Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość kasiulajdus
a jak nie ma w niektorych zagranicznych ankietach PL lub Poland, to oznacza ze nie moge tego miec? czy wpisujecie cos innego? ________________________ plisss pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
ale jak jest do wyboru i nie ma PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałabym do kamillciA nick mam taki jaki mi się podoba,a nikt mi nie będzie płacił za linki!!! widocznie,Ty sama nie umiesz znaleźć linków i tylko czekasz,aby ktoś zrobił to za Ciebie i wstawi na to forum,abyś mogła z niego korzystać... Jeśli Cię uraziłam to przepraszam,ale Ty też to zrobiłaś mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh...
bo to są stany w ameryce .... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillciA
Ja mam swoje zdanie i też sobie je cenię. Nie mówie zebys basiu podawała tutaj na ogóle ale niektorym mozesz podac (nie mowie ze mi...ale np.tym co są tu dłuzej wogole niz ja itd) wogole to ja przepraszam ze na ciebie nawrzeszczalam ale serio mnie denerwuje takie cosik czasem ;p zrozum...no i jeszcze raz wybacz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Dziewczeta, nie klocic sie...wystarczy, ze na Forumowisku robia spam, ze hohohohoho... :) Tak, Royal Canin wysyla. W wiadomosci najlepiej od razu podac wiek, rase i gabaryty pupila :) Ja czekalam ok. miesiaca. Polecam skrzynke na gmailu; przejrzysta, tym samym pomocna formula poczty i, naprawde, znikoma ilosc spamu. PrincetonGIRL, wrocilas ? :) Gdzie reszta Kafeterianek niegdysiejszych ?? dzo83, samantha22 i inne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia spakowałm ci ta paczuszkę dzisiaj i wysłalam już na początku tygodnia powinna dojść. u mnie znowu susza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillciA ok.nic się nie stało:) KATjen25 a co to są te gabaryty? hjena dziękuje;** jak dojdzie to ja Cię poinformuję i od na następny dzień wyślę paczkę ode mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ;** Dzisiaj tylko kartka zapachowa z dunhilla i przesyłka z Slazburga (chyba tak sie to pisze, le nie jestem pewna :D) same uloty, a poza tym mam taki sam problem jak niektóre z was 123 meile do mnie przyszlo od wczorajszego wieczora i to same spamy, a antyspam jest uruchomiony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uzywa moze ktora z Was wosku do wlosow z Nivea??Sorki ze tak nie na temat.Ale jak ktos uzywa to mam prawie cale opakowanie wosku do wlosow z Nivea (kupilam przez pomylke)Jak ktos chce to dac znac to wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Względem spamu Dziewczyny ja otworzyłam sobie jedno konto, które podaje tylko na zagranicznych stronach. Więc spamy przychodzą na owe konto, do którego wcale nie zaglądam a wiadomości i tak są usuwane. Może zróbcie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djBasia, piszac 'gabaryty' mialam na mysli wage (rozmiar) psa :) Czy to malutki psiak (do 10kg), czy moze wiekszy (10 - 25kg) i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moze mi to ktoras przetlumaczyc I will be out of the office starting 2007-08-20 and will not return until 2007-08-27. I will respond to your message when I return.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i tak to wygląda - jak ktoś coś fajnego dostanie i się pochwali, to dostaje po pazurach - cudownie to jest. Chyba lepiej siedzieć cicho i wcale nic nie mówić o superanckich przesyłkach. Fakt faktem - pewniaków nie ma - wysyłają komu chcą i już, ale wymiana linkami jest zdrowsza, niż obrażanie się i wyzywanie innych tylko dlatego, że ktoś coś dostał. Może warto powiedzieć - super, gratuluję. A wracając do tematu - Ciechocinek wysyła otwieracze, a Ziołolek po raz 4 przysłał mi próbki (niestety już tylko 3), ale do tego długopis. Hjena - nadałam poleconą, zbieram dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
a ja juz sięnie mogęlistonosza doczekać:D przychodzi kolo 10:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem tu nowa :) Próbkami interesuję sie jakiś czas(nie długo). Mam nadzieje, że znajdę z wami wszystkimi wspólny język. Linki: https://secure.rldbooks.org/Order.aspx?LangID=27&gclid=CJT_sLTRjY4CFQzclAodPHsiOw - kilka cheścijańskich ksiażek, jak ktos lubi . Ja osobiście nie zamawiałam. http://www.lacostered.com/index.php - perfumy, trzeba kliknac sign up http://www.health-and-beauty.com/main/Bezp3atny_egzemplarz.634.0.html - bezpłatny egzemplarz To tak na dobry początek. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jeszcze listonosza nie było dzisiaj,nawet nie wiem czy wogóle przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
a u mnie tylko makulatura odum Świardów Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmkkkddd
Cześć dziewczyny. Przyznam się,że często zaglądam na waszą stronkę i w końcu zdecydowałam się wypróbować kilka adresów wskazanych przez was. Dostałam przesyłkę z Rufin,Dunhill,jakieś tam katalogi,2smart,latareczkę-nie pamiętam nazwy,a dziś długopis i przypinkę od niemieckiego browaru-Dannemann.poza tym mnóstwo próbek kosmetyków z USA i Niemiec,ale nawet nie znam tych firm.Dzięki bardzo o pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wczoraj mapki i jakies tam broszurki z UM, ale zapomniałam jakiego ;) Cośtam Zdrój ;) i próbki od nutrici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmkkkddd - mogłabyś podać p[are stron tych Niemieckich i z USA, z ktorych cos dostałaś? Jak tak to na e-mail asienka1001@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Mardud. Owszem, mi ani razu nie zdarzyło się dostać megasuper przesyłki, ale widzę po innych, jaką mają na to reakcję. Dlatego też uważam, że wymiana linkami poprzez e-mail jest o niebo lepsza dla nas, forumowiczek. Nie dziwię się, że u mnie ostatnio nie często coś bywa. Zapewne dlatego, że od pewnego czasu dopiero wysyłam maile w dużych ilościach. Owszem, na mailu kilka pozytywów, ale dopiero niedawno, więc trzeba jeszcze poczekać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie słownik
kotka-dorotka http://tiny.pl/542p próbak always ( są tam też konkursy) http://tiny.pl/5424 darmowy bryloczek z izraela http://tiny.pl/542k PRÓBKI DOVE ( KLUB) http://tiny.pl/5dbt - próbka balsamu do ciała Oceanik 20:04 roksi= ty nademna: wszystkie stronki do roznych probek maja ten sam adres? niestety nie jestesmy tak glupie za jakie nas uwazasz... ehhh... jakie dziecko pasty do zebow w domu nie ma???? jestes daremna. 3D White JKESTESCIE POJEBANE TO SWOJA DROGA A TU DZIEWCZYNA NAPRAWDE PODALA WAM STRONY A JAKAS ROKSI NAWET TAM NIE ZAJRZALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×