Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość perfumy firmy coty
Darmowe perfumy polskie? A może ukaińskie - ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-.- Ludzie wy jesteście naprawdę ułomni, ej ile kurde można do was mówić, że tu kurde nikt wam w te dupawe linki klikać nie będzie? :// jesteście naprawdę żałośni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh dziewczyny nie reagujcie już wogóle na te pierd*olone 3dwhit'y niech se je podają jak sprawia im to aż taką radoche. Powodzenia życze klik klik debiiile :// Pozdrawiam środkowym paluszkiem od rąk i nóg tych wszystkich idiot*ów, którym tak trudno zdobyć kilka groszy na paste i szczoteczke ... POZDRAWIAM normalne czarne i pomarańczowe próbkomaniaczki :] ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia wiem ze darmowy bo pisze na sronie internetowej z ktorej wzielam aders mail.Ale z cos mi swita ze kiedys juz zamawialam i nieprzyszedl.Ale mozna sprobowac.Dziewczyny pomozecie w konkursie Nestle??Jak tak to jakbyscie mogly to podajcie adresy email:)Z gory dzieki:)Odwidziecze sie jak bedzie okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko wystarczy, że wypełnisz ten formularz co tam jest. Ja tak zrobiłam i po 4 dniach dostałam przesyłke. Nie odpowiadają tylko odrazu wysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propnuje: 1- ignorowac wszystkie pomaranczowe (jak sa w porzadku, to niech sie PROSZE zarejestruja) 2- skonczcie z tymi wyzwiskami. Cala sytuacja eskalowala, bo te malo inteligentne istoty ciesza sie, jak ktos sie przez nie zlosci i bluzga. Tez uwazalam, ze to zabawne jak mialam 12 lat. Jak przestaniecie, to nie beda mialy radochy i przestana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuza
Do nepentes wysyla-----> Ja otrzymalam od nich maila o nastepujacej presci: "Szanowna pani, bardzo mam przykro ,ale firma nepentes nie przysyła darmowych próbek.Prosze o nie pytać w aptekach. Nepentes Sp.zo.o. ul. Gwiaździsta 69 F 01-651 Warszawa Poland Tel.: (+48-22) 833 55 13, 833 57 93, 833 63 94, 833 64 19 Fax: (+48-22) 833 90 73" widac wybieraja losowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emenemsik
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Co się tu porobiło - piję kawkę i czytam i normalnie nie wytrzymałam i muszę się odezwać. Tutaj miało być o darmowych przesyłkach itd, a jest dżem, miód i powidło. Zresztą jak rozleciały się inne fora, to pewnie wszyscy tu przychodzą. W odpowiedzi na kilka postów wcześniej ja przesyłkę z Nepentes dostałam i to całkiem fajną. Zresztą dużo firm wybiera sobie osoby do których chce wysłać swoje gadgety - oto dwa przykłady z mojej dzisiejszej poczty: \"Witam, prosze o informację gdzie Pani wyczytała, że wysyłamy gadżety ? z Racji tego, że generalnie nie wysyłamy gadzetów, ale Pani list niejako jest wyjątkowy spośród innych setek otrzymywanych dziennie, dlatego w ramach wyjątku coś przygotujemy dla Pani i w cągu najbliższych dni podeślemy. pozdrawiam Tomasz xxxx\" \"Szanowni Państwo, nie wysyłamy gadżetów, upominków osobom, które nie brały udziału w naszych konkursach. Nie mniej posyłam kilka drobiazgów. Pozdrawmiam Renata xxxx\" Więc może warto się zastanowić co i do kogo się pisze - a chętnych do wysyłania jest naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuza
zapisalam sie do klubu dove i iwostinu.czy oni przysylaja regularnie probki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbis
ja jestem pomarańowa, ale jestem w porządku i nie chce się rejestrować.. szukam fajnych linków. zaraz powklejam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzuza jestem w klubie dove już bardzooo długo ;P a dostałam jak do tej pory dopiero dwie przesyłki : za 1 razem dostałam 7 próbek jakiegoś kremiku :P książeczkę,silikonową bransoletkę....i tyle. za 2 razem natomiast małą tubeczkę kremiku,trzy saszetki balsamu ujędrniającego (chyba ;P) książeczkę \"Prawdziwe piękno\" i taki jakby identyfikatorek ...ee zniżkowy -25 % na żel Goodbye Celullite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikawe
zobaczcie tutaj, jest pelno adresow (sprawdzone), dokladnie opisane co mozesz dostac, przerozne gadzety, od probek kosmetykow po dlugopisy i podkladki pod myszy, nawet jedna koszulke dostalam !! super polecam http://darmowe.url.bee.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie dzisiaj z Barczewa - makulatura i z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej - makulatura ale koperta była rozerwana, także niewiem czy było coś wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja się przynajmniej nie kryję z ukrywaniem linkówNIE KLIKAć WE WSZYTSKO CO MA W ADRESIE BEE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mardud odkąd odeszłaś z forum to na forum jest bezsensu. Cały czas piszą pomarańczowe i żeby się im klikało bo pasty nie mają. To jest nie do wytrzymania. I wydaje mi sie że i to forum upadnie. A wcześniej już nie pamiętam kto napisał żeby pomaranczowe ignorować. I to jest najlepszy sposób. Pozdro dla Czarnych ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbis
to, ze jestem pomarańczowa to znaczy, że jestem gorsza? mi nie brakuje pasty, i wcale nie daję tutaj, linków dla mnie tylko dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj, oprócz przesyłki z Allegro i starterów orange- -UM Konin (bransoletka silikonowa, kilka ładnych pocztówek, mapka miasta i inna makulaturka. coś jeszcze było ale nie pamiętam co i od kogo :) po prostu nic specjalnego hehe Właśnie! Zarejestrujcie się i posyłajcie dalej! Działa https://logowanie.forsafon.pl/Rejestracja.aspx darmowa kasa na kom, w pytaniu-skad sie o nas dowiedziales-wpisz od znajomego, w nr tel wpisz 509480538 i rozsylajcie dalej....za kazdy punkt jest 10 groszy :) ja juz dzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×