Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Mam pytanko skierowane do bajo19_20. Skąd msz te wszystkie gadżety, które podałaś w fierwszym poscie na 680 stronie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newik
kazdy kto zarejestruje sie z mojego polecenia i wypelni profil odstanie odemnie na 100% 50 firm,ktore w ciagu ostatnich 2 miesiecy przeslaly mi gadzety!!! oto link: http://nagrody.gourl.org moj mail - jozkowska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przyszłam do domu z nadzieją, że ten polecony to coś super...a tu marna przesyłka z UM Reszel i sama makulatura :( no i kartka z zapachem Dunhill. Najlepsze, co dziś dostałam to wypłata z premią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko skierowane do bajo19_20. Skąd msz te wszystkie gadżety, które podałaś w fierwszym poscie na 680 stronie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaaaaaaaaaaaaaa
a ja wygrałam ten wisiorek na rexonie:):)::):):):))::):):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie jakies adresy z katalogami koni lub cos podobnego nie moge nic znalesc bardzo prosze o odpowiedz ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. dawno mnie tutaj nie bylo, a to dlatego ze zajelam sie nowa dzialalnoscia- zostalam konsultantka Oriflame. teraz mam tyle probek i gadzetow ze az sie kreci w glowie ponizej wkleilam Wam link do mojego topiku. zajrzyjcie, przeczytajcie i napiszcie jesli bedziecie mialy pytania. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3606818 pozdrawiam, buzki, papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczek, na stronie pojawiły się podpowiedzi, wiec konkurs stał się banalnie prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voilet
czy za przesyłke katalogu Quelle trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś pachnąca owieczka i długopis z Welmax. Co do niektórych osób, to tak, jakby zlewały pytania innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dizsja pierwsza przesylka od dluzeszego czasu...cztery probki z czterech por roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flattery
Woda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzę, następna osoba wygrywa :) macie tego linka do rexony. coś się stało z netem i nie moge przewijać stron, bo pojawiają się czerwone krzyżyki o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiedys tam pisalam do \"botanic choice\" z prosba o informacje i jakies probki a teraz nie moge sie od nich uwolnic, bo ciagle mi przysylaja ulotki i oferty kupna lekow ughh to sa wlasnie uroki probkomaniactwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×