Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

no własnie nie podaje adresów u mnie um krapkowice folder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ;-\\\\ czwart raz dostaje tą samą gazete ! tylko dlatego, że w necie mi się dubluje i kapa ;. to chyba ostatnie! nie mam zamiaru czytać 4 gazet po angielsku ;..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie dziś: 3 próbki z always katalog quell i katalog bon prix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Dziaiaj znów pełno makulatury i zajebisty duzy notes z długopisem i mały notesik. A co do podania przezemnie adresów to dlaczego ja mam podac na forum adresy a inne osoby tylko to wykorzystaja ( nie mowie o stalych forumowiczkach ) poprostu denerwuje mnie to ze inne osoby tylko prosza o adresy a same jak cos fajnego dostana to oczywiscie nie podadza. Ale w sumie jeszcze sie zastanowie czy podac bo przeciez nie jest mi szkoda ze ktos bedzie mial takie same gadzety jak ja! pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20 z Toba sie zgodze, ja dostaje czasami duzo gadzetow. Ale dlaczego ja mam je podawac na forum jezeli nikt adresow nie podaje , a jak podaja to te popierdolone linki zagraniczne na ktore nawet nie wchodze. I jeszcze jedno. Nie tylko ja pisze co dostaje i nie podaje adresow ale zauwazcie ile z was tak robi. Wymienia tylko co dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA WYPRASZAM SOBIE !!! PODAJE SPRAWDZONE ADRESY BO PO TO JEST TE FORUM APELUJE DO WSZYSTKICH ABY NIE KŁUCIĆ SIĘ TYLKO WRZUCAĆ ADRESY BO PO TO JEST TE FORUM A JESLI CHODZI O SĘPÓW TO TEGO I TAK NIKT NIE ZMIENI BO KAZDY MOZE NA TE FORUM WEJSC I POPROSTU KLIKNAC W NASZE LINKI TAKZE TAKIE KŁUTNIE SA bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda słów na to, co tu się dzieje i jak wy się zachowujecie...ludzie - to nie jest forum do obelg i przezwisk, a do wymiany linkami na próbki/gadżety itp... ja nie dostaję dużo rzeczy, bo po prostu nie mam czasu na szukanie (praca i studia) ale jak tylko coś przychodzi to ZAWSZE podaję adres albo samą nazwę ( a po tym to każdy głupi sobie znajdzie). Co tu dużo mówić, ludzie są cwani i nic za darmo i to jest najgorsze!! MI TO LATA CZY DOSTANIECIE GADŻET Z TEGO SAMEGO MIEJSCA, więc dlaczego mam nie podać danych!!!! Tylko przez te WASZE kłótnie naprawdę straciłam ochotę na wchodzenie tutaj...wiem, że mnie nikt o to nie prosi (spodziewam się takich odpowiedzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostałam karte z klubu zdrowia wallmarck i fajna gazetke o zdrowiu ze strony www.kzw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam breloczków ani jednego :{ a ty te breloczki masz z formularza czy pisałaś maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv 999 a ty dostałaś te tampony ob bo ja juz z 2 miesiace temu wysyłałam i nic pustki z alwaysa tylko dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 breloki z Prowadzę jestem trzeźwy i z Pro-vent taki ładny świecący :) no i 2 z tego konkursu ze Shreka (ale to liczę w sumie jako maskotki) :) a co do tamponów to jakieś dostałam ale nie pamiętam czy z OB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, z ob też jeszcze nie dostałam, a z kilku stron poszło zamówienie już. No ale jestem cierpliwa. Dawno temu raz zamawiałam i pamiętam że jakoś wolno im realizacja wtedy też szła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie jakieś pewne adresy, z których wysyłają coś z USA czy Canady typu słodycze itp ? :) :) :) niby jest tyle tych stron i linków, że niby mogą wysłać, a tutaj nic nie przychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies te linki były na naszym forum ale duuużo wcześniej gdzieś od 1do 100 strony tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
mi ostatnio probki OB przyszly... ze dwa mievhy szly... i zaskoczenie paczuszka dla kota... nie zamawialam z whiskasa jak komus potrzeba :) macie jakies pewne adresy na dlugopisy? prosze was dajcie chodziaz 2 :) ja dostalam tylko z welmax i WSH :) podaje firmy ;)) a co ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulajdus mnie interesuje ta paczka z whiskasa napiszesz coś więcej na meila????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flattery
Ja dzis z probki z Dax :D ale to chyba wszyscy prawda?? :) Niestety nie dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulajdus ja dostałam długopisy jeszcze ze Złotego Potoku (chyba z 6) z Carlo Bossi, z ambasady Portugalii, więcej nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj niestety pustki a czekam bo mają przyjść próbki naturella i huggies może jutro coś będzie? a skąd kafeteriuszki jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniczek-ja
powiem tyle nataliaaaaa widać jest jeszcze dzieckiem, bo tak wynika z jej zachowania np. pie**ol sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadupie jest na zadupiu czyli tam, gdzie diabeł mówi dobranoc :D a propos wieku, jakby każdy wiedział kto ile ma lat to by było przez pół mniej kłótni, bo jakbym widziała, że 10latka się ostro kłóci to po prostu bym to zlała :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie sklada ze ja tez mieszkam na zadupiu ale to powaznie widze tez ze jest na tym forum ktos kto chce prowokowac klutnie na szczescie ja nie jestem osoba konfliktową do pewnych rzeczy trzeba dojrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×