Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Pr贸bki, gad偶ety, free PART 2

Polecane posty

Go艣膰 pr贸bkomaniaczkaa
co taka przerwa w temacie? :>

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kikka
wiecie co wam powiem jestescie strasznie chamskie- pisze tu do sta艂ych forumowiczek...ktos kulturalnie prosi was o pomoc a Wy od razu z buzi膮...tu nawet nie ma sensu sie odzywac, jesli nie poda sie wczesniej adresu gdzie mozna otrzymac cos za friko...bez obrazy ale zachowujecie sie czasem jak sepy...to zalosne

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pr贸bkomaniaczkaa
zgadzam sie z tob膮 kika, dzis prosi艂am o e-mail maybelline new york i jedna panna mnie ochrzani艂a, a mia艂y艣my sobie pomaga膰 :/ gdzie tu sprawiedliwo艣膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pr贸bkomaniaczkaa
ala_ma_kota - wszystkiego naj naj dla nich ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Flay
Mog艂yby艣cie podawa膰 maile z tych wszysch co dostajecie ???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maybelline
do pr贸bkomaniaczki przepraszm bardzo ale ja cie r贸wniez o pieprzy艂am delikatnie m贸wi膮c ale poda艂am tobie stronke do maybelline i jeszcze dodam 偶e na tej stronce jest ankieta aly sie zapisa膰 do ich klubu po angielski i jest poni偶ej tabeleczka w kt贸ra mo偶cie co艣 wpisac ja wpisa艂am prosb臋 o pr贸bki bede czekac jak prze艣l膮 jak膮 odp. to wam powiem 馃尲pozdrawiam pr贸bkomaniaczke wy艣lij do Sieradza do urz臋dy ,miasta to ci cos przesl膮 jakis d艂ugopis ja juz czekam bo dosta艂am pozytywn膮 odp.tylko nie pytaj sie o adres ok papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aga_4
Cze艣膰 wszytskim :) Bardzo bardzo prosze o podanie e-maili lub stron z kt贸rych mo偶na dosta膰 koszulke:) Pszyda艂aby mi sie... ale niechce mi sie isc na zakupy, a to zawsze za darmo.. TYLKO PODAJCIE E-MAILE LUB STRONY :P!!! PROSZE zeby byly strony po Polsku chyba ze pszet艂umaczycie co tam pisze:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pr贸bkomaniaczkaa
co ty gadasz jejku?!?!?!?!?! jak nie wiesz, to po co gadasz? ja mam na imie patrycja a tamta to nawet nie znam :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pr贸bkomaniaczkaa
wiecie co... 'jejku' to kikka, podszywa sie pod nia!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pr贸bkomaniaczkaa
sory, ale czy moglbys sie odczepic? bardzo cie prosze :/ a do maybelline - dziekuje bardzo :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pr贸bkomaniaczkaa
ok flowerka, ale powiedz to 'jejku' :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aga_4
No poda mi kto艣 te e-maile gdzie mozna dostac koszulke... PROSZE TYLKO PO POLSKU :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pr贸bkomaniaczkaa
aga, ja nie znam :] a taka koszulka nie przyda mi sie, bo pewnie bedzie za du偶a na mnie, albo ma艂a i jakas brzydka...:]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie wiem, moze komu艣 sie przyda, zw艂aszcza, 偶e szko艂a si臋 zbli偶a ;) Nie jestem pewna, ale kieeedys dawno to chyba kto艣 podawa艂 :) Ksi膮偶ki, broszury, p艂yty o Komisji Europejskiej (3 s膮 chyba w j臋zyku polskim, a du偶o wi臋cej w angielskim, niemieckim czy francuskim). Klikacie na koszyk ko艂o zdj臋cia, po藕niej jak sko艅czycie wybiera膰, dajecie Order Now - i potem juz z g贸rki :D http://ue.eu.int/cms3_applications/applications/librarie/freeBookShop.asp?SessionID=yy200538237252047227484214-8317254186&LANG=PL&BookType=0&SessLang=en&cmsID=500 Tutaj wszystko o NATO (p艂yty, plakaty, ksi膮偶ki itp.) Przy ka偶dej wybieracie j臋zyk, a nast臋pnie wpisujecie na dole swoje dane i klikacie Submit. http://www.nato.int/docu/pub-form.htm Pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Aga_4
Dzi臋ki :) Szkoda 偶e to niejest za darmo :P:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fsfsf
won izka 22 s臋pie z konkurs贸w z sieci st膮d!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Oferta z Maybelline jest tylko dla mieszkancow Anglii i tak nie dla wszystkich.Firma preprowadza losowania od czasu do czasu tak,ze moze sie trafic cos calkiem fajnego. Pozdrowionka jak masz problem z angielskim daj znac pomoge zagladam czesto. Pozdrowionka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fsfsf
patrzcie jaka izka 22 jest .................... .Siedzi tu s臋pi, a na konkursach w sieci pisze o swoich gadzetach a tu nas ksi膮偶eczkami zapycha............wstyd....bior膮c pod uwag臋,偶e z naszych korzysta.By艣 si臋 wstydzi艂a izka22 ju偶 kto艣 o Tobie tu pisa艂 kiedy艣........sama nic nie napiszesz tylko foldery bo on Ci widz膮 a namiarami na gad偶ety wymieniasz si臋 na priwie.........na konkursach w sieci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
呕al ci s臋pie bo z tob膮 si臋 nie chcia艂am wymieni膰???? buhahaha 偶a艂osna jeste艣... Do Aga_4 - to jest za darmo ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pr贸bkomaniaczka
Ale wy jeste艣cie pojebane!! o ja nie mog臋 wsp贸艂czuj臋 waszym rodzicom chyba 偶e oni tesh maj膮 downa tak jak wy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kikka
jejku chyba cos Ci sie pomiesza艂o..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
fAjNiStA,Jenny_Anio艂ek przepraszam ze dopiero odp ale bylam na rowerku bardzo dizekuje za pocieszenie i za to ze zyczycie mi jutro duzo paczek dziekuje bardzo i zycze wam tego samego z calego serduszka muuua :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 biokoo
siema! od ajkiegos czasu przygladam sie waszemu forum, troche za duzo sie klocicie :) no ale tak pozatym to sopoko z was laski :* buzka dla was ! skorzystalam z paru linkow jak narazie czekam, napisalam do paru firm a wiec to co otrzymalam: royal - 2 paczuszki dla psiaka = ksiazeczka katalog domow + plyta jakies oferty ksiegowosci :P nie zamawialm tego no ale cuz :P netia - ulotki + magnes na lodowke z notesem sharp - katalog strojow kapielowych cet alergin - ksiazeczka informacyjna :P mincer mona lisa - 9 probeczek = ulotki no to jak narzie moje zbiory :) przyznam sie wam ze to naprawde wciaga :D teraz mam zamiar pisac do firm z ktorych korzystam no pozyjemy zobaczymyu serdecznie pozdrawiam a najbardziej papaje i ludzka istote bo jakos dziolszki mi przypadly do gustu swoimi wypowiedziami :*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny, ja rozumiem wszystko... ale robi膰 takie byki ort??? Lito艣ci... Zainwestujcie w s艂ownik, b艂agam, w imieniu ludzko艣ci

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×