Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Martyssia
szalonaaneczka fajnie, że postanowiłaś się dołączyć. Ja też jestem tu od niedawna... Jakiś tydzień ponad jestem próbkomaniaczką,.. i co ??, już widać efekty dzisiaj dostałam pierwsze próbki...lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Martyssia sledzilam wasz ten topik i kawalek tego starego , ale nie odzywalam sie siedzialam cichutko,ale przeczytalam dzisiaj do konca topik i postanowilam sie odezwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Jest tu ktoś...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
A pisałaś już maile do różnych firm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, a jak ktoś brał udział w poprzedniej edycji kulki to może dostać ją teraz? bo jak się rejestrowałam na nowo to jakiś błąd połączenia był a potem że mail już jest... a nie dostałam potwierdzenia mailem że się zarejestrowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewqczynki w mojej skrzyneczke dzisiaj listonoszek przyniosl malutko ale dobre i to :D wiec - pielegnacja i uprawa trawnikow plytka CD - i folderek o MAZURACH 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm szczerze to nawet nie zdarzylam zagladnac do srodka bo braciszek wpadl do domq i mi go zwedzil z biorka :D:D hehe wiec nie wiem naprawde jutro napisze :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala_ma_kota88 dobrze, braciszek jest bardzo ciekawy oh znam ten naród, dziwny naprawde bez obrazy, bo nie chce nikogo obrazac.A ja dzis dostalam : -iwostin 3 probeczki -plyte cd o uprawie chodnika - katalog bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Iwostin tez zaowilam wtedy co te trawniki ale mi jesce nie przyszlo :(:( hehehehehe :D:D:D ale moze juterkooo juz sie nie moge doczekac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko dziewczynki ja tu za często nie wpadam już tak jak zawsze ale zaraz coś znajdę.Pozdrowionka dla Stałych i dla tych nie stałych ale spoko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Iwostin tez zaowilam wtedy co te trawniki ale mi jesce nie przyszlo :(:( hehehehehe :D:D:D ale moze juterkooo juz sie nie moge doczekac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy razem wyslalam iwostin chyba wczesniej ale w kopercie byl mily list :),i -żel na dzień do skóry wrażliwej, tłustej i skolnnej do zmian trądzikowych czyli do mnie bo mam sklonnosci do tradziku -żel do mycia twarzy do tej samyvh rodzajow skor co powyzej -krem na noc do tej samej skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczór kobitki 🌼 czy u was tez taka ciulowa pogodabyła przez cały dzień jak u mnie ?:( bryyyy aż sie nie chciało wychodzić , ale znów cały dzień w domu to psycha siada. tyle że można bumem sie powozić po mieście hehe pozdrowki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj 🌼 szalonaaneczka plyte o uprawie chodnika??? hmm ciekawe :D:D:P Czekam na jutro moze przyjdzie cos ciekawego:D U mnie strasznie leje :( :( ale i tak mi juz nic nie popsuje dzis humorka :D 🌼 i pozdro dla stalych :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez zacina caly dzien deszcz :(:( jak tak dalej pojdzie to mi miescine zaleje heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika no o uprawie trawnika hiihi przepraszam za pomylke nieprzytomna jestem wielkie sory :D przyda sie bede zdawac im relacje w domku jak maja uprawiac trawnik :D ja teraz mowie w domu ze jestem biznesowa kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooooooooooooo o burzy to ja nawet myśleć nie chce bo bym sie wykończzyła heheh , moj mis mi dzisiaj mówił ze jak był w pracy i pierdyknal piorun to im prądu na hali brakło, niezla bania heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski mam nadzieje ze u mnie nie pada bo dzis pralam i musi mi to wyschnac a pranei na dworze ciezko bedzie,bo jutro u nas odpust :D ide sprawdzic czy za oknem pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja to sie dzisiaj tak załatwilam kawusia ze masakra pol dnia mi sie rece trzesly :/ bo spac mi sie chcialo, to sie niezle dobudzilam heh mam nadzieje ze zasne w nocy heh :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pustki w skrzynce ale za to ładna pogoda:] słoneczko i troszkę chmureczek i ciepełko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie pada i dobrze ;) pranko moze sobie jeszcze wisiec moze zamowie cos dla kotka :) a wiecie w sobote w nocy kota mi ukradli i wczoraj wieczorem wrocil , sasiadka mi go przyniosla bo sie wloczyl tam kolo nich ,dziki sie zrobil , wyglodzony byl i obroze mu ktos zdjol biedny :( jacy ci ludzie teraz sa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×