Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Do ambasad piszemy po polsku, bo przecież pan ambasador musi znać nasz język.A pracownikami są najczęściej Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIEEEEEEE
KURDE 3/4 adresow z tej stronki wyzej nie istnieje:/ zwraca mi wiadomosci co chwile :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdzie nie pisze w niedziele bo mi nie odpisują potem !!! A kurcze nnie drapcie sie dziewczęta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mam nadzieje, że atmosfera troszke sie wyluzowała już... :) Mam nadzieje, że jutro mi cos kochany listonosz przyniesie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmy... juz wczesniej czytałam niektóre stronki tego topiku... ale widzę, że on nie umiera... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawsz tez wysyłałam prosby o próbki.. dostałam wiele m.in z dove, dermiki, iwostinu, ziaji, bielendy i minceru. :][: i kubek dostałam.. z mamby, choc wcale ich o to nie prosiłam /miłe zaskoczenie/ ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba to ta guma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tego chyba jeszcze nie było
Dostałam 8 próbek i katalog http://www.achtel.pl Piszcie achtel@achtel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostałam: -Rawa Mazowiecka: dwa kalendarzyki na 2006r, 4 pocztówki, bardzo ładna książka na temat ich miasta, długopis -Sława: długopis, naklejki, pocztowke,mape i mnostwo ciekawych broszur i takze książke w grubej okładce! - Nowy Sącz: długopis, broszury - Ella sp. z o.o. : Katalog jesień/zima 2005 Strasznie sie ciesze dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek
Ja dostałam foldery z Portugalii, Tunezji,Węgoer, Sri Lanki i Austrii. Pozdrawiam i zyczę powodzonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
Cześć witam wszystkie próbkomaniaczki, dziewczyny zaraziłyście mnie tym do bólu, dziś dostałam katalog domów, jeszcze wcześniej próbki zaproszeń ślubnych które są mi bardzo potrzebne, mam sporo adresów, więc jeśli któraś szykuje się do zamąż pójścia to podaję mój adresik magdalenka1307@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj same pustki :( buu... może jutro coś dostanę.. ma taką nadzieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej z deka was nie rozumiem;/ ja wysylalam se maile o probki kosmetykow jakies gadżety ale po co wam do jasnej ciasnej jakieś katalogi, broszury,ulotki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
dziwczynki mam pytanie czy macie prypadkiem adresów stron z mebelkami, chodi mi o katalogi, najlepiej bezpłatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam 6 slicznych kartek swiatecznych ktore sa malowane ustami lub nogami (nawet nie pamiętAM ZEBYM WYSYŁAŁA) i czerwona smycz z kino polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek
Do Gdzie się podziała lankaemb@medianet.pl mail do Sri Lanki Pozdrawiam Macie maila do Kino Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Tokio Hotel
Hej laski podajcie stronkę gdzie przysyłają kartki z niemiec to ważne dzięi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam dobry dzien, w szkole dobre ocenki :) i 4paczki,jedna polecona z oceanic-AA 14próbek i jakies broszurki ulotki, druga to katalog z Yres Rocher,trzecia z Rawy Mazowieckiej -dwa kalendarzyki,długopis,mapa,5widokowek,broszury iiiiiiiiiiiiiiiii czwarta -forch- super paczka:dwa długopisy,2naklejki,breloczek do kluczy :D a jak tamu WAS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Witam babeczki.Sledze od poczatku stare forum no i trafilam na druga czesc dzieki jakiejs lasce ktora podpowiedziala.Sle duzo meili i szukam nowych stron.Wysylam tez do roznych perfumerii za granica.Okaze sie kto przysle paczuszki.Teraz dostalam z Yves Rocher i Mincel.Nawet sporo tych kremikow roznych.Pozdrawiam goraco probkomaniaczki.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziała.... co do firanek to polecam firmę WISAN. mają naprawdę ładne firaneczki, moja mama już cały dom w nie przyozdobiła ;) . ich strona: www.wisan.pl e-mail : l dsw@wisan.pl z tego co pamiętam trzeba wysłać emaila z prośbą o katalog i przyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elooo elooo ;) Dziś przesyłki od : --forch >>>> 2 długopisy ...2 naklejki....breloczek ...... --miasto Koszalin >>>> długopis ....naklejka.... jakiś znaczek....stojaczek do karteczek ...... Pozdrowionka >>> jutro przy mikołajkach napewno będą pełne skrzynki paczek ....od........ ? .............listonosza/szki ..................🌻🌻🌻 .................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×