Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

czesc dziewczyny. bardzo prosze o przetlumaczenie mi tego. z gory dzieki!!! Sehr geehrte Frau Ewelina, gerne sende ich Ihnen einige Informationen über Siegen per Post zu. Bitte teilen Sie mir ihre Adresse mit. Informationen über Siegen sind auch auf unserer Internet-Seite unter www.siegen.de zubekommen. Mit freundlichen Grüßen Anneliese Junge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam pani z przyjemnością kilka informacji o...( nie wiem o czym ale ty wiesz dokąd pisałaś.) Proszę o adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie ma za co.Mam dobry translator przy mejlowej skrzynce pocztowej.Ma tylko jedną wadę! Nie tłumaczy na polski. W dalszej części korespondencji odsyłają Cię po informacje o mieście na podaną stronkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek
Witam Dziś mój przemiły Pan Listonosz przyniósł mi przesyłkę z ambasady Węgier, a w niej 3 katalogi (po angielsku). Dla zainteresowanych podaję adres E-mail varsnk@2a.pl Pozdrawiam wszystkich gorąco Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naomi23
Czersc dziewczyny ja tez już od dawna zbieram próbki i gratisy. Mam do was pytanie co dostałyście w przesyłce z Mawali ? Ja dostałam taką dziś, ale nie wiem czy wszystko bo koperta była uszkodzona.Był komplet małych żółtych pilniczków i katalog. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie szlam do sklepu a tam listonosz wlasnie wpychal moje paczki do skrzynki xD.. dal mi od razu 3 paczki + list do mojej mamy. A w nich: Zgorzelec- długopis, smycz, foldery, mapy Gorzów Wielkoposlki- broszurka, naklejki, widokówki, mapy, foldery, Żnin- torba i foldery :D:D:D ale jestem hepiiiiiiiiiiiiiiii!!..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) dzisiaj przyszła ze szkoły i nic niestety niezastałąm w skrzynce zapytałam mamy czy moze czegos niewyciagała zeskrzynki ale zaprzeczyla....a tu za jakies około 30 minut przychodzi listonosz do drzwi miał jakis polecon list dla mamy i odrazu przyniosl 2paczki dla mnie...dzisiaj chodził troche pozniej niz zwykle... Dostałam od: --> Dermiki ( 9próbek, dużych co niektóre :P .list i ulotki ) --> Siewierza ( notes, widokówka, książeczka,i milutki list ) Paczki ogólnie bardzo fajne a co u Was ? :D pozdrowionka dla wszystkich forumowiczek :P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dostałam 4 paczuszki :D z Sianowa mapę i foldery z Trzebiatowa jakieś foldery i mapę z Gorzowa Wielkopolskiego pocztówki emblemacik i foldery z Pomorskiego mapę duużo folderów w tym o Solidarności i mapę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananka
a ja dostałam jedna próbke z emolientów.i tylko tyle.Ale zawsze to cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis dostalam 11 paczek :D suuper ale jestem zadowolona wszystkie do przewaznie fodery ale dobre i to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam dzisiaj 7 paczuszek. I jestem strasznie szczęśliwa, dzisiaj w ogóle jest dobry dzień:-)) yupi!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzinka________________
Muszę przeprosić za moje poprzednie zachowanie:). Tak sobie pomyślałam może onken coś wysyła, niestety nie mają emaila w zasadzie to nawet stronki:), tylko numer tela i adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak konkretnie to ze Sławy, Trzebiatowa, Royala, Domy w Stylu, Itaki, i próbki herbaty oskar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj tez miałam dobry dzień: UM Nowy Sącz - długopis i mapa UG Sława - teczka, przypinka-broszka, długopis, naklejka, mapa, książka o gminie, foldery KOLO Salon łazienek- Kilka katalogów Yves Rocher - ok 10 próbek i katalog Mincer - ok 5 próbek i katalog Dees Art - Najpiekniejsza paczka - Ok 15 długopisów w tym 5-6 srebrnych, cieniutkich w stylu parkera. Są naprawdę doskonałe. A pozostałe długopisiki to dobre jakościowo takie grube. No poprostu cuuuudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomnialam jeszcze dopisac: Citroen - katalogi z najnowszymi modelami Karta rózancowa - jest wspaniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj tez kilka paczuszek ,ale jak zobaczyłam paczke z Pomorza to mnie poniosło cała porwana musieli ją zapakować do torby foliowej bo wszystko z niej wypadało już miałam wizjie ile to mi na poczcie musieli powyciągać skarbów z niej ale uspokoiłam się gdy przeczytałam że któraś z was dostała dokładnie to samo co ja czyli bardzo dużo papierów i nic wiecej. Z tąd wniosek że nie zawsze gdy koperta jest porwana to znak że listonosze nas okradają tylko że czasami naprawde listy ulegją uszkodzeniu podczas podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odmowa
Witam, W odpowiedzi na Pana e-mail pragnę poinformaować, że miasto Chorzów zaprzestało wysyłania darmowych gadżetów reklamowych - z uwagi na ogromne zainteresowanie. Zachęcam jednak do odwiedzenia naszej strony internetowej. Tam znajdzie Pan wszelkie informacje na temat Chorzowa, jego okolic i atrakcji. www.chorzow.um.gov.pl w. wackermann Referat ds. Rozwoju i Promocji Miasta Urzędu Miasta Cjorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek
Witam U mnie dziś katalog z Panasonica i Chevroletta(plus płyta) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEJAJAKINOMAC
Siedzi trzech gości w łodce na środku jeziora. Połowy nocne, wędki w wodzie, spokój, sielanka, powoli zaczyna się rozwidniać. Jeden z wędkarzy zagaja: - Słońce wschodzi. Drugi mówi: - Faktycznie, dawno nie widziałem takiego wschodu. Nagle trzeci wędkarz szybkimi ruchami ramion wypycha dwóch pozostałych z łódki. Ci, przerażeni, machając gorączkowo rękoma wołają do pozostałego w łódce: - Odbiło ci!? Za co? Ten mówi: - Pierwszego za offtopic, a drugiego za flooda. Na to wściekli wędkarze w wodzie: - A ty to co, cwaniaczku jeden Ten w odpowiedzi chwyta za wiosło i wpychając końcem dwóch pozostałych pod wodę mówi: - A za niepotrzebne dyskusje Ban! __________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEJAJAKINOMAC
Pani dała w szkole dzieciom po złotówce, by ja jakoś owocnie zainwestowały. Na drugi dzień przepytuje dzieci. Asia mówi: "Kupiłam słodka bułeczkę, zjadłam ja a drobinki dałam kurce, by nam znosiła jajka." "Bardzo ładnie" - powiedziała pani. Zgłosił się Pawełek: "A ja kupiłem brzoskwinię, zjadłem ją a pestkę zasadziłem, by z niej wyrosło drzewko." Pani była zachwycona: "Świetnie!" Ostatni się zgłosił Jaś: "Ja kupiłem kaszankę." Pani się zaciekawiła: "A jak zaowocowała twoja inwestycja?" "Najpierw się nią seksualnie zaspokoiła moja siostra, potem ja zjedliśmy i patyczkami podłubaliśmy w zębach. Wieczorem tata użył flaka jako prezerwatywę, rano do niego wszyscy nasraliśmy i mama poszła kaszankę oddać do sklepu jako zepsutą. I tu jest ta złotówka."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEJAJAKINOMAC
Stoje sobie ostatnio spokojnie w kolejce do kasy w Carrefourze. Stoje > sobie .... stoje... Nagle zauważam przy drugiej kasie, wpatrzoną we > mnie i uśmiechającą się się DO MNIE blondynę. Ale jaką blondynę > Mówie Wam Karaiby, słońce, plaża, Bacardi...! > > Ostatnio ładne dziewczyny się do mnie tak uśmiechały, gdy > przytaszczyłem do akademika, na drugi dzień po imprezie, skrzynkę > zimnego piwa. Ale to było 10 lat temu... Ta jednak uśmiechała się do > mnie przyjaźnie nawet bez piwa. Jakaś taka znajoma mi się przez > chwilę wydała ale nie mogłem sobie przypomnieć skąd...Pewnie podobna > do jakiejś aktorki... > > Powoli budził się we mnie głęboko uśpiony instynkt łowcy. Mieszanka > adrenaliny i testosteronu wypełniały mój organizm. To one kazały mi > bez zastanowienia zapytać: > - Przepraszam, czy my się skądś nie znamy? > Wypadło nawet nieźle. Lala połknęła haczyk. Jej reakcja była szybka, > uśmiech bez zmian: > > - Nie jestem pewna, ale chyba jest pan ojcem jednego z moich > dzieci... > > Mówi się, że ludzki umysł potrafi w sytuacjach ekstremalnych pracować > nie gorzej od komputera. Mój był w tej sekundzie w stanie konkurować > z najlepszymi. Po chwili miałem wydruk. Zawsze używam gumek. Zdrada > małżeńska jest już sama w sobie wydarzeniem szargającym nerwy > szanującego się mężczyzny.Po co ją jeszcze dodatkowo komplikować? Mój > komputer pokładowy przypomniał mi tylko trzy przypadki, które były > odstępstwem od tej zasady. > > Koleżanka z pracy, na szczęście tak brzydka, tak że sama jej twarz > była najlepszym zabezpieczeniem. Koleżanka żony z pracy, na szczęście > po takim alkoholu, że mi nie do końca ... tego... Jest Pozostała > tylko jedna możliwość. kiedy mogłem sobie strzelić dzidziucha na > boku. Nie omieszkałem podzielić się tą radosną nowiną z matką mojego > nieślubnego dziecka i setką kupujących przy okazji: > > - Już wiem! Pani musi być tą stripteaserką, którą moi koledzy > zamówili na mój > wieczór kawalerski przed 8-ma laty Pamiętam, że za niewielką > dodatkową opłatą zgodziła się pani wtedy robić TO ze mną na stole w > jadalni na oczach moich klaszczących kolegów i tak się pani przy tym > rozochociła, że na koniec za darmo zrobiła im pani wszystkim po > lodziku! > > Zaległa całkowita cisza. Nawet kasjerki przestały pracować. Wszyscy > wpatrywali się na przemian we mnie i w czerwieniącą się coraz bardziej > ślicznotkę. Kiedy osiagnęła kolor znany w kręgach muzycznych jako Deep > Purple wysyczała przez śliczne usteczka: > - Pan sie myli! - Karaiby zastapila Arktyka.- Jestem wychowawczynią > pana syna w 3b...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEJAJAKINOMAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALEJAJAKINOMAC
Młody hipis wsiada do autobusu i zauważa młodą i bardzo ładną zakonnicę. Siada więc koło niej i pyta czy nie chciała by z nim uprawiać seksu. - Nie! - odpowiada zakonnica. - Jestem poślubiona Bogu. - Wstaje i zmieszana wysiada na następnym przystanku. Kierowca autobusu, który słyszał całe zamieszanie odwraca się i mówi: - Jeśli naprawdę chcesz się z nią przespać to mogę ci powiedzieć jak. - Nawijaj! - odpowiada hipis. - Ona codziennie chodzi o północy na cmentarz na nocne modlitwy. Wystarczy, że ubierzesz się w białą szatę z kapturem, obsypiesz brodę fluorescencyjnym proszkiem, wyskoczysz znienacka i powiesz, że jesteś Bogiem!. Tak też hipis zrobił. Przebrał się, wyskoczył zza na nagrobka i powiedział, że jest Bogiem i chce się przespać z zakonnicą. Zakonnica zgodziła się bez gadania ale poprosiła żeby był to stosunek analny, bo musi ona pozostać dziewicą. Hipis zgodził się a gdy skończył zrzucił kaptur i krzyknął: - Ha, ha, jestem hipisem! - Ha ha! - krzyknęła zakonnica. Jestem kierowcą autobusu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny... Ja dziś dostalam 7 paczek :D Yves Rocher 10 próbek i katalog, Gmina Kórnik różne informatory i pocztówki, Hel mnóstwo pocztówek i długopis, katalog firanek, wodny park poraz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananka
U mnie dzisiaj jakis magazyn lekarzy i5 próbek zeptera.Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×