Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość lilianka15
nie ma takiej strony-co kłamiesz i mie straszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh nie
bo jakbys sie uczyla to bys wiedziala ze stupiddonkey to znaczy dłupi osioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh nie
bo jakbys sie uczyla to bys wiedziala ze stupiddonkey to znaczy głupi osioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leroy Merlin
OTRZYMAŁAM ODPOWIEDŹ: W związku z bardzo dużą ilością podobnych zapytań, Leroy Merlin niestety podjęło decyzję o nie wysyłaniu gadżetów reklamowych. Centrala firmy nie posiada takich gadżetów, natomiast czasami mają je otwierające się sklepy i wtedy można je uzyskać w tych sklepach, na miejscu. Nasze najbliższe otwarcie, to sklep w Gdańsku, po remoncie, pod koniec października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dobre
Nie wiemy z jakiego powodu zostaliśmy zasypani lawiną próśb o gadżety. W takiej ilości nie jesteśmy w stanie ich spełnić, a selekcji dokonywać nie chcemy, wiec odmawiamy wszystkim. Bardzo nam przykro. Redakcja Tygodnika NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! To jest straszne - dwie strony obsypane bezsensownymi wypowiedziami. Ale tu ludzie mają zryte berety/. Ale to nic bo ja ogólnie mam to w nosie. Dziś dostałam z miasta Żnin kilka uloten, książeczkę, przypinkę i kartke. Poza tym od innych firm plakaty i płyte cd... Pozdrawiam wszystkich! Będe dopiero po weekendzie bo od jutra mam zajęcia w szkole i raczej nie będę miała czasu. Na koniec podaje kilka adresów! w.trylski@agencjapasso.pl – agencja artystyczna Passo info@amfiteatr.pl – agencja imprez artystycznych Amfiteatr atbis@atbis.pl – agencja teatralna Bis albert-art@albert-art.pl – agencja koncertowo teatralna Albert alex@alexmusic.pl – agencja artystyczna Alex Miusic alwernia@grabowscy.com – agencja impresaryjna Alwernia biuro@amsconcert.com – agencja artystyczno reklamowa Ams Concert a.mach@aplauzpromotions.pl – agencja reklamowo artystyczna Aplauz stanislaw_mik@artanima.pl – agencja artystyczna Anima artpromo@poczta.fm – agencja artystyczna Promo kontakt@artpol.krakow.pl – agencja koncertowa Artpol fontanny@fontanny.art.pl – agencja artystyczna Augustynek biuro@drukcd.com.pl – biuro artystyczne B M k.pydynski@bluearte.pl – agencja artystyczne Blue Arte concept@home.pl – agencja artystyczna Concept biuro@dadaart.com.pl – agencja artystyczna Dada cramerart@cramerart.pl – agencja reklamowo artystyczna Cramer info@dete.com.pl – agencja impresaryjna Dete artbeskidy@wp.pl – agencja artystyczna Artos biuro@eskander.com.pl – agencja artystyczna Eskander agencja@elipsa.v4.pl – agencja koncertowo wydawnicza Elipsa biuro@empiria.pl – agencja artystyczna Empiria fenu@fenu.pl – agencja artystyczna Fenu faro@faro.krakow.pl – agencja artystyczna Faro fantazja@fantazja.warszawa.pl – agencja artystyczna Fantazja hern27@wp.pl – agencja artystyczna Hern 27 ikart@epf.pl – agencja artystyczna Ikart impresariat@impresariat.gniezno.pl – agencja artystyczno reklamowa Impresaria biuro@gudejko.pl – agencja aktorska Gudejko info@3d-lublin.com.pl – taśmy samoprzylepne, folie 3D opakowania@opakowania.info.pl – producent opakowań z tworzyw sztucznych A&A achplast@achplast.pl – przedsiębiorstwo handlowo usługowe A. Ch. Plast biuro@agpak.pl – producent folii AG Pak atk2@interia.pl – opakowania Firma A.T.K acoba@acoba.pl – reklamowe torby bawełniane Acoba ak_pol@poczta.onet.pl – wytwórnia makaronu Maciuś AK Pol anmarko@anmarko.pl – producent makaronu An Marko arcpol@arc-pol.com.pl – producent makaronu Arc Pol acordia@acordia.pl – producent czekoladek i bombonierek Acordia almaznin@ozcukier.nazwa.pl – producent kwiatów i ozdób z cukru Almaznin biuro@alma-cukierki.pl – zakład cukierniczy Alma slawek@rachon.pl – producent andrutów Krasnal biuro@argo.net.pl – producent cukierków i karmelków Argo bomilla@bomilla.com.pl – producent słodyczy Bomilla bowit@bowit.win.pl – producent paluszków Bowit biuro@bulik.com.pl – fabryka słodyczy Bulik kontakt@combi-hand2.com – hurtownia słodyczy Combi Hand 2 biuro@celpol.com.pl – producent ciasteczek Celpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dobre
d z i e k u j e m y ! i to sie nazywa dobra robota.zebralismy opieprz za lenistwo i tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej konkursy w sieci zlikwidowali? czy przeniesli gdzies jak przeniesli to podajcie mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no
ludzie czytajacie dokladnie co pisze na stronie z rzekomo free samples. na tej stronie http://www.mypethaven.com/free.htm jak byk pisze, że ze wzgledu na duze zainteresowanie darmowymi probkami musieli wprowadzic oplate za przesylke i "pakowanie" w wysokosci 2 dolarow. czyli tak calkiem za free to to nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj...sorkii ze mnie teraz nie ma... Noo ale Edukacja;-/ Bu... Będę w piatek no i teraz jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
Jak mogłyście zauważyć to ktoś się podłamał pod mój nick i ja sobie zrobie go jako czarny i będzie spokój, a mozemy wywnioskowac że to nie ja bo ja koło nicku mam podaną poczte i tlen :) :D pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nikt nie podejdzie pod mój nick i nikt juz was nie przezwie z mojego nicka zabezpieczyłam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dobre
Sehr geehrte Damen und Herren, wir bekommen täglich viele Anfragen nach unseren LIQUI MOLY-Aufkleber. Durch die Erfüllung aller Anfragen entstehen uns hohe Portokosten. Selbstverständlich wollen wir auch in Zukunft allen Interessierten unsere Aufkleber zukommen lassen, und deshalb möchten wir Sie bitten, uns eine Briefmarke im Wert von €1,44, zusammen mit Ihrer Postanschrift, an unten genannte Anschrift zu senden. Nach Erhalt der Briefmarke werden wir die gewünschten Aufkleber umgehend an Sie abschicken. Vielen Dank für Ihr Verständnis. Herzliche Grüße aus Ulm O CO W TYM CHODZI!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ...
Witajcje Kobietki. U mnie dzis jedna paczuszka- mazowiecki Urząd Wojewódzki. Dostałam Różne katalogi no i drewnianego kwiatuszka. Tylko moja paczuszka była podarta i przediurawiona wiec bewnie jakies Zadzrosne Panie z poczty sobie wyjeły jakis długopis...no Cóż... I mam pytanie. Mozecie owiedzieć mi,w jaki sposób sie można zalogować na stałe do tego forum? Dziekuuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej panienki ;) Dawno nie pisałam zaraz napiszę co podostawałam, a teraz poodpowiadam na wasze pytania :] Do ---> yani Konkursy w sieci albo przeniesli na ta strone albo ma ona taki sam wyglad : http://www.e-konkursy.com/index.php Pozdro :* Do ---> Ona... Jak sie chcesz zarejestrować to wejdź na http://f.kafeteria.pl/preferencje.php?cmd=zaloz&id_f= i wpisz potrzebne dane, a reszta pójdzie ci już gładko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ona!! ona podaj link do tego mazowieckiego.. co dostałaś tego kwiatka:) prosze:* a ja juz Ci mówie jak masz się zalogować na stałe. no to tak: - kliknij na preferencje potem tam już cie po prowadzą :) a po preferencjach na\"kliknij tu\" i potem dasz sowie rade :) sprytna dziewczynka jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do To jest dobre
W związku z dużą ilością próśb o naklejki proszą o przesłanie koperty zwrotnej ze znaczkiem za 1.44 EU w celu przesłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest dobre
Sehr geehrter Herr , leider können wir Ihnen diesen Wunsch nicht erfüllen, da unsere Werbeaufkleber ausschließlich für den deutschen Markt bestimmt sind. Freundliche Grüße POMOCY CO TO ZNACZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do To jest dobre
Nie możemy pozytywnie odpowiedzieć na prośbę gdyż naklejki są przeznaczone wyłącznie do wysyłki na terenie Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ...
Hej Hej. No widzę że bardzo jesteście tym zainteresowane..zwłaszcza kwiatuszkiem, Dziekuje za wskazówki dotyczące Zalogowania się..zaraz zobaczę czy mi sie uda. No na tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ...
No... Proszę bardzo- to jest ta strona : http://um.wrotamalopolski.pl/ a na email pisałam taki: E-mail: urzad@malopolska.mw.gov.pl Gdyby ktoś chciał jakieś dokładniejsze wskazówki to bardzo proszę: Na górze po prawej na tej stronie jest obok ,, szukaj" taka koperta no i chyba wszystkie juz bardzo dobrze wiecie co z nią zrobić:) No..wiec udało mi sie dla WAS tego poszukać a teraz spóbuje sie zalogować..narazie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dostała
już wiele gadzetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×