gg 13473803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiccca
Kto chce jeszcze zaproszenie do klubu Maybelline? Chetnych prosze o przeslanie swojego e-maila na: asiccca123-100@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbacik
ty onek jesteś rządza zemsty czy tylko kopiujesz jego dzisiejsze zbiory z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiik125
było mineło, a ty pewnie nie skończyłeś sie kłucić z tą cała 13 latką?? jak jej tam co mówiłęs o niej że to pasztet itp.??ale walić to, mam nadzieje że sie nawróciłes:P i bedziesz sie dzielić:) albo przynajmniej nie wyzywaj od szmat oszustów i pasztetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było mineło, a ty pewnie nie skończyłeś sie kłucić z tą cała 13 latką?? jak jej tam co mówiłęs o niej że to pasztet itp.??ale walić to, mam nadzieje że sie nawróciłes i bedziesz sie dzielić albo przynajmniej nie wyzywaj od szmat oszustów i pasztetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasamowa
Sprawdź a nie pożałujesz! Ja dostałam już 80zł na moje konto :D Za każdą poleconą osobę, która wykona zadanie, płacą dodatkowo 5zł. Wystarczy zadzwonić pod BEZPŁATNY numer i porozmawiać z automatem. Prowadzą badania systemu rozpoznawania mowy dlatego trzeba przeczytać pare zdań z zestawu który jest do pobrania ze strony. Moja rozmowa trwała dokładnie 22 minuty. Kasa za darmo :) https://kasamowa.com/referrer/19476

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×