Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość łyżwusia
wejdzcie na strone www.zozole.pl wejdzcie w zozoklub i sie zalogujcie rozdaja smycze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zapisałam się do klubu, i smycz dostanę najpużniej 15 kwietnia jeśli ją chcecie, to szybko wysyłajcie zgłoszenia bo pozostało jak dotąd 10211 smyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Wczoraj napisalam do Mincer, dzis odpowiedzieli ze wysla probki :) Na stronie zozoli tez sie zalogowalam czekam na maila potwierdzajacego. madzia_13 pytalas jak dlugo trzeba czekac na przesylke, otoz z Polski powinna dojsc w przeciagu 1 tygodnia no gora 2 natomiast z zagranicy kilka tygodni tj.6-8 weeks. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakiś
Ja jakiś czas temu zainteresowałam się próbkami , do tej pory dostałam: Ziaja (4) Mincer(5) Dax(12) Zepter(2) FlosLek(8) Katalog Molton Brown Katalog kempingowy Katalog BonPriX Danone- notesik z kredkami dla mojej córci Obiecane: Oceanic Płyn do szkieł w marcowych "Dobre Rady" znalazłam namiar Ikea katalog Zakopane katalog Nutrica gadżety dla mojej córci Jeszcze jedno próbki z Daxa okropnie śmierdzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budzik
podaj namiar tych szkiełek maila albo www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakis - daj stronki lub maile jesli mozesz tych rzeczy ktore masz dostac i dostales/as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakiś
Wszystkie adresy znalazłam na stronach wspomnianych firm , poprostu piasałam pytanie o próbki lub wypełniałam formularz. Płyn do szkieł adresu nie mam zajrzyjcie do miesięcznika marcowego "DOBRE RADY" w nim znalazłam namiar. Acha koperta z Zeptera była zszyta więc podejrzewam pocztę o drobną kradzież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oks, to ja juz do nich musze napisac, bo chce cos od nich dostac, bo tak czekam i czekam , a skrzynka pusta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze tylko ty sie
tam udzilasz haha za duzo jest tych nowych forum juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) :D Już to pisze na 3 forum :d ale wejdzcie na www.strong.pl i tam wejdzcie w \"Kontakt\" i wyslijcie emaila z prosbą o przesłanie gadżetów :P mi wysłali scyzoryk :D, otwieracz do butelek i taki ladny dlugopis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgorzacia mozesz mi podac emaila do tego stronga jezeli jest tam? bo mi sie cos nie otwiera ta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do capuccino: Niestety nie mogę, bo tam nie ma żadnego adresu email :/ Tylko jest taka jakby gotowa ankieta, żeby wysłać email [np. z prośbą o gadżety]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena skad masz ten email ?sama wymyslilas? przciez ktos pisal ze nie ma na stronie a moze ktos dostalo odp od nich z jakims mailem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.strong.pl Dziewczyny, gdybyscie choc troche zwaracaly uwage to zauwazylbyscie ze obok obok pola tekstowego wiadomosci do wyslania, podaja rowniez adres mailowy.Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plixa
SUPER FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakiś
Cz dostałyście chociażby nędzną odp. z Dermiki i Kolastyny , wysyłałam już dwa razy i nic , zero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia21
cześć. mam prośbę: czy mogę prosić o jakieś linki na strony na których mogę zamawiać darmowe próbki perfum kosmetyków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia21
jeżeli można to prosze wysyłać na mail sylwiazalewska21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parampampampam
a ja ostatnio dostalam jakas ankiete na temat cery i kosmetykow i wybrali mnie do testowania jakiegos produktu vivhy :D jeszcze nie wiem co to, w tym tygodniu maja mi wyslac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenita
Pomóż mi !!! Dzięki Tobie może coś wygram, może mp3 może plecak a może smycz - nie wiem?! ale chcę coś wygrać - a każdy głos się liczy. Pamiętaj dziś Ty pomożesz mi - jutro ja Tobie :-) Wejdź do serwisu www.niszczpryszcz.pl i zagłosuj na :kena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka 23
Przeczytalam wiekszosc co pisaliscie na forum i nie dziwie sie tym firmom ktore czesc wysla a innym potem nie bo jakby im sie rzucilo tysiace meili na raz to nie dziwne ze przestaja wysylac bo widac ze podejrzane, prosztszym sposobem, dla osob mieskzajacyh w wiekszym miescie jest tylko chec wyjscia to wiekszego sklepu kosmetycznego i poproszenia o probki tego i tego gdyz macie alergie i chcialybyscie przetestowac zanim kupicie ( tylko trzeba wiedziec czego sie chce i tez nie tak ze raptownie wszystkie beda mialy alergie) i dadza wam wtedy duzo i nie musicie kupowac nic by dostac probki i lepiej sie juz przejsc niz czekac az ktos przysle czy nie przysle. To moja opinia czy komus sie podoba czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzone
Z Kino Polska przysylają smycz - czerwona z ich logo, całkiem fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×