Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość stella83
dostałam odpowiedź z Atlantica- :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie
ale to była własnie jeden z aspektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś dostał coś ostatnoi z netii bo mi dzisiaj przysłali (w zaklejonej taśmą kopercie tylko notes na lodówkę) oczywiście juz na pocztę dzwoniłam i babsko powiedziało mi że mam następnym razem przyjść z taką przesyłką morał: jeszcze raz mnie okradną zanim zwrócą im uwagę!!!! kolejne sprawdzone adresy (z duuuuuuuuuuuuużym naciskiem na sprawdzone :P) sld - 6 nalkejek, 3 kalendarzyki, 3 ulotki + gazeta mincer- 7 próbek, 6 ulotek, cennik katalog szklarni katalog o Zakopanym i Węgrzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeeeeeeeee
pytanie do WSZYSTKICH czy dosalyscie cos z zagranicy tu byl opelno adresow z darmowymi probkami, podkladkami,koszulkami itp itd tylko czego zadna nie napisala ze cos dostaal?? jeak dostalyscie to napiszcie!iprzy okazji skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nic nie dostałam....może dlatego ze dopiero od niedawna wysyłam meile za granicę. Ale może inne dziewczyny cos dostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do witajcie
A mnie chce się śmiać.Piszesz pracę to pisz! Po co nas o tym informujesz ? Myślę,że o tego typu zachowaniu też niezłą pracę by można było napisać. No tak właśnie doszło do tego co przewidziałam:ktoś korzysta tylko z naszego forum w prywatnych celach , ale któregoś dnia nie wytrzyma i wreszcie coś napisze. Życzę szybkiej obrony i ładnego dr przed nazwiskiem. Pani magister.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam: 1. kolorowanke, naklejke i katalog lecz się zdrowo z Heel 2. ulotki z Poznania 3. ze sztabu W.Cimoszewicza - 2 długopisy, plakietkę, ulotki i smycz na klucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak do tej pory dostalam zza granicy rozne przewodniki i broszury, ale generalnie nie pisuje o gadzety do zagranicznych firm. a przewodniki dostalam z: - best western http://www.bestwestern.com/reservations/printeddirectory.asp - travelnevada http://ncotweb.rufcorp.com/nevada/splash/web.asp?token=NVPSG - http://www.visitorkney.com - Glamorgan, Cornwalii i Liverpool (nie pamietam adresow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam z poczty.... Zrobiłam im sajgon za otwieranie paczek!! mam nadzieję że poskutkuje róbcie tak samo, bo te babska naz wyzyskują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aveda nie wysyła próbek
Pisałam do nich chyba 3 razy i za każdym razem przychodzi odpowiedź że nie wysyłają i nigdy nie wysyłali! A próbki są dostępne w specjalnych salonach Aveda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli AVEDA nie wysyla probek to dlaczego OLALALAjakas tam ) napisala ze dostala? kto klamie? do oli jak wypalnilas ta ankiete i ile czekalas na probki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam na ten plan lekcji bo obiecali że przytślą a jak narazie nic nie przychodzi, długo na niego czekałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos napisal ze sdpl jest sprawdzone-ja dotalam TYLKO makulature i plytez jakims beznadziejnym klipemi prezentacja. nei dostalam ani dlugopisu,ani zlamanej kartki z notesu,ani tym bardziej koszulki ... szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyz
A nie pomyślałaś ,że 300 lub 500 osób jednocześnie posłała do nich mejle? To i tak ładnie z ich strony,że starali się cokolwiek wysłać. A koszulka ? -no cóż ,zapewne byś w nie spała lub sprzątała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala23
no nie wiem ja dostalam napisalam do nich chyba z miesiac temu albo i wiecej i wczoraj przyslali :))) moze bylam pierwsza poprostu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do witajcie
zaciekawiła mnie Twoja praca doktorancka. to to samo co praca doktorska po napisaniu której dostaje się słynne dr? Moja znajoma pisze prace doktorską dlatego pytam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blądyna
cześć. mam prośbe. podajcie maila do kandydata na prezydenta Cimoszewycza. może zostanie prezydentem i fajnie bybyło mieć coś na przyszłość na pamiontke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z cztystym sumieniem przyznaję że dostałam żółtą koszulkę z sdpl. I nie kłamę. Może po prostu im się skończyły, bo za dużo ludzi napisało? ja napisałam do wszystkich parti jakie są i tylko sdpl i sld mi coś przysłało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blądyny
buahahahahahahahaha nie dosyć że jesteś dyslektyczką, to jeszcze jesteś za tępa żeby wiedzieć że Cimoszewicz nie kandyduje!!! buahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×