Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Misio13
Cześć,obserwuję to forum od dawna,chciałam podrzucić Wam kilka pewniaków,których(chyba) jeszcze tu nie było,a przysłali mi próbki: Bionica-6 próbek kremów dla dzieci,produkowane na bazie naturalnych składników,(nie mam adresu,pisałam z ich strony) Następnie:Dorota_Sekulska@cotyinc.com(katalog produktów Coty,bez próbek...,eparet@pl.loreal.com(dostałam od nich próbkę fluidu,szaponu Garnier i krem do suchej skóry,też Garniera(chociaz prosiłam tylko o fluid)Miłych łowów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misio13
czekałam dość długo(zwłaszcza na loreal)katalog i Bionica-ok.tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! :D u mnie pudełeczko na kanapeczki (dosyć duże) no i to wszystko! Pozdrawiam pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potwierdzam, że ktoś podszył się pod Sylka93 wpisując duże \'\'i\'\' zamiast \'\'l\'\'. Posty zostały usunięte. Gdyby nadal pojawiały się piszcie na forum redakcji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesa
Siemanko od dluzszego czasu obserwuje wasze forum i postanowilam ze zaczne na nim pisac :) Mam pytanie: czy Gatta odpisala Wam na maila z prosba o gadzety? i jak dlugo czekalyscie na przyslanie ich Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dosyc dlugo czekalam na paczke od gatty. Nie odpisywali na mejla..Zreszta ja pisalam z ankiety na ich stronie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addqwqw
Prosicie o próbki i gadżety, a może tak fajnie byłoby też zarabiać nic nie tracąc. System Eurobarre wam to gwarantuje. Siedzicie przed komputerkiem i szukacie firm kosmetycznych, a na waszym komputerku działa eurobarre i nalicza wam jeszcze za to pieniążki. Nic nie przeszkadza, bo to tylko taki banerek na górze ekranu. Fajna sprawa i nie wymaga nakładu pracy, a pieniążki same wskakują do portfela.Sprawdz sama !!! http://www.eurobarre.com/index_fr.php?p=271154838564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEN EUROBARRE TO TEZ JEDNA WIELKA SCIEMA BO CO Z TEGO ZE COS KASY TAM UZBIERASZ JAK I TAK CI NIE WYPLACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1690
czesc dziewczyny. wysłałam mnóstwo maili do różnych firm, wiekszosc z nich odpisało mi ze to jakies nieporozumienie, ze nie przysyłaja bezpłatnych próbek, jak narazie to dostałam próbki ziaji, 2 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno mnie nie było i tez żadnych postepów nie było :):) Mi gatta szybko odpisała, ale jeszcze nie przyszłali gadżetów :):) Życzę udanych łowów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pytanie było kilkakrotnie poruszane, ale zadam je kolejny raz: Czy jesli trzeba podać firmę, to ja wymyslacie? pliska, odpowiedźci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloeloelo
dzialaja wam e-konkursy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wirus
Na e-konkursy jest wirus.Jeżeli nie macie zabezpieczenia to na razie nie wchodźcie na stronkę!Poczekajcie,na pewno to usuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloeloelo
szkoda :(:(:( chce sie ktos pwymieniac adresami na gadzety??? moj adres see__you@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czekam właśnie na Pana Listonosza (będzie chodził za godzinkę). Mam nadzieje,że coś mi dziś przyniesie. Pozdrawiam wszystkich P.S.Czy u Was też jest taka piękna pogoda??? Śnieżek i słoneczko-cudownie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć...ja jestem z płocka-u mnie również piękna pogoda...szkoda tylko że troszkę przeziębiona jestem... czekam na listonosza a na 18:45 mam zajęcia na uczelni, hehe pozdrawiam i życzę udanych łowów PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepidło
dostałam własnie pozytywna odpowiedz z gatty ,super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepidło
sam jestes ciul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za jakies dwie godziny bedzie u mnie listonosz mam nadzieje że cos mi przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Listonosz przyniósł mi dziś próbki z Yves Roches ,a z Urzędu Miasta Myszków plan miasta + 2 bardzo ładne długopisy. Pozdrawiam i miłych łowów.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efWeeffe
Prosicie o próbki i gadżety, a może tak fajnie byłoby też zarabiać nic nie tracąc. System Eurobarre wam to gwarantuje. Siedzicie przed komputerkiem i szukacie firm kosmetycznych, a na waszym komputerku działa eurobarre i nalicza wam jeszcze za to pieniążki. Nic nie przeszkadza, bo to tylko taki banerek na górze ekranu. Fajna sprawa i nie wymaga nakładu pracy, a pieniążki same wskakują do portfela.Sprawdz sama !!! http://www.eurobarre.com/index_fr.php?p=271154838564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ori2001
A ja dostałam próbki z Bielendy ( malutkie, ale naprawdę świetne!!) i z Ziaji (tylko dwie, ale też fajne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×