Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

PrincetonGIRL >>> jeszcze nie ale wszystko jest do nadrbienia:D a przysłali coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudełka: www.schering.pl wchodzisz w KONTAKT, piszesz, jakie pigułki bierzesz i prosisz o pudełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hehe....papaja a ja Ci proponuje zrobic pierozki z bananem albo z bialym serkiem i wisniaki..popristu poezja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka >>> nie, pytałam PrincetonGIRL czy pisała do bunbiuelle czy jak sie to tam pisze :) spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele dupa blada
ja chyba tej debilce z tej "niby firmy" chyba zaraz sympatycznego maila napiszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, nie będę samolubna:) zdradzam pare firm do których napisałam:) ale sie jeszcze nie odezwały:) Algida Ice Mastry Bakoma Jutrzenka Kropla Beskidu Kamis Łowicz Mokate Terravita Wawel Wedel Zott Vitax na razie tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELO ELO :* Ale sie porobiło to pussions czy coś to pewnie laskaq nie zna angielskiego dobrze i jej sie pomyliłty słówka z np. poison :D basiulka to Ty mi podałaś adres do mona lizy i dlatego bardzo Ci chciałam podziękować ...:*:* wkońcu mi się udało wysłac na prawidłowy adresik 🌼 dla Ciebie busska ;) A TAK POZA TYM TO DO TEJ JAKIEJŚ WIRTUELLI NIE WYSYŁAŁABYM MAIAL NAWET JAKBY BŁĄ PRAWDZiWA BO NIE PREFERUJE TANDETY ZA 2 zł hihi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, nie będę samolubna:) zdradzam pare firm do których napisałam:) ale sie jeszcze nie odezwały:) Algida Ice Mastry Bakoma Jutrzenka Kropla Beskidu Kamis Łowicz Mokate Terravita Wawel Wedel Zott Vitax na razie tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nice Girl a Ty nie pojechałas na wcasy ;-)? Ostatnio się tu pakowałąś na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehehe....nie ma sprawy Nice Girl...my ludzie z Jaworzna musimy trzymac sie razem..hihi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolusiu no jade ale dopiero 31 , tylko chciałam się was zapytać o opnię a musdiałam wcześniej w razie jakbym miała jeszcze jakiesubranka dokupić :P A CO CHCIAŁAŚ SIĘ JUŻ MNIE POZBYĆ ?! ;(;( hihi :P Basiulka z J-na jesteś ?! : o wow nawqet nie wiedziałam ...hehe zadupiątko takie że szok ale spoko MIASTO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hehe...nio z Jaworzna sobie jestem, z Jaworzna...racja.....taka norka tu jest,ze hej....ale ciesz sie,ze mozesz juz wkrotce ja opuscic i udac sie nad morze jak sadze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bASIULKA prawie prawie :p NAD JEZIORKIEM GŁĘBOKIE (WOJ . LUBUSKIE) NAJCZYSTRZE W POLSCE :d:d BYŁAM JUŻ TAM W TAMTYM ROKU ALE Z INNEJ STRONY W HOTELU , A TERAZ W PAŁACYKU BĘDĘ MIESZKAĆ : mój pałacyk tu jest jak chcecie to obadajcie :P http://www.palacmagnat.com/ ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCe_GiRL >>> zazdroszcze, ja w tym roku w domku chyba... zresztą juz sie tu wściekałam nad katalogiem ITAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi u mnie tatuś wyciąga przesyłki ze skrzynek (takich na kluczyk) i pomału sie wkurzac zaczyna;) ale co tam:) jeszcze jakiś czas bedzie wyciągał :) bo kluczyka mi nie chce dać bo niby zgubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podać mogę :) bies_office@go2.pl to jest przedstawiciel na Pomorze bo mnie do niego odesłali oni mają to co np. Ziaja, kremy, zele do twarzy, ciała itp. mi napisali Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. W dniu dzisiejszym wysyłamy Pani nasze materiały reklamowe i próbki. Prosimy również o ewentualną ocenę naszych produktów tuż po ich wypróbowaniu przez Panią. Z wyrazami szacunku Joanna Kaszper Bi-Es Cosmetisc Polska no.... a próbki dostałam po 4 dniach (tylko że wsyłałam w poniedziałek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGIRL >>> zaczerpnęłaś pare moich pomysłów... :) na firmy:) które możnaby pomęczyć:) jednak ja jestem dalej za tym, że nie powinniśmy podawać gotowych linków:) kto bedzie chcial to niech sobie poszuka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHI to wasdziewczynki zabiore ze sobą :D:D Bi-es produkuje perfumy (mialam juz kilka ale jakies takie nietrwale są) a o tych żelach itd nie słyszałam jeszcze, ale możliwe, ze maja :D raczej wolee inne firmy jesli chodzi o perfumy to Coco Chanel jest swietna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podać mogę :) bies_office@go2.pl to jest przedstawiciel na Pomorze bo mnie do niego odesłali oni mają to co np. Ziaja, kremy, zele do twarzy, ciała itp. mi napisali Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. W dniu dzisiejszym wysyłamy Pani nasze materiały reklamowe i próbki. Prosimy również o ewentualną ocenę naszych produktów tuż po ich wypróbowaniu przez Panią. Z wyrazami szacunku Joanna Kaszper Bi-Es Cosmetics Polska no.... a próbki dostałam po 4 dniach (tylko że wsyłałam w poniedziałek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia133
Za te próbki,gadżety z Niemiec czy Angli płacicie za przesyłkę ? Alboza te polskie ? Płacicie? Odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×