Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

jak dostajesz ankiete mejlem to albo ja koppiujesz do Worda i tam wypelniasz albo naciskasz odpowiedz i kasujesz te podpunkty ktore ci nie odpowiadaja i zostawiasz te praawidlowe. a ponizej wpisujesz swoje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz jeszcze raz i wpisz tam ten tekst ktory ci podalam. wiem ze ktos pisal ze nic nie trzeba wpisywac ale skad oni moga wiedziec dlaczego ty sie z nimi kontakujesz. napisz lepije jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam jeszcze raz no bo myslalam ze tam juz jest cos ze chodzi o probki ale ok , jeszcze nie pisalam do zagranicznych firm, a ile trzeba czekac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez polskich znakow:) a z tym czekniem to roznie. ja nigdy nie licze jak przyjdzie to przyjdzie ..i wtedy mam niespodzianke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryysskkaa
u mnie dzis pusto ale czego tu sie spodziewac jesli bawie sie w to dopiero drugi tydzien! choc nie jest tak zle dostalam meila od cenos ze ich konkur jest nadal aktualny (www.cenos.com.pl) wiec jutro wysylam kody kreskowe i formularz poczta! selgama jak mam sie zapisac na ta stronke co podalas bo ja nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj tam jakiegos linku- ja juz nie pamietam bo jestem tam juz 2 rok a bardzo sie oplaca :) jak cos to jutro tam wejde i poszukam bo dzisiaj nie mam jak oki? a ja wlasnie dzisiaj zaczelam w to sie bawic i juz mam pozytywna odpowiedz od IWOSTIN - probki juz ida do mnie :D ale potrzebuje waszej pomocy szukalam adresu eris - na stronie jest tylko biuletyn nie moge znlaezc do nich kontaktu na forum tutaj tez szukalam ale chyba nigdzuie nie bylo...moze wy mi pomozecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos sie mnie zapytala co napisalam do dax cosmetics - wystarczy ruszyc glowka, napisalam, ze jestem zainteresowana ich kosmetykami i w zwiazku z tym prosilabym o przeslanie jakis probek, w celu przetestowania, podalam adres i sie podpisalam. Proste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA NA OBIETNICE YVES ROCHER!!!!! Mi też obiecali przysłać próbki jak odeślę zgodę na przetwarzanie danych osobowych a jak do nich odesłałam tą zgodę to odpisali że przykro im bardzo ale prześlą mi tylko Zieloną Księgę Urody (ich katalog) bo aktualnie próbki im się skończyły!!! Przesłali mi wraz z katalogiem jedną próbkę chyba na otarcie łez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pootwieranych przesylek,to dostalam kiedys radyjko,w otwartej kopercie-w srodku byla instrukcja ze aby dzialalo,nalezy zdjac folie z baterii-bateria byla rozpakowana i wlozona do radia,a sluchawki rowiazane!!!listonosze albo te wstretne baby sluchaly juz go! to sie nazywa bezczelnosc!!!!!!!! ciekawa jestem kiedy przyjdzie magazyn titd-juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejusia
powiedzcie z kąt można dostać tyle próbeczek co wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejusia
a i jeszcze co to jest surname bo ja nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelajdka
ale z ciebie tempa debilka i w dodatku analfabetka. naucz sie lepiej Polskiego,!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejusia
zamknij ryja szmato zdziro. ty się lepiej naucz. ja chociaż nie robię błędów. polskiego się pisze z małej cyferki pipo jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelajdka
smarkulo -wymyj se leiej cipe bo strasznie jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejusia
ty prostaczko -Wont z naszego forum, bo cie dorwe i wytargam za kudły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryysskkaa
no dzieki za ta stronke ale i tak nie moge sie zapisac bo nie działa ona calkiem:( kurde! i laseczki troszke kultury! Aha mogę prosic adres do daxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryysskkaa
czesc! dziewczyny piszecie do urzedów UM? i co jakie rezultaty? bo ja wlasnie się zastanawiam czy zacząć pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisze do urzedow miast narazie dostałam tylko z KOSTRZYNA wiecej niekt sie nie odezwal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja z UM dostałam: Kalisz( mapa, dlugopis, pocztowki, plyta) Kórnik ( ma[pa, pocztówki, foldery, dlugopis, flaga) Gołuchów ( foldery, pocztówki) świdnica ( mapa, foldery, pocztówki, dlugopis) Drezenko ( mapa, pocztówki, dlugopis, torbe papierowa) Mogilno ( foldery, balon) Szczawnica ( pocztowki, folder, plyta) Krynica Zdrój ( mapa , folder, przypinka) Lądek Zdrój ( mapa, foldery) Gdańsk ( naklejka, mapa , folder, dlugopis) Poznań (mapa, foldery) Rybnik ( foldery, mapa, podkladka, pocztowki) Jawor ( pocztowki, mapa, foldery) Mrągowo ( mapa , foldery) Darłowo ( foldery) Kluczbork( pocztowki, mapa, foldery, bryloczek, dlugopis, notes) Andrychow ( mapa, foldery, pocztowki) Sieradz ( mapa, dlugopis, olowki, pocztowki, folder) Nowy Sącz ( mapa, pocztowki, foldery) Bytów( naklejka, pocztowki, foldery) Pozdrawiam i czekam na reszte miast narazie negatywne odpowiedzi od Flombork Ostróda Nysa Inowrocław Klodzko Buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka 19
Mi nic nie porzyszło od pon. :( No ale pogoda dupaśna:( a tu nikogo nie ma:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella83
czy któraś z Was dostała coś z teenfreeaway ? dostałam dziś od nich maila i zastanawiam się czy to nie jakieś naciąganie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do maryska:) nie wiem dlaczego nie dziala u mnie dziala. a wiec skoro nie dziala to wejdz na glowna strone: http://www.tyitwojdom.wp.pl/ i wejdz po lewej stronie w magazyn ty i twoj dom zapisz sie. Nastepnie klikknij na ta ankiete. ona otworzy sie w nowym oknie jezeli masz ustawione unieruchamianie pop up to musisz je tymczasowo dopuscic. :) jezeli to nie pomoze to bedziemy probowac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryysskkaa
no hej ale mi sie nigdzie nie pokazuje wyslij ta nakiete moge ja wypelnic i nic po zatym a to przecez nie ot o chodzi! cornelia mam prosbe moze podam ci swoje dane potrzebne do tej ankiety a ty ja wypelnisz i wyslesz ! mam nadzieje ze nie jestes zla ze chce sie toba wyreczyc ale naprawde nie moge ! jakby co to podaj meila! dzieki za adres daxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×