Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

KATE16 mogłabyś podaj mail do tej niemieckiej firmy Prosze ! I w jakim języku pisałaś ?? Z góry dziękuje i Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dwno dostałam polskie OB. Czkeałam na nie ponad miesiąc, ale ogólnie byłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MonitekS ja tez jestem z podkarpacia :P a kolo jakiego duzego miasta mieszkasz? umnie pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate19:)Zaszalałaś z tą firmą:)W jakim języku do nich pisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonitekS-jeżeli ktoś przyjdzie to powiedz,że bardzo przepraszasz,że to chyba pomyłka ,bo niczego nie wysyłałaś.I ktoś zapewne zrobił Ci kawał. Jeżeli chcesz być mniej grzeczna to powiedz,że się z Panem nie umawiałaś i teraz nie masz czasu, a poza tym to już zmieniłaś zdanie odnośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah dziewczyny wpiszcie w google Jagermeister i tam na kontakt. Pisalam po angielsku. Przesylka blyskawiczna. Kumpela tez do nich pisala, ale zamiast hawajskiego naszyjniczka dostala dlugopis i 1 prezerwatywe. Wyslalalm tysiace maili i czekam ostro. Chyba juz wpadlam w nalog, bo dzien bez przesylki jest dla mnie dniem straconym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze chciałabym jakąś stronke gdzie wysyłają darmowe kalendarze, ręczniki etc. ale polską. No i najważniejsze. Jakaś stronka - też najlepiej polską, która przesyła rzeczy do paznokci, bo zajmuje sie zdobieniem i pewnie sprawiloby mi to wielka przyjemnosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate 19 ----> napisz do wytwórni makaronu Arc-pol dostaniesz kalendarz na ściane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krooopa-niestety jesteś w błędzie,już nie wysyłają kalendarzy tylko jakiś długopis i rekllamówkę...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam koło 10 meili i już nie mam weny twórczej wrrrrrrr może w końcu przyjdzi ejakaś paczuszka i zmotywuje mnie do dalszego działania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) u mnie dzis tez niestety puuustki, nic nieprzszło... jedynie mail od SONY ze gadzety moge wygrac w ich konkursach heeheh ja tez z podkarpacia :P kto jeszcze ?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie przesyłka od KINO POLSKA ---> www.kinopolska.pl ---->ulotka i fajna czerwona smyczka :) ....i nic więcej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyy dziewczyny co nic nie piszecie nic od godziny 12 :P..piszcie co dzisiaj dostałyscie, do kogo wysylalyscie mejle :) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za radę.. -po prostu powiem, że nic nie wysyłałam.. :):) Mieszkam jakieś 40km od Rzeszowa. To jest najbliższe \"duże miasto\". Podkarpacianie może znają jeszcze łańcut - jakieś 20-30 km od mojego miasteczka. U mnie pustki.. zupełne.. nawet nikt mi w meilu nie odpowiedział... ale nie tracę nadziei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje miasteczko jest położone jakies 38/40 km od Rzeszowa i jakies 17hm od Łańcuta... :) tez narazie pusto u mnie... MonitekS ----> a wiec najprawdopodobniej mieszkamy blisko siebie :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj 2 paczki: - długo oczekiwany katalog firan - bede robic zamowienie u nich :) - 8 próbek z Bielendy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek
Witam kontakt@nutricia.com.pl mail do nutrici U mnie dziś też średnio-tylko jedna paczuszka z ambasady Tunezji z katalogami i folderami. Głowa do góry-jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny prawie z Bieszczad......:D ....A ja mam babcie we Frysztaku .....może nie znacie małe miasteczko jakies 50 km od Rzeszowa kierunek Iwonicz Zdrój ..... ...Piekne rejony ......:) .......u mnie narazie pusto ....może dzis cos jeszcze dostane listonosz nie chodził.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 2 paczuszki przewodniki po jedzonku dla dzieci z hipp i zakładka, Oraz Paczka z rawy mazowieckiej - postarali się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kroopa plan miasta, 6 widokówek, jakieś 2 książeczki o mieście, długopis, notesik i 2 baloniki z napisem I (serce) Rawa Mazowiecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bieszczad
kroopa skad doklandie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Leżajska... może kojarzycie z.. piwa? :D:D A tak poza tym to dostałam zawiadomienie, że jakis polecony na mnie na poczcie czeka :D:D Musze pójść tan, chociaz jest tak zimno, bo ciekawość mnie zżera... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×