Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

gymisiaq a ta bransoletkA to z jakiej strony jest ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gymisiaq a ta bransoletkA to z jakiej strony jest ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie polecam. To nic fajnego - kawałek sznurka i pare koralików plastikowych, w dodatku naprawdę ma to dziwny zapach (jakby leżało w starym pudełku po spoconych skarpetach...) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlugo na to czekalas??? fakt faktem takie koraliki na sznurku od snopowiazalki to sama moge zrobic hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikawero23
polecam strone e-konkursy.com w nagrodach gwarantowanych jest dużo ciekawych propozycji darmowych próbek i gadżetów. P.S Czy mogę do was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka16
hej dziewczyny.czytam was od jakiegoś czasu i widze że nie które z was bawia sie rowniez w konkursy.Znalazłam fajny konkurs ale to dla mieszkańców Poznania.jest taka gazetka miasto w kieszeni ona jest darmowa i w niej reklamują sie firmy i daja jakies rabaty, wystarczy zkorzystac z 6 takich rabatów i mozna wygrać koszulki bluzy plecaki reczniki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia173
Hej, jak wysyłałyście maila do jakiejś partii politycznych to wysyłali od razu cos czy najpierw jakiegoś maila dostałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia173, ja wysylalam tylko do PO. Nie dostalam od nich potwierdzenia ma maila, a na przesylke czekalam bardzo dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papla, czekałam chyba niecałe 2 tygodnie na tę bransoletkę.. Ja pisałam do PiS-u i do Samoobrony, z PiSu dostałam automatyczną odpowiedź, że mail został zarejestrowany, ale potem cisza... A z Samoobrony napisali, że w sprawia gadżetów itp mam się zwrócić do wojewódzkiego biura partii, no to napisałam i czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniulka
A u mnie jeden negatyw od jakieś firmy kosmetycznej chyba lacosty ale nie jestem pewna i z krakowa taka wymijajająca odpowiedź. A w skrzynce dostałam katalog z wisanu i jakichś materiałów a wczoraj gadżety z gatty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgf
ja dostalam krawat z samoobrony :) wiec napewno Wam cos wysla :D poza tym to dostalam koszulke od olejniczaka :D wystarczy napisac jak bardzo go cenisz i ze bardzo cchesz miec koszulke z nim :) w razie pytan piszcie ;)) a tak wogole to bardzo bym prosila o wejscie naten link, tlyko tyle http://www.coolnalato.pl/kartka.php?ID=MjMzOA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeniulka, a ile czekałaś na te gadżety z Gatty? Bo ja w zeszłym tygodniu do nich pisałam i żadnego odzewu nie było :/ A do Olejniczaka to jakoś ze strony SLD można pisać, czy bezpośrednio do niego na jakiegoś maila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisiaq, ja napisałam do gatty w zeszłym tygodniu i nie dostałam odpowiedzi,m a wczoraj dostałam paczkę od tej firmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniulka
Ja na to czekałam niecały tydzień przysłali w kopercie bąbelkowej listem piorytetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostalam próbki z Yves Rocher ale sie nie za bardzo postarali bo tylko 5 probek mi dali :( chamy jedne.... A od gatty nie dostalam maila ale czekam moze cos przysla,jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam: - 4 próbki kremów i ulotki x2 - 2 pierścionki - katalog ogrodów - katalog Cornwalli i zza oceanu - 3 próbki kremu i katalog - 3 próbki szamponu (to już drugi raz, naprawdę zamawiałam dwa?) - 6 próbek kremów - 14 próbek kremów i ulotki - katalog z WSKZ w Poznaniu Mam nadzieję, że jutro nie będzie, az tak dużo.. Nie zmieściło się w skrzynce i musiałam odebrać od listonosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z Yves Rocher przysłali 8 próbek, ale i tak nic ciekawego w nich nie było, liczyłam na jakiś szampon albo coś do ciała, a tam połowa to te perfumowane bibułki i to takie, co już kiedyś miałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te rzeczy z gatty, mam nadzieję, że też mi wyślą :D Te pierścionki mają gdzieś napisaną datę urodzin czy coś takiego? A skąd 24 próbek? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 próbek - Sklep Zielarsko- Medyczny 4 Pory Roku pierścionek ze akcji 2 SMART 4U A TY Gumisiaq dostałaś coś ciekawego w ostatnim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hell - o :) Dzisiaj 4. przesylki: * Purina One - dlugopis, notesik z magnesem na lodowe, ulotka i torebka suchej karmy dla mojego kotopsa :) * zestaw miniproduktow La Roche - Posay (wygrana z konkursu SkoraWrazliwa), a w nim: Woda termalna 50g, Preparat do stop 5ml, Emulsja do ciala 15ml, Fluid do twarzy 2ml i Krem do twarzy 5ml; * Menerga - dlugopis, olowek, list i katalog na plycie; * UM Szklarska Poreba - doslownie 3. kartki na temat informacji o miescie i okolicy. No, moze byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen, do UM w Szklarskiej Porębie psiałaś na email: promocja@szklarskaporeba.pl ?? A.. i czy dostałaś odp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też się w końcu doczekałam na wygraną z La Roche Posay.. łącznie 4 koperty z próbkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
A u mnie dzisiaj znowu nic listonosz nie przyniósł;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
Umnie dzisiaj broszurki i śliniaczek z serwisu hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula296, pisalam na ten adres: it@szklarskaporeba.pl Przyslali od razu, bez potwierdzenia na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×