Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość jopiadga
Cześć! A o co tu chodzi? Kto mi wytłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jopiadga ---> Przeczytaj sobie temat od początku do będziesz wiedzieć :) A po za tym ja też czytałam temacik cały chociaż wiedziałam o co w tym chodzi :) Pozdrowionka :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza roza
JEzeli chcecie otrzymac zaproszenie ddo fajnego portalu dlanastolatek piszcie na maila kitka_86@o2.pl wysle wam zaproszenie jest duzo konkursow i ogolnie spoko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza roza
sorki nie Zproszenie tylko linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam grzesiu!! Mash jakas konkretna sprawe czy twoje forum sie nie rozwija i przyszedles pogratulowac 500 strony?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozia
HEJ! znam swietne forum - www.gratisowe.fora.pl jest tam wiele adresów do darmowych rzeczy :D naprawde warto, reklamuj je tutaj poniewaz, chce abyscie sie przylaczyly i bylo nas jak najwiecej na tamtym forum!! wpadajcie tam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariwanna
Mam katologi z dekorii i wisanu. Niestety koperta z Dekorii była rozerwana. Czy ktoś otrzymał zDdekorii oprócz katalogu coś jeszce w kopercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! A u mnie dzis przesylka z: -nutrica(kaszka,mleko w kartoniku i jakis przecier z owocow:) -autograf ani mru mru -pachnaca kartka z always Nawet jestem zadowolona z przesylki ale zdebialam jak zajrzalam do skrzynki meil.Przez weekend wyslalam troche prosb a tu prawie same negatywy:((Ale coz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌼 U mnie dzisiaj całkiem miło: - Chorzów - Pińczów - Kielce - Kraków - Gdańsk - Gdynia - Bełchatów Po za miastami: - kartka zapachowa PUMA (kobieta +mężczyzna) www.puma-fragrances.com - długopis z firmy PENTEL - długopis świecący na trzy różne sposoby, bajer z Johnson&Johnson (niestety nie wiem skąd - tyle, że z USA, z jakiejś promocji o wsparciu pielęgniarek) Po za tym dzwonił do mnie gość od spraw marketingu z AFM (www.afm.com.pl ). Powiedział, że nie odpisałam na meila (po noach wysyła o 9:00 rano :P ) i dlatego przeprasza mnie, ale postanowił zadzwonić. Powiedział, że wyśle mi jakieś gadżety z ich logo. Przesympatyczny człowiek !!! Pozdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslali ci z kielc?!No nie prze hamstwo mi odmowili mimo ze mieszkam kilka kilometrow od kielc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna nie smutaj siem 🌼 Wydawało mi się, że Kielce zawsze i wszystkim wysyłają :/ Już nie jedna dziewczyna (patrząc na strony wstecz) pisała, że dostała od nich. Nie masz co żałować - mapka + folder + widokówka :P siem rzucili !!! Buzia nie martw siem 🌼 też ładnie dzisiaj dostałaś :) a jutro będzie jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pocieszenie piekna:)No dzis faktycznie mi nie pozalowali:POby jutro bylo tak samo albo jeszcze lepiej!!! Zycze peeeeeelniutkich skrzyneczek piekne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane po długiej przerwie :) widzę,że forum druga młodość przezywa.Ja już szczęśliwie po sesji jestem :) nadrabiam zaległości i kilka stronek przesyłam: http://www.chevroletcrm.com/site/pl/brochure_2006.php =>katalog Chevrolet http://www.airclub.pl/turysta/airclub-mauritius-katalog =>katalog Kolory Świata - Mauritius projekty@domus.wroc.pl => bezpłatny katalog domów http://www.petakids.com/free_stickers.asp – naklejki ze zwierzętami http://www.fartus.pl/?q=Kontakt => darmowe fartuchy foliowe :P http://www.trade.it.pl/kupon/kupon.htm => herbata http://83.12.200.82/culinaria/probka.php?nrauto=25&tryb=0&PHPSESSID=200de7395f9214bedfaf4db308ab3420 http://www.koncept-grajkowscy.com.pl/sprzedaz_detaliczna_zdrowotne.html => narzuty poduszki obrusy to dziś na tyle :) 😘 dla stałych bywalczyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki kochane, weźcie mi mniej więcej powiedzcie o co chodzi w tych dwóch meilach (bo, że mi nic nie wyślą to zrozumiałam :P, ale może cosik ciekawego napisali): 1. Thank you for using Sirs! We are a shopping comparison Website - and we don\'t actually sell any of the products listed on our site. What we actually do is provide you with a list of Internet vendors who carry the product that you wish to purchase. Please contact the merchant/seller with whom you did or would like to do business directly as they will be better suited to assist you with your order. Contact information, such as phone number for a specific merchant, can be found by clicking the \'Merchant Info\' link below the merchant\'s name on the product page. If the vendor you wish to buy from is a PriceGrabber Storefronts seller, then the merchant info link will not apply; you will need to click the \'Shop\' button next to their name then the \'Ask seller a question\' link within their PriceGrabber Storefront to establish communication. Please feel free to contact us should you have any additional questions. For quick results, you may also click on the link below to find answers to your future inquiries in our Frequently Asked Questions section: The Support Team 2. Dear Marta, Thank you for your e-mail. We regret that we only supply items at a discount and we are not able provide samples at the moment. We are sorry we cannot be of more help, but please let us know if there is anything else you may require. Yours sincerely, Kitty Wong Customer Service Manager Będę wam baaardzo wdzięczna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja otrzymalam taka wiadomosc, tak na dobry poczatek dnia... :/ \'Przykro mi, ale ze względu na fakt, iż tego typu prośby nasiliły się w ostatnim czasie i przybrały skalę masową, zaprzestaliśmy wysyłania gadżetów naszego miasta. Prosimy o wyrozumiałość. Zapraszamy do Kostrzyna nad Odrą. Wówczas nie będzie problemów z otrzymaniem materiałów promocyjnych\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankoooo
Czesc dziweczyny, czy ktorejs z was przysszedl zel nivea? czekam i czeka, i nie wiem czy mam czakac dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja dzis miałam szczęsliwy dzien. Dostałam - z Irlandii ok. 15 folderów i to takich ladnych pare mapek i 2 płytki cd - z 4 miast foldery + płyte z muzyka i bryloczek od jednego ;) jestem happy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Pustka w skrzynce, ale poszłam odebrać awizo, które listonosz wczoraj zostawił i od razu mi się humor poprawił :) Dostałam - Ambasada Irlandii (masa folderów, dwie płyty, mapę, kasetę VHS o Irlandii) - RAWA MAZOWIECKA (8 płyt z muzyką blusową, notes, 3 długopisy, naklejki, foldery, mapy) - POWIAT PUCKI (foldery, mapy, widokówki) - GERDA (foldery, smycz, notes, kalendarz w skórzanej oprawie) - BYDGOSZCZ (mapy, książka, foldery, kalendarz, widokówki, koszulka, smycz, podkładka pod mysz, bransoletka i wypasione pudełeczko na drobiazgi ... genialne po prostu :) ) Więc w sumie jestem baaardzo zadowolona :) Szczególnie dla tego pudełka warto było pisać. Jest bossskie !!! :) Całuski dziewczyny 😘 Życzę pełnych po brzegi skrzyneczek !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o proszę stokrota
znowu sie popisuje, jedno awizo i tyle paczek? wątpię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis pelniutka skrzyneczka -4probki od Eris -jakies katalog z farbami -um barwinek(5 pocztowek,kalendarzyk,foldery) -Beko(jakas plyta) No to chyba na tyle mam nadzieje ze jutro tez cos bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty klamiesz
Nie moglas dostac 8plyt z rawy mazowieckiej!!!!Ja dzis dostalam od nich i nie to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lady stokrtka klamieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wystarczy ze napisze sie maila z prosba o probke do jakies firmy i ona ci ja przesyla?o to tutaj chodzi? a jak to sie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×