Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Horpynka
Magik 123! Brawo! :) To teraz mozesz nam coś odpalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.theworlt.com/registration?referer =1166 Cześć, społecznościówka theWorlt.com rozdaje iPhony, Macbooki i iPody. Wszystko co trzeba zrobić, to się zarejestrować na portalu i zaprosić kolejnych znajomych. Dodatkowo możesz śledzić Twoje szanse na wygraną. Gdy zaprosisz więcej niż siedem osób możesz wygrać Apple NoteBook Pro. Jak liczba Twoich zaproszeń osiągnie więcej niż 20, wygraną może być nawet komputer Apple Mac Pro. Zobaczymy, czy nam też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sama nie wiem czy Magik kłamię czy nie.Wysłałam e-maila do tego A.Koryczana(?) i dostałam taka odpowiedź: ______________________________________________________________ Witam... Oczywiście, przeslemy gadżety, ale musimy sie dowiedziec, z ilu firm(wykluczając ich adresy e-mail) otrzymała Pani tego typu materiały. Jeśli mogę prosić, prosze o podanie pełnych nazw firm, nie potrzebujemy adresów e-mail, ale partnerów do pracy. W.Koryczan. P.S Paczka wazy ok 24 kg. ______________________________________________________________ Trochę dziwne xD MOZE Magik chce powyłudzać firmy, żeby dostać gadżety.?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAGIKA Kiedyś coś ci się pomyliło i przysłałeś mi swój adres, imię i nazwisko. Więc jeśli jednak ten adres Koryczana jest wymyślony przez Ciebie, a ja na niego wysłałam swoje dane -to jeśli opublikujesz je gdzieś-ja zrobię to samo :) No ,a pozatym jaka firma przysyła tyle np. kubków?! Przecież różne firmy przysyłają różne gadżety, ale tylko dlatego, żeby zawsze mieć ich adres strony itp. A nie, żeby leżało w kącie 4(?)7 kubków, 1000 ołówków!!! No, ale skoro to prawda to może fotka? Ale nie myśl, że nabierzemy się na fotkę z neta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie pusto:( A jak u Was?? Skrzyneczki zapełnione;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadżetomaniaczka, ja już ten adres podałem, a ten koryczan, to gościu który uwaza nas za \"partnerów biznesowych\" czy jakoś tak i wysyła te gadżety, żebyśmy je ROZPROWADZILI, a nie trzymali je dla Siebie!!! a nie że nie ma czegoś takiego jak Koryczan Studio, jak jest! On zakłada firme zajmujaca się obróbka zdjęć. A ja od niego dostałem e-maila z podziekowaniami za to że rozpowszechniłem adres na forach i pozwalam mu się reklamowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devolsss
to moze pokazesz fotke tych wszystkich gadzetow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co za bardzo się nie postarałeś bo przecież widać że to jest wycięte z neta a napis koryczan studio to widać że w paincie zrobione... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam napisać to co Paulina :) Dziwne jest też to, że mniej więcej w tym samym czasie Magik pisze na kafeterii i do mnie ten Koryczan na e-maila. Niby ta firma nazywa się KORYCZAN STUDIO, a ten ziomal napisał do mnie takiego e-maila: __________________________________________________________ Oczywiście. Strona jest piękna, zrobiona przez Panią Anete. http://tstudio.pl/ W.koryczan. P.S Czy nazwa się Pani podoba? Torn Studio, jest Ok! _________________________________________________________ Dlaczego Torn Studio, a nie Koryczan? Magik, wyjaśnisz.?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiccca
wystarczy wpisac np kubek, kask albo olowek w google grafika ;) I wszystko jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magik to oszust odrazu wiedziałam juz potej stronie http://tstudio.pl/index.htm że cos jest nie tak bo mała byc firma koryczan studio a czegos takiego niema zwykła bajka magik i tyle juz nik ci nieuwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiccca
To wiadome bylo, nikt madry by naprawde nie przesylal 1000 olowkow, czy tam 47 kubkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaRaj
Czy ktoś chce zaproszenie do klubu vichy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiccca
a co sie dostaje za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejsi.
ha ha. Dobre, dobre. No tylko, że ja mu podałam swój adres :( Ej dziewczyny i co mam teraz zrobić.?. U mnie dzisiaj wkładki Discreet ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaRaj
czy chce ktoś zaproszenie do vichy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaRaj
Ja dostaję za to 10 pkt a ty możesz zapraszać kolejne osoby i wymieniać punkty za kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie rozszyfrowaliście:P sory za tą całą akcje, usuwam to konto i wykazuje najwyższa skruche. A za pokute dla Was: Piszcie do romet motors, dzisiaj od nich smycz i 2 długopisy. I z firmy ASD brelok w metalowym opoakowaniu śliczny! I jeszcze smycz od nich. Aha Ejsi, twoje i innych mejle usunąłem a danych adresowych nigdzie nie dalłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ejsi
to pora sie nauczyć że twoje dane osobowe są twoje i obcym sie nie podaje .. ehh te małolaty. podaja komu wlezie a potem się dziwią pozdrawiam hjena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Magika: To dobrze, ale po co wkręcałeś? A te maile bardzo \'profesjonalnie\' pisałeś xD Do Hjeny: Każdy popełnia błędy!Choćby ja i Magik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luzacko, ale nie ja te mejle pisałem:P tylko kuzyn. To sie juz więcej nie powtórzy. A ty hjena i tak sep jesteś niewyobrazalny więc sie nie dzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwana
Mam wielką prośbe... jeżeli ktoś z was zna sprawdzone adresy z próbkami badz akcesoriami dla niemowląt ( za kilka tygodni spodziewam sie dzidzi) to dajcie mi prosze znać na maila :) z góry dziekuje i życze wielkich łowów gadżetowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×