Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Tajemnica-
Ale STRASZNIE SIE CIESZE!!! Wczoraj dostałąm dwie paczki w nich z 10 długopisów( info@naturell.pl ) 5 notesików i dużo makulatury, ale jeszcze: jakies dawa lekarstwa, niepamiętam jakie. A w drugiej wysłałam do banku to chyba 12 smyczy i 4 koszulki no i 2 długopisy-ale tylko musiałam zapłacić za przesyłke to mniej niż 5 zł. Wyślijcie sobie do PKO, tylko same im to zaproponujcie. Takie maile im napisałam że ich zatkało i odpisali mi ze pszyślą. No i tylko w 4 dni . P.S Niepoprawiajcie blędów, lepiej sie cieszcie ze wam napisałąm skąd to dostałam, no wiec niebądzcie hamskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj miałam pustą skrzyneczke niestety. Ale poprawiłam sobie humorek bo niedawno pszyszła do mnie paczka kurierem od firmy drukarskiej. Gdzieś ją wcześniej wymieniałam.... Dostałam: kalendarz, zapalniczkę, ulotki, teczkę, cienkopis z wydrukowanym moim imieniem i nazwiskiem i srebrne pudełeczko z miętówkami. Jestem bardzo zadowolona! Zmykam dalej do obowiązków i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do TAJEMNICA- Mozesz powiedzieć, dokładniej z którego banku to dostałaś- bardzo Cie porszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj dostałam z firmy reklamowej ,,sangraf\'\' mase naklejek (wypukłei inne) i makulature www.sangraf.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oma
a zamawialas katalog i dodali ci naklejki? czy tylko prosilas o gadzety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest napisane jakie prodkty mnie interesują ale tylko próbki naklejek wysyłają bo do reszty to ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oma-----> A po jakim czasie (od wysłania prośby) dostałaś to...czyli troszke mniej skomplikowanie ile musiałaś na te naklejeczki czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chamy
patrzcie co mi napisali z adresu marketing@topti.com.pl " radzę zacząć zbierać zabawki i wrócić do piaskownicy, a nie zawracać nam głowę głupotami i zapychać skrzynkę" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oma
a fajne te naklejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to...odzwięcz sie tym samym i napisz..ze bardzo na nich liczyłaś itp:P JA dostałam podobną odpowiedź z ,, STAR FOODS\" ale co tam...niewolno Nam się poddawać:) A u mnie dzis echo w skrzynce :/. Nic...Pustki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie Topti
Ale się chce komuś tworzyć teksty i w ogóle pisać takie bzdury.Jeżeli są tacy oburzeni to wystarczyłoby kliknąć USUŃ. Dobrze,że już przynajmniej nie straszą dodaniem adresu do list spamerskich! Nie chcę byś złośliwa ale jeżeli ktoś ma takie straszne pretensje o zapychanie skrzynki to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulusia
ja już im napisałam co o nich myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam do domu i czekala na mnie przesylka od firmy gatta! www.gatta.pl notes, 2 dlugopisy i leegancki brylok na klucze od firmy planet solven www.planetsolvent.pl naklejke i kilka podkladek do piwa z fajnymi wydrukami i od firmy oskar international trading nie mam ani strony ani adresu nawet nie pamietam prbke herbaty, chcialam sie juz przestac w to bawic ale jednak sie oplaca pozdro pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDYTA 2005
OTRZYMALAM TAKA WIADOMOSC OD "ATLASOW": DZIEN DOBRY BARDZO SIE ZDZIWILEM KIEDY NA MOJEJ SKRZYNCE POJAWILA SIE PANI PROSBA,PO NITCE DO KLEBKA DOSZEDLEM DO SEDNA OTOZ JEDEN Z MOICH NIEZAMADRYCH ZNAJOMYCH WSTAWIL TEN ADRES MOJEJ POCZTY NA JAKIES FORUM. BARDZO PRZEPRASZAM ZA OBIETNICE,KTORYCH NIE MOGE SPELNIC.PANI DANE OSOBISTE OCZYWISCIE BEZPOWROTNIE SKASUJE ZE SKRZYNKI WIEC PROSZE SIE MARTWIC.KOLEDZE JUZ ZMYLEM GLOWE ZA GLUPIE ZARTY.PRZEPRASZAM JESZCZE RAZ. PS ADRES SKRZYNKI RZECZYWISCIE MOZE BYC MYLĄCY.ALE TO KWESTIA MOJEGO HOBBY A NIE DZIALALNOSCI. POZDRAWIAM KRZYSZTOF MALICKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
Przynajmniej facet podszedł do tego z humorem.Ale myślę,że kolejny raz co niektórzy dostali nauczkę.Dobrze,że się skończyło na sympatycznym liściku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
Ale przynajmniej wiemy,że panowie też nas tu odwiedzają. Pozdrawiamy panów. A żartownisiowi proponuję napisać prośbę o gadżety do Topti : marketing@topti.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
Siemka! Dawno mnie tutaj nie było,bo wymieniali u mnie okna i nie mogłam wchodzić do komputera.Widze,że dużo nowych stronek przybyło do czytania :D:D:D Aaa no i oczywiście dzisiaj dostałam od Wojewódźtwa Pomorskiego: notes,płyte CD,informator i coś tam jeszce oraz jakies próbki kosmetyków. Yeaaa :P "Jest super i zaraz ide pograć w GTA SA "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naklejki bardzo fajne i ile ich masa !!! czekałam dłuugo około 3 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaj nas
Przypadkiem nie pisz ,że to z tego forum. Ale możesz napisać,że znalazłaś ich adres na pewnym forum gdzie zachwalano ich sympatyczne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja
Widzę,że Topti przestało już nas obrażać i wreszcie zadali jakieś sensowne pytanie. A niech sobie głowy łamią skąd takie zainteresowanie firmą. Myślą,że nie wiemy jak nam brzydko wcześniej odpisywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy czy może mi ktoś to przerłumaczyć? bo francuskiego za bardzo nie umiem... Merci vous intéresser dans DuWop. Nous aurons un plaisir de vous adresser des échantillons. Vous pouvez trouver toute la gamme des produits de DuWop en ressort de Haussmann, n\'hésitez pas avec nous à renvoyer la visite là à cette fin vous assurez que vous avez communiqué votre adresse complète avec le pays à nous. Phoebe S. DuWop z góry dzieki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze to, bo to mi w drugim meilu przysłali.... Thank you for your request. We are happy to send you some samples. Please email us your complete address with country.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja przyślij im
mailem dokładny adres - nazwę kraju tez. Przyslą Ci próbke i są happy. - to po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
A Ty nie dosc,ze nie masz odwagi pisac pod wlasnym nikiem to jeszcze ciagle drazysz ten sam nudny zreszta temat. Nie dotarlo do ciebie jeszcze,ze te,ktore najbardziej najezdzaja na tamto forum prawdopodobnie najbardziej "cierpia",ze na nim nie sa:) Pozatym skad ty ciagle ta elite bierzesz.Jak sie rozejrzysz to zauwazysz,ze niektore sposrod was juz jakis czas temu zniknely.Jak myslisz gdzie sa:) I wcale nie byly to "stare" forumki,ale laski takie jak ty.Moze nie trzeba uwazac sie za elite,zeby tam wejsc,ale miec zwykla klase. Nie pomyslalas o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×