Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość moim z.daniem
często jest tak, że maile wysyłane pod główny adres czyta jakaś tam podstarzała chamska sekretarka i od razu wywala je do kosza, nie przekazując z lenistwa np. do działu promocji czy marketingu-dlatego od tak wielu firm nie dostajemy żadnej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrynia
hej dziefczynki. oto adresik firmy produkującej panele podłogowe, od której dostałam mnóstwo gadżetów (długopisy, brelok, kubek, T-shirt, a nawet plecaczek!!!) biuro.vp@vp.pl pozdrówka! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patryni
dziękujemy!!! ja już wysłałam-ciekawe czy coś dostanę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczka
a ja wysłałam przed chwilą i w expresowym tępie dostałam pozytywną odpowiedź. więc to chyba nie bujda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrnCetonGiRL
terefere kuku baba strzela z łuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie zależy też pod jakiego maila wysyłasz. Ja zawsze wysyłam do działu promocji, lub marketingu, albo obsługi klienta. Kiedyś napisałam do firmy, która produkuje właściwie wszystko. Proszki do prania, karmy dla zwierząt, kosmetyki. napisałam pod główny adres i dostałam wszystkiego po trochu. Jak wróci moja mama to podam Wam namiary na tą firmę, bo ona ma jeszcze jakąś próbkę kremu. Dlatego z firmami jak z ludźmi. Jedne są sympatyczne, a inne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam, że to lipny adres, bo jest cokolwiek dziwny. No i koncówka vp mówi już chyba sama za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą gdybym ja podała lipny adres to też expresowo bym pozytywnie odpowiedziała na prośby, żeby nabrać wiarygodności i aby dziewczyny napisały, że dostały pozytywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa... to fajnie.... sorki, ze pytam, moze jakas ciemna jestem, ale co to znaczy BKR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirelka tylko uwazaj zebys sie nie zacieła przy goleniu :P spadam dziewczyny na haciendę GRILLLLL. pozdrowwki i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkaa
niestety nie dają próbek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkaa
co to ma być? nie zaśmiecajcie forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirelkaa na początku nie zwracałam na Ciebie uwagi, ignorowałam całkowicie, ale zaczynam się do Ciebie przyzwyczajać, a Twoje teksty zaczynają mnie bawić. Widzę, że jesteś niegroźna tylko lekko szurnięta:). Ciekawa tylko jestem czy i kiedy Ci się to znudzi, ale jak na razie mam ubaw po pachy:) I gratuluję fantazji. Mogłabyś ją sporzytkować pisząc erotyki, wtedy nikt by Cię nie posądzał o zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he, a mój listonosz złamał nogę :D I co ja teraz zrobię?? Od dzisiaj chodzi jakaś przebrzydła baba, co nawet mojej paczuszki nie chciała mi dać twierdząc, nie ma tam na pewno nic dla mnie :S A ja przecież widziałam na kopercie MOJE imię i nazwisko!! Teraz muszę czekać na tatuśka, by otworzył mi skrzyneczkę :) BUŹKA for all :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lawia, wrzucilam w google ten adres vp...nie ma takiego!! nie wysyjacie tam!!! ekspresowa odpowiec w niedziele??...watpie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję tą firmę, o której niedawno mówiłam, a która przysłała mi wszystkiego po trochu. Almacabio, na starym forum gdzieś mniej więcej na początku, może troszkę dalej jest pełny link do tej firmy. To zdaję się francuska firma więc piszcie po francusku, lub angielsku. Ja pisałam w tym drugim języku, bo to język międzynarodowy i też doszło. Próbek było dosyć sporo w całkiem dużych saszetkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia999
Dziewcyzny, a gdzie pisałyscie odnośnie testowania kulki lady ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! Właśnie wróciłam z weekendu z Moim Ukochanym...:) ech.... W sobotę dostałam przesyłkę od Narciso Rodriguez, próbkę jego (ich) ?? perfum oraz balsam do ciała (10ml- starczył na 3 posmarowania całych nóg). Zapaszek fajny, choć mocny. Stronka gdzie trzeba wejść w kontakt i napisać: http://www.narcisorodriguez.com/narciso.html# pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po przerwie:D zgarnęłam pare adresów:):):) tak sobie mysle jakie to wody mienralne pilam hektolitrami w ostatnie dni... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich chialam zapyta czy moze dostal ktos jakies gadzety dla dziecka:) pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe_Nozyczki >>> o co chodzi z tym t-shietem?> jakieś foto? wysłać im foto? dorry nie rozymeim... powiesz? :):):) prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×