Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość TEE
Sylka93 ZA MŁODA JESTEŚ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie viele Personen leben in Ihrem Haushalt-ile osób zyje w Twoim gospodarstwie domowym,czyli ile osób mieszka w Twoim domu.Nie musisz tego zaznaczac,przejrzałam tą ankiete i jak nie ma przy danym pytaniu gwiazdki to jest nieobowiązkowe. Die mit (*) markierten Felder müssen bitte ausgefüllt werden-to oznacza własnie,że pola oznaczone gwiazdka muszą byc wypełnione-musiałas jakies opuscic,lub wypełnic źle. Es tut uns leid, aber wir dürfen Sie aufgrund Ihres jungen Alters an unserer Aktion nicht teilnehmen lassen Wir haben Ihre Adresse nicht erkannt. Wenn Sie sicher sind, daß Ihre Adresse korrekt ist, drücken Sie nochmals auf abschicken. To znaczy,ze im przykro ;) ale jestes za młoda,zeby wziąc udział w ich akcji :( Dam Ci rade -wpisz,ze jestes rocznik powiedzmy 85 ;) Popraw jeszcze cos w adresie,bo nie moga rozpoznac czy cos. Ja sobie tez wypełniłam przy okazji ten formularz,dodam,ze nie za pierwszym razem bo tez mi \'wracało\' ;) Aha,pod koniec masz mozliwosc wysłania tej oferty przyjaciołom,to poprostu tą strone zamknij.Po wszystkim powinnas dostac maila od H&s który potwierdza przyjęcie zgłoszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stan
To jest hamstwo z waszej strony! Umieszczac na forum nie swoja prace. Co mam namysli? Mianowicie umieszczacie linki stron z gadzetami ktore wzeiliscie z www.e-konkursy.com czy tez www.konkursy.wsieci.ws (ich alias gdyby nie dzialala domena). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stan
no ciesze sie ze mam popracie! Sylka93 masz ode mnie klik w stopke ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikonka
Powiedzcie mi Dziewczyny, co robicie z tymi wszystkimi próbkami kosmetyków?? Czy naprawdę wsmarowujecie te mazie w swoje twarze ?? Z tego co się zorientowałam to dostajecie po kilka/kilkanaście różnych rodzajów kremów.. Przecież to grozić może uczuleniami.. Na pewno macie co najmniej po kilkanaście lat a takie rzeczy w głowie.. Ostatnio moja siostra, 15 lat, miała taką manię, że wysyłała takowe meile jak Wy, gdzie popadnie, do przeróżnych firm kosmetycznych, i dostawała bardzo dużo probek, kremów, żeli, podkładów, podkładów liftingujących, kremów napinających skórę, korygujących niedoskonałości, rzeźbiących kontury.. itp itd. Ale co ona ma z tym zrobic?? Wsmarowywać to wszystko w swoją dojrzewającą buźkę niszcząc sobie w ten sposób skórę twarzy? A skórę ma jak marzenie- gładziutką, beż żadnych niedoskonałości, przebarwień, rysek, jak pupcia niemowlaka gładką, po prostu marzenie. Oczywiście siostra ma swoje kremy do twarzy nawilżające, odpowiednio dostosowane do jej rodzaju cery. Całe szczęscie wybiłam jej ten pamysł z głowy, bo trochę przykre aby przez taką głupotę nabawić się czegoś na skórze, nawet jeśli jest to krem bardzo dobrej firmy. Co innego jeżeli chodzi o wysyłanie mali dot. innych gadżetów typu katalogi, smycze, kubki (choć i to zapewne wala się w każdym domu w nadmiarze), tego się nie czepiam. Chcę po prostu dowiedzieć się, co robicie z kosmetykami otrzymanymi..? :) I prosiłabym abyście na mnie nie naskakiwały agresywnie, gdyż to tylko niewinna przestroga, i niewinne pytanie.. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje mamie...:D Ale są też takie próbki, które są doskonałe dla mojej cery. U mnie wczoraj był tylko liścik z życzeniami Noworocznymi od Kina Polskiego .. buu.. mogli jakies gadzety dorzucic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był dziś listonosz dostałam: - kartka świąteczna od Kino Polska - Broszury turystyczne \"Przygoda\" - 5 map K2 ( w każdym osobnym liscie każdy) razem juz mam 8 ;) - Książka z anglii (podrecznik) o Biblii Ale sie ciesze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szere-Ham
a jaki jest adres po darmową mapę (z k2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie skromnie-tylko kartka świąteczna od Kino Polska. Pozytyw od zeptera Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gdzie się podziała
A po co tobie tyle map???????????????????? Czy to zachłanność Twoja, głupota czy może masz osiem samochodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem co ma ilość samochodów do ilości map - to że Tobie jeszcze nic nie przesłali to przykro mi ale nie wyrzywaj sie na innych...poza tym pokaż swój prawdziwy nick, tak to se kazdy może gadać głupoty (takie jak Ty potrafisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D No dawno mnie tu nie było..oj dawno i pewnie w 99% o mnie zapomniałyscie, ale niebywałam tu dlatego że nic nie dostawałam. No ale dziś mimo mojemu zaskoczeniu dostałam 3 różańce z Francji i z polmosu nalewkę do wódki np:) Wiec też sie cieszę bo lepsze to niz nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie też dawno nie było:) ja nic nie dosttaję tylko mapy z k2:)))))))) a jak to z kad dostałas tą nalewkę??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivy rocher
a ja od winiary dostałam dzisiaj właśnie książeczke z przepisami na wigilijny stół (troszeczke za późno no ale cóż , tak to bywa z naszą pocztą :/ ) dodatkowo dostałam też książkę telefoniczną z mojego województwa. Jak ktoś chce książke telefoniczną to niech wchodzi na tego linka na dole i kliknie na zielone słoneczko a potem poda swoje dane i jaką chce ksiażke tzn. z jakiego województwa http://www.siect2.pl/banner/a_siect2_9.swf?id=1849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem blondynka
Przepraszam,ale nie bardzo widzę gdzie tę książkę można zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waned
czesc, jestem tu nowa... Moze wiecie gadzie mozna zamawiac kalendadze na 2006 rok za friko!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ź
macie jakies adresy na darmowe probki art. dzieciecych - dla niemowlakow?????? i jakies kosmetyki dziex ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×