Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

u mnie ostatnio sporo:):):) -energy drink, -latające motyle nakręcane, -32 próbki z Yves Rochair, -Podkoszulek, rozmiar XXL, ja mam M ale suuuper się w nim śpi, -Kubek, -2 długopisy, -5 smyczy, -4 otwieracze do butelek, -6 naklejek, Tyle:P Kto chce adresy, moje gg 6970933

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Podaję kontakt do Dax............dax@dax.com.pl Często dają negatywy, trzeba być kreatywnym klientem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedos
Hej :) jestem tu nowa ale od jakiegoś czasu siedze w free samplingu ;p niedawno zalogowałam się na look4win. Początkowo myślałam, że to ściema ale po paru dniach okazało się, że szanse są naprawde duże :D Wystarczy raz dziennie sprawdzić :D Polecam serdecznie i zapraszam do rejestrecji http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=dedos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 co tam uwas umnie dzis 10 paczek miendzy innymi Crave napój energetyczny --------->www.craveorder.co.cc ------------------------> w opakowaniu 2 saszetki napoju i instrukcja Karma dla psa i kota ----------e mail: info@royal-canin.pl Paczka z Orange--------> www.orange.pl ------> koszulka i długopis Wyższa szkoła bankowa w Toruniu ---------------------------------------------------------->www.wsb.torun.pl -----> Inforamtor i długopis i smycz program Zyskaj zdrowie ----> www.zyskajzdrowie.pl -------> piszecie e maila z prosbą o gadzety ja dostałam smycz mydełko gazetke i długopis Karma dla psa z -------------------------------------------------------------------------->http://www2.pgsampling.com/html/eukanuba/eukanuba.php?useLanguage=pl kubek z ------>www.gfk.pl próbki z yves- rocher e mail znajdzieciena srtonie internetowej smycz z poczty polskiej i kubek z onetu tyle foty dam puzniej papap aha jescze 2smycze z rubra piwa papap 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakk
Wyślijcie puste e-maile na mój adres, a wyśle wam zaproszenie do maybelline, dzięki którym dostaniecie od nich darmowe próbki alina-bd@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kIKA 64 KŁAMIE!! mówi że 10 paczek i miedzy innymi to co wypisała, a wypisała 11!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliłam sie magik mam powiedziec o tej twojej akcji?? co ??? ty jestes oszustem a nie ja!!!!!!!!!!!!!!!! spadaj wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zal mi niektorych z was dla ktorych te probki i gadzety to cale zycie np ten jakis onek. Co to ma byc? cieszysz sie ze przyslali ci dlugopis a w sklepie kosztuje on 50gr. bez przesady fajnie czasami cos dostac nie powiem ale jesli ktos codziennie dostaje po 5-10 paczek to raczej normlane nie jest bo siedzi przed tym kompem i tylko emiale wysyla, a zycie to nie tylko komputer! taka ladna pogoda za okenm a wy wolicie czekac na listonosza w domu i emiale wysylac. Tak tylko chcialam wam uswiadomic zeby was to za bardzo nie wciągnelo bo szkoda marnowac duuzo czasu i dostac czasem tylko pare dlugopisow i smycz :P oczywiscie to nie jest skierowane do wszystkich, ale glownie do tych co pisza codziennie ze dostali maase rzeczy, fajnie cieszcie się, ale nic innego nie widzicie poza tymi gadzetami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magig daj mo już spokuj oki niechce mi sie z tobą GADAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Sysia
Onnek znowu zaczynasz te swoje mądrości prawić przez jakiś czas było spokój ale widzę że znowu zaczyna Ci korba odbijać. Jak ci nie pasuje towarzystwo dziewczyn z forum to po prostu nie pisz na nim i tu nie zaglądaj bo jesteś chamski i tylko potrafisz wszystkich obrażać a to miłe nie jest!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z forum! Dziewczyny nie przejmujcie się jakimś tam Onnkiem duponkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 230586
wysyłajcie puste maile na emilia_86@wp.pl a wyśle Wam zaproszenia do maybelline i nivea warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Pomyliłeś forum.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podasz e-maile do tych firm co przysłali ci te rzeczy w sobote. U mnie pusto od pewnego czasu. Wkurzam się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
Baja właśnie swoimi wypowiedziami wykazujesz jaki jesteś pusty. po prostu zal mi ciebie. Jedyne co potrafisz to obrażać innych i sie chwalić. czasem warto po prostu ugryźć sie w język i to ci radze na przyszłość . nawet brak ci własnego honoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Wczoraj przesyłki z: - Yves Rocher........18 próbek perfum i kremów -Dax Cosmetic..........28 próbek kremów - z Istebnej 7 pocztówek, zakładka, 2 mapy , i foldery -z Powerade trąbka kibica -niebieska i głośna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzet23
witam wszystkich od ponad roku zajmuje się próbkami i gadżetami ,ale na tym forum jestem pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam zaproszenia do Maybelline New York ... Chętnych proszę o przesłanie pustego e-maila na adres: beata-katarzyna@tenbit.pl ... Pozdrawiam wszystkich na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszę do wypełniania płatnych e-ankiet. Chętnych proszę o pusty e-mail na adres beata-katarzyna@tenbit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca Monia
Jaki jest sposób odbierania pieniedzy za płatne ankiety? Czy jesli nie posiadam konta bankowego mogę jakoś odbierać pieniądze? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luci1979
Zapraszam do zapisu - firma o zasięgu międzynarodowym, rzetelna, wypłacalna, przyjemne wypełnianie ankiet, wartych nawet 10 zł jedna. Szczerze polecam - tymbardziej, że otrzymałam od nich juz pierwsza wypłatę, niecałe 50 zł, ale jest. Info na @: partner79@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatność za e-ankiety jest tylko i wyłącznie na konto. Można założyć sobie konto bankowe np w mBanku ... Jest całkowicie bezpłatne (pod warunkiem, że zrezygnuje się z karty visa-elektron dla kont eMAX)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Onek
Ty głupi gamoniu miało być wszystko od jednej firmy a nie trochę z żubra trochę ze spike i trochę z innych firm! Już zaczynasz się gubic w tych twoich kłamstwach zjełopiały idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Onek Twoi znajomi mają ciucholand? Kupowałeś to na kilogramy? Podaj ile z 1 kg? Podaj adres www tego fajansiarskiego szmateksu............... Zmień sobie ksywkę na....... Siara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Cze Onek, jestem dobry w sprawach ciucholandu i ortografii , " nieżle " pisze się razem..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×