Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Posikam sie ze smiechu chyba. Wlasnie dostałam ołówek i dwie gumki do gumowania z cieszyna od jakiejs firmy : koh-noor hardtmuth polska,. jak chcecie to piszcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laseczki 😘 No dzisiaj to ja jestem zaskoczona :D od rana wpadł do mnie listonosz i przysniósł mi paczkę kurierską :D normalnie byłam zaskoczona jak diabli :)) a w niej: - długopis - kubek - torebka - świeczka - gwiazda - mapa Wszystko to z jednego miasta zwanego Leszno :)) Nie ma to jak miły początek dnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byl dzisiaj listek dostałam jakąs płytke o ogrodach Paczuszke z rybnika kilka kartek, broszury i z winiary opis tej przynaleznosci do klubu :) juz zbieram kody kresowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia Co to za firma GLT? Pisałaś że dostałaś coś tam od niej. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serducho01
Obserwuje was od dłuższego czasu. Chciałam się zapytać Jak wysyłacie e-maile do firm z Anglii, USA, to co piszecie? Nie jestem aż tak dobra z anglika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLT to tanie linie lotnicze bodajrze gornośląskie linie lotnicze Ide robić przemeblowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkicj Ja dziś dostałam -przesyłkę z portu w Pyrzowicach: (długopis,smycz, katalogi reklamowe) -pakiet jzk Premium ze studium jzk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No adres www.gtl.com.pl i potem kontakt!!A z jakiej drukarni dostałaś ten kalendarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dove: http://www.startsampling.com/sm/7041/captureAddress.iphtml?item=7041&source=dove.com jak skończycie wypełniać, to na dole pisze: \"..blebleble..in future...\" to kliknijcie i...in future ;) może coś przyślą, acha w e-mail podajcie cokolwiek byle z \"..yahoo.com\" bo nasze nie chce wleźć.. perfumki (ale straciłam cierpliwość bo się dłuugo otwiera): http://www.celinedionbeauty.com/base.html http://193.120.108.170/surveyCapture/survey/TemplateBlankRun.aspx?SurveyId=0c498b82-335e-4cf3-965d-5e3c7c27bdd5&PageId=0afa21da-7e8b-46f2-abfb-eb9bed12092a&Ox=coty perfuma męska (i jest Poland): http://www.lacostered.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ja dostalam smysz pilke plazowa i dlugopis no i cennik lotów, z tego co wiem ktos tez dostal tak jak ja a ty tak duzo, hmm moze trafilas na kogos w lepszym humorze :D a drukarnia nazywa sie nowy styl niestety nie wiem gdzie mam ten kalendarz bo robie przemeblowanie i pewnie gdzies pod sterta ksiazek jest. Ale znajdziesz napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki :D tak się napracowałam więc mam prośbę, podajcie proszę linka do stronki school\'a tego od stópek ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi odpisali z LESZNA że owszem jak zapłace ca to!!! CO to za gadżety!!Płatne!!Bez przesady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko! xyz sorki przeczytalam o lesznie ze tak duzo a wzelam to za pyrzowice sorki raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co mi odpisza! jak tak samo to im zaraz strzele riposte! hie hie ide robic to przemeblowanie bo siedze tu i kurka wszystko rozpierdzielone stoi :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie miasta coś przysyłają oprócz(Warszawy,zielonej Góry,Grudziądza,Gdyni)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy:] Heh:) A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=monika34 i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you\'ve discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: monika34 Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tylko nagroda z Prizee(albo az:)). Ciekawe czy jutro coś przyjdzie, chociaz jutro sobota to znająć życie będą pustki:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas jeszcze
tylko dodac ze po 1 sa minimalne szanse otrzyamnia czeku, a po drugie jak bedziesz go w polsce realizowac to dostaniesz tylko polowe bo druga pojdzie do banku za zrealizowanie tego czeku tak samo zamowienie nagrody nie jest rownoznaczne z jej otrzymaniem, w shop jest wszytsko podane - ile jest egzemplarzy tej nagrody, czasami jest tylko jeden i ilu chetnych ja zamowilo, bywalo ze nawet 100 chetnych, odbywa sie wtedy losowanie i tyle ile jest egzemplarzy tyle osob jest losowanych, jedyny pewny sposob to licytacja - ale wtedy sie czasami sporo przeplaca, takze dla niewtajemniczonych - uzbieranie pieniedzy i kupienie czego w sklepie czy zamowienie czeku nie jest rownoznaczne z otrzymaniem nagrody badz czeku, ostatnio niestety bardzo wiele osob zacheca do zapisania sie mamiac wizja ze szybko sie zarabia a nie wyjasnia do konca jak to jest tylko po to zeby miec jak najwiecej poleconych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×