Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Sibyllin
A wy dostaliście potwierdzenie z Wasy, Onetu,Niteczki,Brio ? Wysyłałam tam ale nie ma żadnej odpowiedzi.Oni wysyłają już odrazu czy piszą potwierdzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatrycja
podajcie mejla do ziaji i co to jest zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
ziaja@ziaja.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cleopatrycji
ależ proszę :-) ziaja-kosmetyki@wp.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
cleo-patrycja nie słuchaj tej dzieczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibyllin ja rowniez wyslałam do Onetu i Niteczki i przysłali bez potwierdzenia:)Z Wasy jeszcze czekam:/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cleopatrycji
one podają złe adresy! pisz na ziaja-office@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Kleoś ja piszę bez polskich znaków (moja miejscowość ma ł i ę), ale zawsze spokojnie dochodzi. Ważne jest ,abyś wpisała bezbłędnie kod pocztowy swojej miejscowości.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
A pisał ktoś do tych aktorek ? jenniferaniston@studiofanmail.com jennifergarner@studiofanmail.com angelinajolie@studiofanmail.com drewbarrymore@studiofanmail.com alysonhannigan@studiofanmail.com Za przesyłke jest płatne czy nie ? :/ Pytam sie tylko jeden raz bo widziałam jak na jedną sie wkurzyliście.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibyllin, ja wczoraj dostałam zdjęcie z autografem Jennifer Ani ston... Nie jest płatne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka koteczki kofffane ;) Kleoś ja też mam ś w nazwie ulicy i piszę do zagranicznycjh przez s i dochodzą BO NAJWAŻNIEJSZY JEST KOD POCZTOWY !! PO NIM MOŻNA DOJŚĆ DO NAZWY ULICY ;) kleopatrycja adres ziaja@ziaja.com.pl JESWT PRAWDZIWY aten drugi ABSOLUTNIE NIE !! PZDR ;)STAŁE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
Trishia - a jak ty to piszesz ? Ja nie znam anglika ? Napisz jak ty to pisałaś :) Będe wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeech.... znowu dzień śpię nadal Nice Girl ----> :) wczoraj poszłam na pocztę po przesyłkę, dostałam te confetti kurdę, nie wiedziałam, że tak mało!! i nie wiedziałam, że to będą prawdziwe kwiaty :) z tego co pisałyście wynikało że to zwykłe konfetti tylko że W KSZTAŁCIE kwiatków (czyli wycięte) :) uśmiałam się do tego ktoś mi uszkodził kopertę przypuszczam że w Warszawie :( ale jak zobaczyli co to jest to sobie dali spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie probkomaniaczki :*:*:* niestety pasta mi nie wyszla, poniewaz wyszlam z domu i o niej zapomnialam :(:(:( a jak wrocilam to w kuchni byl juz maly pozar, na szczescie udalo mi sie to jakos zagasic, tylko wszystkie naczynia ktore staly na piecu poszly do kosza :(:(:( teraz cierpliwie oczekuje mojego listonosza a pozniej zmykam sie opalac :):):) wieeeeeeelkich paczuszek wam zycze ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana:) zaraz lece sie opalac:) ale jedno male pytsnko... wiem ze bylaa juz odpowiedz ale mi umknęło... gdzie wpisujecie POLAND jak są te formularze... np. tu http://www.mertzlufft.com/freesample.htm czy przy city np. wpisujecie WARSZAWA / POLAND czy Warszawa Poland albo coś takiego... prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaaaaaa jesteś taka roztrzepana bo jestes zakochana :D ktoś tam się pytał o nazwę miejscowosci na zagranicznych stronkach- nie wpisuj polskich znaków bo im z tego bezsensowne szlaczki wyjdą albo prostokąty, ich klawaitura nie ma opcji \"litery polskie\", ja mam w nazwisku Ł i wpisuję L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam tylko wpisałam swój adres i Poland oczywiście. Żadne listy nie są czytane to po co się produkować? :P Czeka się długo (2 miesiące czekałam) ale dochodzą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trishia >>> ale gdzie wpisywałaś POLAND? przy ulicy, mieście czy gdzie? prosze odpowiedz! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseiloveyou >>> nie wierze:) u mnie niebo czyste jak nigdy :D pewnie mieszkasz gdzies na północnym zachodzie, tak mialy byc chmury wedlug pogody TVNu (z kjtorego nic nie dostalam swoją drogą :P ) wysmaruje sie tylko olejkiej z KOLASTYNY (z ktorej dostalam pare próbek :D ) I IDE, TYLKO POCZEKAM NA ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
because 🌼 kiss for you ;) zakochana 🌼 mowilam ci laska, ze sie nie uda hehe :D nie przejmuj się mi też sie nie udało tyle , że garnki domyłam :D:D papaja🌼 ja też się zaraz idem opalać :) chociaż już czekoladke mam ale musze utrwalić ją :D u mnie listuś jeszcze nie był, ale wątpie, że cosiko przyniesie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseiloveyou >>> obadałam :P wokolo domu wyjrzałam z wszytkich okien i nie ma ani jednej chmurki:D jupiiiiiiiiiii ale bede ... czerwona... jak przesadze ze sloncem znowu :P ale nie, olejek mam, 2 litry wody niegazowanej jest, leżak, ręcznik, strój kąpielowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx :) ide sie opalac, wypelnie pare formularzy i ide ciekawe co listonosz(ka) dziś przyniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja pisałam tak Patrycja ********** ul. *********** *** **-*** ***************************** POLAND

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoonka
A ja widziałem, ze firma Eversun organizuje konkurs i mozna otrzymac zestaw próbek. Jak sie zorientowałam, to normalnie próbki wysyłają tylko wraz z zamówieniami. Wiec spróbuje w taki sposób. Poprzes konkurs na www.forum.eversun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Segregator
Hej, czy ja jestem niewidzialny? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dzieki dziewczyny, bede wpisywać chyba przy mieście moim :) w ktorym niema na szczescie zadnej ą ę ł ś ć ń ż ź :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×