Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

No to prawda że losuja ale jęlsi ktoś lubi grać w te gry to wtedy czmeu nie spróbować wygrać wkońcu nic sie nie traci. No ja jestem tam od pewnego czasu i mam 2 nagrody i właśnie się staram o trzecią . Więc kto lubi grać i wygrywać i ma szczeście to dla niego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze sc wszystkim wróciłam od koleżanki i z miasta i ......padam z nóg .A nawet dziś nie dostałam nic to też mi popsuło humorr.Teraz muszę iść zupę ugotować ;-). Leszno XYZ girl przesadziło faktycznie!! Bezczelne miasto! Jestem w sumie wkurzona bo u mnie jutro listol nie chodzi i mi nic do WTORKU nie dojdzie bo w pon święto- w jakąś manię wpadłam wyczekiwania na tego listusia ..........;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do qwertki
Zapomnialas dodac, ze podajesz nick monika34 (czyli swoj), by miec cos z poleconych. Tzn, ja sie zapisze, wpisze ten nick, a Ty z mojego zarobku dostaniesz procent. Czemu nigdy o tym nie wpsominasz, to nieuczciwe. Skoro juz tlumaczysz co jest na stronie z ang na polski, to tlumacz wszystko, nawet te czesc niewygodna dl aCiebie Tak bedzie uczciwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertka jesteś nudna do obrzydzenia,przyplątałaś ze starego topicu prizee i tłuczesz non stop na ten temat.Daj spokój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.... nie kłóccie się już.. ile macie na prizee? ja mam 0,18 :D Dzisiaj listonosz nie przyszedł.. niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witam 🌼 Widzę że prizee wciąga wszystkich,nawet mnie-zagrałam i zarobiłam dziś tylko 0,09 $-może jutro będzie lepiej.. Dla zainteresowanych podaję instrukcję prizee w języku polskim:classic_cool: http://prizee-cwirek82.webpark.pl/ może się wam przyda,bo po jej przejrzeniu też jestem ciut mądrzejsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicham
a jaka jest najbardziej oplacalna gra??? bo ja jakos nie moge nic wygrac :(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja się chciałam z wami pożegnać. w nocy wyjeżdzam i już nie zdąże wejść napewno ;( troche mi smutno ;( jak przyjade to pewnie bedzie baardzo dużźo listów na mnie czekać ;) pozdrawiam was serdecznie papapa ;) całuski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super nastolatko udanego wypoczynku Ci życzę :) Ja jutro wczesnie rano na grzyby jade wiec tez mnie juz dzis chyba nie bedzie bo sie wyspac musze zeby je widzieć :D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcia D
A ja mam 3,11 $ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicham
moj piersy dzien :):):) 0.89 euro :):):) a za ile mozna cos kupic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie z jakich miast dostąłyście, bo nie wiadomo do których pisac, mi na razie wiekszosc przysyla odmowna odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertka Czy za prizee za przesylke sie cos placi? POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajasia! nie zapomnij mi napisać ile uzbierałas grzybków to może ja sie wybiore na Poleskie lasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Nie miałam dziś dostępu do kompiutera, jakoś tak wyszło... Teraz się melduję. Przyszło CLAUDALE- dwie tubki i z osiem saszetek. Pani od kawy napisała, że przykro jej, że mi przykro i wysle mi gadżet nietłukący (zaznajomione wiedzą o co chodzi). Mrągowo napisało, że mają foldery i przyślą. Jakaś firma bieliźniarska przysłała katalog z bielizną dla... przyszłych mam. Może się wirtualnym mamom tez przyda? www.mitex.pl . No i to chyba wszystko... Spróbuję pobuszowac w sieci i poszukac czegoś nowego ciekawego. Pozdrawiam pozdrawiane i pozdrawiające. Serdecznie witam nowe \"stałe\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !! a ja dzisiaj dostałam pierwsza przesyłke w której były próbeczki z Mony - lizy az 7 hi hi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laseczki 😘 Przykro mi, że wam tak Leszno odpisało :(, ale nie zrażajcie się, bo ja takie same odpowiedzi dostałam z Opola i Elbląga :P więc oni chyba stosują metodę \"kto pierwszy ten lepszy\" znaczy chyba te niektóre miasta, albo już im się powykańczały gadżety :P chyba za bardzo na nich napadłyśmy :)) ps. mój listek powiedział mi dziś tak \"jak dobrze, że poniedziałek wolny ... będę miał trzy dni spokoju od Ciebie, bo dziś miałem zapchaną torbę Twoją paczką :D \" Miałam go pocieszyć, żeby się tak nie cieszył, bo może we wtorek będzie musiał przyjechać samochodem do mnie :P Pozdrówka laseczki 😘 a ja uciekam do mojego Miśka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałyście do Krakowa,mieszkam w tym mieście i ciągle trąbią o promocji Krakowa,może dostaniecie coś,myślę,że powinnyście spróbować.Przekonam się czy faktycznie to takie \"centusiowate\" miejsce jak o nas piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spróbuję do Krakowa napisać :-), a Kinderia odpisała Ci jakaś zagr firma apropo gadżetów? Bo kiedyś chyba coś pisałaś,że piszesz.Bo ja nie pisałąm jeszcze. A na razie od miast odmowy mi przyszły w sumie tylko 1 miasto mi pozytywnie duże odpowiedziało .Jak dostan gadżeciki podam jego nazwę ;-) oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny a moze by do takich firm produkujących gadżety właśnie skrobnąć typu ta? ;-), o taką próbkę gadżetu ,sporo tych firm w necie chyba w sumie.ja idę do ataku to pa http://www.globtel.com.pl/ aha i dodam,że dziś kupiłam sobie Vivę bo była koszulka gratis i w środku była próbka Garnier kremu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kideria --> ja pisałam do Krakowa :) bo się kiedyś zakochałam w nim, ale powiem wam, że napisałam miesiąc ponad temu i ... do tej pory cisza :D ale próbujcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak centusie,a tyle kasy wydają z naszych podatków na promocję,no gdzie oni się promują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam,ale z góru uprzedzam,że cała okolica dworca jest rozkopana,remont robią.Tragedia,mówię Ci Brawurko,że sporo nerwów zjesz jak nie znasz topografii,na nogach w obrębie starego miasta nie ma sprawy ale tramwaje nie jeżdżą od Rakowickiej do długiej.Ja wysiadam psychicznie co roku w wakacje takie nam serwują przyjemności. http://rozklady.mpk.krakow.pl/aktualne/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to śpicie,ja zaserwowałam sobie piwko Redd\'s(malinowe) nawet całkiem niezłe i tak myślałam,że pogadamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja samochodem jadę, nie bawię się w żadne tramwaje autobusy i trolejbusy jak nie wiem dokąd one jadą :p PS No i wiesz juz gdzie tanio mogę sie zatrzymać tam u Ciebie w tym Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×