Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość bananka
dzisaj dostałam kartke zapachową z lacoste tylko nie pamietam adresu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myssa---> jesli nie tobie to moze komus innemu sie przyda. proste nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
capuccino- ale mozna sprobowac, jak tu wczesniej tak bywalo. wpisac w state- pensylvania np. i zobaczymy czy przyjdzie. warto chyba probowac prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capuccino wysyłałam wiele ankiet \"tylko dla USA\" i w większości wypadków probki dochodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typhoon - wiem :D tylko ja tak ogolnie pisalam hehehe :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki9:)))))))))) a u mnie znów bogato:))))) dostałam dziś: 1) 3 pampersy 2) katalog Domy w stylu ( w twardej oprawie) 3) miasto HEL (płyta, jakieś foldery) 4) ACANA karma dla psów 5) ROYAL CANIN karma dla psów 6) jakąś torbe od miasta ŻNIN czy cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie net wlecze.. wam też?? wrrr.. a jak tam szkolka jutro? Od ktorej- do ktorej macie zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejnie tak na tą godzine chodzić..:] ja o 16 bede u dentysty :( Masakra.. umig@lidzbark.pl - Urząd miasta w Lidzbarku? czy cos takiego..:] sulmierzyce@wokiss.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozna ale ten adres byl podawany juz setki razy i jeszcze nikt nie napisal ze mu cos przyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY !!a ja mam pytanie raz zaznaczyłam ze chce dostawać maile ze coś jest pisane na forum ale juz niechce :( cała poczta zawalona mam dosc usuwania jak to można zmienić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna poczktująca próbomaniaczk
a jakieś zaproszenia na ślub za freee i konkursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow dzieci prezentuja swoje fantazje (Halunia) beznadziejne. Capuccini---> zastanawiam sie czy ten recznik faktycznie jest za free, bo masz naglowek ze pokochasz ich recznik i ich ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małee pytania
I co wy robicie potem z tymi wszystkimi niepoterzebnymi gadzetami ? Jesteście z małych miejscowości i brakuje wam otrzymywania poczty? Skąd taka mania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko się przys\\daje:) a takl pozatym już nie moge się doczekać LISTONOSZA:))))))) ostatnio brakło mi pomysłów i nie wysyłałam meili kurcze jak coś macie nowego piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do małe pytania----> sprzedajemy na allegro hehe ;) a tak powaznie to np. ja zamawiam tylko to, co mnie interesuje a nie wszystko jak leci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, spokój tu u Was? Mam małe pytanie, royal canin wysyła dla kotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam !! u mnie dzisiaj narazie pustkii ale chyba jeszcze listonosz niechodzil....niewiem juz samam,o by mi cos przyniosl :) jest tu ktos teraz ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderia ---->Royal Canin wysyła dla kotów,właśnie dziś dostałam e-mail pozytywny,przemiła pani porsiła mnie o podanie wieku kotka,rasy i wielkości w kilogramach info@royal-canin.pl --->e-mail do nich ;) a ja dzis dostałam: -miasto Szczawnica:folder, płytka o Szczawnicy,4 widokówki śliczne ;) -www.leczsiezdrowo.pl ---->ankieta--->dostałam naklejke-dziecko w samochodzie i kolorowanke a takze poradnik o zdrowiu -iwostin--->3 próbki kremików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×