Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość ________________________
Dziewczynko ja pod tym nikiem pisze od samego poczatku. Zreszta nie odbiegaj od glownego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! i widze ze tu znowu kłótnie. Prosze nie zwracać na tych co się kłucą bo jak mają ochote sie kłucić to niech się kłucą i tak ich tu nie będzie słuchał (mam nadzieje) a więc dziewczyny, te które chcą mile współpracować to są tu mile a widziane a te co się kłuca to lepiej na nie nie zwracać uwagi:) prawda?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
Do grona tez zeby wejsc musisz dostac zaproszenie,a nikt jakos nie mowi,ze tam tylko elita jest.Przeciez to nie takie osoby jak jok3r zalozyly portal gazety.pl tylko osoby,ktore chcialy to wszystko kontrolowac,zeby uniknac chamstwa i "rozrabiania" tak jak to sie tutaj zdarza i to dosc czesto. Pomysl jakby sie tak zaprosilo wszystkie dziewczyny stad to zakladanie priv forum mijalo by sie z celem,bo wiadomo,ze nie jest sie wstanie zgadnac kto jest sepem i zadymiarzem, a kto nie. Tam trafiaja laski,ktore nie tyle sa wybrane za to,ze tu podaja adresy,ale takie,ktore maja kulture osobista,ktore potrafia normalnie pogadac i nie dymic,ale ktore oczywiscie wkladaja jakis wklad w rozwoj forum. Wiec chyba normalne,ze nikt tam nie zaprosi osoby,ktora tu ciagle na tamto forum nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo przepraszam za błede (tam na początku miało być: \"prosze na nie nie zwracać \"uwagi\" :) \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Patrycjaa
Potwierdzam:Przyślą Ci próbki ale musisz podać adres i kraj. W tej wersji po francusku zapraszaja Cię do odwiedzenia sklepów sieci Haussmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj otrzymałam 2 paczuszki: - jedna to od wydawnictwa \"sowa\" dostałam naklejke którą się nakleja na jakąś bluzke \"najlepiej białą\" i ją się nalepia i prasuje i napis się przyczepia, także trzy zakładki za książki i książke:) - druga to od produkcji kawy \"dwie saszetki kawy\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zna ktoś jakieś fajne stronki z długopisami?? bardzo by mi się przydał jakis długopis albo notesik :) czekam na odpowiedź i z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
Mi już się pomysły wyczerpały do kogo pisać e-maile zs zapytaniem o próbki i kosmetyki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci fajnie trutka! dostałaś 2 paczki a ja kompletnie nic!!! ;/ a stronki do długopisów i notesików nie znam... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja mykam z forum, ponieważ musze sie wykąpać i wymyć główke moim pięknym szamponikiem hede-shouders :) papa dziewczynki. I życze tym co jutro poczta chodzi pełnych skrzynek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
22:00 nastała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trutka 22 notesik dostalam i 2 dlugopisy od gatty napisz tam magdao@ferax.com.pl moze ktos mi podac adres do duopa znaczy do tej firmy co piszecie ze czekacie na probki? mam tez pytanie czy zawsze odpisuje dax i przysyla bo mi nawet nie odpisali! dobranoc pchły na noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
Mi dax odpisał,że wyśle no i po tygodniu dostałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do llllllllllllllllllllllll: do duwopa www.duwop.com ale e-mail nie pamietam :( poszukaj sobie... a z dax\'a mi odpisali pozytyw, ale od tamtego czasu nie widać paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
napewno jeszce dostaniecie.......no chyba,że macie jakieś "mózgotrzepy":P na poczcie i dlatego nie przychodzi. :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała powtórka adresów z których ostatnio cos dostałam; multi@multi.com.pl – drukarki atramentowe Firma Multi promocja@um.znin.pl – miasto Żnin vitalas@vitalas.pl – preparaty i kosmetyki Vitalas ferax@ferax.com.pl – producent rajtuz Gatta biuro@poie.com.pl – pracownia obuwia Poie konwar@konwar.com.pl – producent czapek Konwar kepi@kepi.pl – producent czapek Kepi info@ankar.pl – producent reklam Ankar palsa@idea.net.pl – materiały introligatorskie Palsa biuro@serikon.com.pl – drukarnia Serikon dw@drukarnia-svd.com.pl – drukarnia Księży Werbistów biuro@multifol.com.pl – drukarnia Multifol lamel@winkhaus.com.pl – producent karmy dla zwierząt Acana mariusz.bednarek@ben.net.pl – producent karmy dla zwierząt Ben info@royal-canin.pl – producent karmy dla zwierząt Royal Canin info@markus-muehle.de – producent karmy dla zwierząt Markus Muehle ic.dyzurny@prz.mofnet.gov.pl – izba celna w Przemyślu marketing@parkwodny.pl – park wodny w Krakowie iwostin@iwostin.pl – kosmetyki firmy Iwostin info@sunsetlifestyle.pl – kosmetyki firmy Biomaris redakcja@huggies.com.pl – producent pieluszek Huggies saturn@saturn.com.pl – producent smoczków Saturn zamowienia@unicef.pl – komitet narodowy Unicef marinex@marinex.com.pl – preparaty Marinex International info@pharmacf.com.pl – kosmetyki Pharma CF siewierz@siewierz.pl – miasto Siewierz floraland@floraland.pl – producent artykułów ogrodniczych Floraland urząd@pelplin.pl – miasto Pelplin promocja@szczawnica.pl – miasto Szczawnica Marta.grotowska@interia.pl – przedsiębiorstwo budowlane Pro – Bud http://bellvit.com.pl/osc2/contact_us.php - ubranka dziecięce Bellvit physiogel@stiefel.com.pl – kosmetyki firmy Stiefel marketing@gtl.com.pl – lotnisko Gtl info@ambasadaniemiec.pl – ambasada Niemiec ambassaden.warszawa@foreign.ministry.se – ambasada Szwecji info@palestyna.pl – ambasada Palestyny email@4m.pl – zaproszenia ślubne i karty firmy 4M dax@dax.com.pl – kosmetyki firma Dax z Gatty, Multi, Serikon dostałam najwięcej gadżetów i najfajniejszych... A to kilka firmek produkujących obuwie: gripsc@revenger.pl – producent glanów ze skóry Revenger kontakt@embis.pl – producent obuwia damskiego Embis raxbut@raxbut.pl – producent obuwia damskiego i młodzieżowego Raxbut biuro@zbozien.pl – producent obuwia Zbozien romek@buty-wera.info – producent obuwia Wera laser@laser-buty.pl – producent obuwia Laser marcin.oltuszyk@newbalance.pl – producent obuwia New Balance adanex@adanex.pl – producent komfortowego obuwia Adanex info@a-a.pl – producent obuwia A&A solo@solo.radom.pl – producent obuwia Solo biuro@pphuagnes.pl – producent obuwia damskiego PPH Agnes info@am-excellent.pl – producent obuwia damskiego Am-Excellent andybuty@wp.pl – producent obuwia damskiego Andy anies@anies.pl – sieć sklepów obuwniczych Anies anis@anis.bigduo.pl – producent obuwia damskiego Anis biuro@anspol.com.pl – zakład produkcji obuwia Anspol Arashoes@aralegero.pl – producent obuwia Ara atut@cze.pl – producent obuwia damskiego Atut artex@artex.net.pl – producent obuwia damskiego Artex avanti@cze.pl – producent obuwia damskiego Avanti axelkosela@wp.pl – producent obuwia damskiego Axel biuro@baldessano.pl – producent obuwia damskiego Baldessano gripsc@revenger.pl – producent glanów ze skóry Revenger kontakt@embis.pl – producent obuwia damskiego Embis raxbut@raxbut.pl – producent obuwia damskiego i młodzieżowego Raxbut biuro@zbozien.pl – producent obuwia Zbozien romek@buty-wera.info – producent obuwia Wera laser@laser-buty.pl – producent obuwia Laser marcin.oltuszyk@newbalance.pl – producent obuwia New Balance adanex@adanex.pl – producent komfortowego obuwia Adanex info@a-a.pl – producent obuwia A&A solo@solo.radom.pl – producent obuwia Solo bernardi@bernardi.com.pl – producent obuwia damskiego Bernardi info@bolucci.pl – producent obuwia damskiego Bolucci info@brado.pl – producent obuwia damskiego Brado butland@butland.pl – producent obuwia But Land carmen@carmen.net.pl – producent obuwia Carmen carinii@carinii.pl – fabryka obuwia Carinii dudis@dudis.pl – dystrybutor obuwia Dudis emis@emis.pl – producent obuwia Emis hamar@hamar-obuwie.pl – producent obuwia damskiego Hamar biuro@cieslik.pl – zakład produkcji obuwia Cieślik jw@cze.pl – producent obuwia JW jp-baltic@wp.pl – producent obuwia JP Balic kasbut@kas-but.com.pl – producent obuwia Kas But koan@ajpi.com – producent obuwia damskiego Koan biuro@korzeniowski.com.pl – zakład produkcji obuwia Korzeniowski lamarka@wirtualnyotwock.com.pl – firma obuwnicza Lamarka info@julex.pl – kolekcja obuwia dla kobiet Lilu pph.lux@neostrada.pl – producent obuwia damskiego Lux lukasz.szumny@lukasz.pl – producent obuwia damskiego Łukasz marco-obuwie@marco-obuwie.com.pl – producent obuwia damskiego Marco mast@mast.pl – producent obuwia damskiego Mast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anies@anies.pl – sieć sklepów obuwniczych Anies anis@anis.bigduo.pl – producent obuwia damskiego Anis biuro@anspol.com.pl – zakład produkcji obuwia Anspol Arashoes@aralegero.pl – producent obuwia Ara atut@cze.pl – producent obuwia damskiego Atut artex@artex.net.pl – producent obuwia damskiego Artex avanti@cze.pl – producent obuwia damskiego Avanti axelkosela@wp.pl – producent obuwia damskiego Axel biuro@baldessano.pl – producent obuwia damskiego Baldessano gripsc@revenger.pl – producent glanów ze skóry Revenger kontakt@embis.pl – producent obuwia damskiego Embis raxbut@raxbut.pl – producent obuwia damskiego i młodzieżowego Raxbut biuro@zbozien.pl – producent obuwia Zbozien romek@buty-wera.info – producent obuwia Wera laser@laser-buty.pl – producent obuwia Laser marcin.oltuszyk@newbalance.pl – producent obuwia New Balance adanex@adanex.pl – producent komfortowego obuwia Adanex info@a-a.pl – producent obuwia A&A solo@solo.radom.pl – producent obuwia Solo bernardi@bernardi.com.pl – producent obuwia damskiego Bernardi info@bolucci.pl – producent obuwia damskiego Bolucci info@brado.pl – producent obuwia damskiego Brado butland@butland.pl – producent obuwia But Land carmen@carmen.net.pl – producent obuwia Carmen carinii@carinii.pl – fabryka obuwia Carinii dudis@dudis.pl – dystrybutor obuwia Dudis emis@emis.pl – producent obuwia Emis hamar@hamar-obuwie.pl – producent obuwia damskiego Hamar biuro@cieslik.pl – zakład produkcji obuwia Cieślik jw@cze.pl – producent obuwia JW jp-baltic@wp.pl – producent obuwia JP Balic kasbut@kas-but.com.pl – producent obuwia Kas But koan@ajpi.com – producent obuwia damskiego Koan biuro@korzeniowski.com.pl – zakład produkcji obuwia Korzeniowski lamarka@wirtualnyotwock.com.pl – firma obuwnicza Lamarka info@julex.pl – kolekcja obuwia dla kobiet Lilu pph.lux@neostrada.pl – producent obuwia damskiego Lux lukasz.szumny@lukasz.pl – producent obuwia damskiego Łukasz marco-obuwie@marco-obuwie.com.pl – producent obuwia damskiego Marco mast@mast.pl – producent obuwia damskiego Mast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxima7
Dziękujemy przypominajko.Ależ Ty jesteś pracowita. A czy od producentów obuwia dostałaś już jakieś gadżety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - kilka breloczków, notesów i chyba dwa długopisy, jakieś katalogi i ulotki. Ale nie powiem Ci dokładnie bo to były moje wcześniejsze przesyłki i wszystko porozdawałam a raczej znajomi sobie sami pozbierali. Co ktoś do mnie przyjdzie to sobie cos zabiera i tak w kółko. Ulotki i katalogi też wyrzucam więc nie mam szans spisać dokładnie z czego dostałam. Zostało mi pudełko duperelków i wszystkie jakie mi zostały spisałam do kupy i wkleiłam wyżej. A co do tej pracowitości to już to kiedyś wyjaśniałam. Normalnie nie spisywałabym wszystkiego tak dokładnie żeby wkleic na forum (...i tak większosc osób ma w ........ gdzie pisze - wazne jest to że jest adres, dlatego nawet łapia sie bez sprawdzenia na adresy podawane przez - ........bez komentarza).Pisze to dla siebie zeby nie wysyłac kilka razy meila do jednej firmy i żeby wiedzieć przy okazji gdzie już pisałam jak szukam nowych adresów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxima7
Mimo wszystko , ponad wszystko: BUZIACZEK DLA CIEBIE I życzę Ci wielu gadżetów. Od jak dawna się w to bawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×