Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość roussi
u mnie właśnie była listonoszka: - 12 próbek i ulotki z Oceanica - katalog szklarni - katalog toreb i plecaków - jakaś płyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zrobie? zaloze sobie segregator i tam bede wkłaadać w koszulki te wszytkie koperty z katalogami, ulotkami... wiadomo, próbki wyciągne... ale to chce miec tak fajnie ułożone, zeby bylo co potomnym pokazać :D robialm maly porządek i udało mi sie znaleźć jakies 10 kopert... stracilam gdzies koperte i te katalog plecaków i toreb z jakiejs firmy trzyliterowej bodajże... ale zaraz biore sie do szukania... oh, moje piekne katalogi:) musze napisac do Oceanica choć zużyłam 3/4 tego ich malinowego balsamu i mam \"malinowstręt\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roussi
Dzień dobry wszystkim:) Wszystkie skrzynki już opróżnione??? ;) ja do swojej jeszcze nie ide bo mi sie nie chce :) i tak pewnie nic nie będzie. Życzę miłego dzionka , pozdróóófffki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
segregator- jestes widzialny:) becauseiloveyou - u mnie też zero słońca i same chmury idą od trójmiasta (elblag i okolice się kłaniają;). na pocieszenie słucham Radia Gdańsk i konkursuję o weekendy i porcelanę, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam... pogoda nie do życia:) pójde ok. 15 sie opalać... wtedy przynajmniej bede umiala oddychac na tym słońcu :D ide pooglądać TV wypiłam już chgyba litr wody i jeszcze pić i sie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzka_istota >>> przesyłam witrualnie... masz? :D mozemy sie podzielkic tym sloncem... u mnie nie mozna oddychac ... czy jakis meteorolog wspominal ze w piątek i sobote ma być jeszcze bardziej gorąco :P nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee proszeeeeeeeeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Segregatorze, widzimy cię, nie martw się :D Wczoraj byłam na dłuuugaśnej, 2 i pół godzinnej przejażdżce rowerowej po lesie, bardzo męczącej bo zazwyczaj pod górkę :0 Przyjeżdzam do domku zmęczona i ledwo żywa a tam..próbeczki i gadżeciki na mnie czekają :D Długopis ulotki i notes z firmy Naturell, breloczek, katalog i reklamówka z Brio i próbki jakiegoś kremu :) a tu coś dla Segregatora http://mensexpert.cardmine.net/ coś dla dorosłych http://www2.myereward.com/index.mp?config=848&src=WC-45978aaa:61928: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzka istoto :) - Mój Koteczek Naujukochańszy jest z Elbląga :D wybieram się tam w sobotę i mam nadzieję że będzie gorąco :):):) Buźka dla wszystkich idę sprzątac chałupę - Meliiiina - normalna chawira, nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,u mnie też upał jak cholera,właśnie czekam na lisonosza ,jest po urlopie i chyba rozleniwiony bo chodzi o najróżniejszych porach od 10 do 13 na niego czekam;) ,a moja mamuśka wymysliła żeby dziś zaprawic wiśnie,jedziemy zaraz po nie na targ,może któraś by chciała przyjechac i pomóc mi potem w niewdzięcznej robocie-robieniu przetworów,jak cos zapraszam do Częstochowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze z WIANIRY mają mi posłąć ankiete i jak ją odesle to wstąpie do klubu Winiary ale musze wysłać 25 kodów kreskowych... da sie zrobić ale moze ktoras z Was jest w tym klubie? co daje to uczestnictwo? please, powiedzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wam wchodzi telefon ???chodzi o te rzeczy dla dorosłych :) Bo mi mówi że zly numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie pisałam bo jestem malutka 16 latka :P jak z tym Winiary? pisał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno ale nie chce żadnego zalogować!!no cóż daję sobie spokóóóój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzgirl, sprawdź, może telefon nie jest konieczny. Jeśli tak, to nie wpisuj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!:) U mnie tesh już upał doskwiera!!Bardzo jest gorąco, teraz to się już ukrywamprzed tym słoneczkiem:D:D. Listonoszka była, ale nie do mnie:( tylko do siostry:), przyniosla jej 2 próbki kremiku(z gosha) :), normalnbie tak dużo ze hejjjjjjj:). Proszę Was o adres do Oceanica...:) proszę....i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleopatrycja
dostałam dziś przewodnik z Australii, ale jakaś zdzira na poczcie rozerwała kopertę i napisała, że przesyłka dotarła uszkodzona. co za szmaty tam pracują w tej warszawie w rozdzielni listów???? jakbym dopadła to bym za kudły wytargała:-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim!👄🌼 ...ja mam jedno male pytanko...hehe..bo zaniedlugo wyjezdzam na 2 tyg z cala rodzinka na wakacje i tak sie zastanawiam co listonosz zrobi z moimi paczuszkami,\\ktore przyjda...sadze,ze przez 2 tyg troszke sie tego nazbiera,a nie wszystko sie zmiesci do skrzynki...i troszke sie boje,ze paczuszki moga przepasc...co o tym myslicie??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oceanic@oceanic.com.pl :) ale mi skurczysyny jeszcze nic nie przyslaly...grrrr...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie-super próbki
jakaś nowa firma. jas-beauty@poczta.fm :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×