Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Hej wszystkim. Powiem Wam szczerze, że już mi się troche nudzi zbieranie tych gadzetów. Ale nie aż tak bardzo żebym zrezygnowała. A póki co to napiszcie do powiatu Limanowa. 2 tygodnie temu czy jakoś tak przysłali mi otwieracz do piwa. Pozdro ;););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj przesyłka z hotelu a w niej : mydełko, szampon, żel pod prysznic ( odrazu wylądowało w koszu ) i igielnik, czepek, czyścik. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziek9
Witam, od jakiegoś miesiąca przeglądam forum i proszę o pomoc. Szukam sponsorów na bal integracyjny w mojej szkole. Jeśli ktoś może mi podpowiedzieć go kogo warto napisać to z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ nie wiecie jak się ciesze dziś od super firmy dostałam: -6 BUTELEK DLA DZIECI -4 MISECZKI -2 SMOCZKI -GRAJĄCĄ POZYTYWKĘ -2MISIE PLUSZOWE -MAŁY PLECACZEK -DUŻĄ PORBĘ NA PIELUCHY KTORA KOSZTUJE 67 ZŁ :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś próbka kaszki dla dziecka i mleka bebiko. dodatkowo książeczka no i druga taka do czytania. troche mało.. czekałam prawie godzine na poczcie a tu tylko tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soko33
Witam wszystkich mam kilka ciekawych linków, są to strony na których za grę w śmieszne gierki albo za zdrapki dostajemy punkty które możemy sobie wymienić na różne nagrody A więc pierwszy link to http://www.prizpass.pl/index.php?ref=soko jest to polska strona, gierki polegają na tym że dziennie mamy 5 partii darmowych które wykorzystujemy na zdrapki, niestety strona jest zarazie przebudowywana więc czasami zdarza się że nie działa. Druga strona to str zagraniczna http://en.prizee.com/?refer=Soko33 gdzie mamy do wyboru albo język fr albo engl, moim zdaniem lepsza ze stron ponieważ gramy na niej w darmowe gry flash, gry są bardzo miłe dla oka i dosyć ciekawe, do tej strony poleacam str francuską z syfbarrem http://www.packbarre.com/?pa=56652 dzieki którym możemy dostawać za darmo tzw. MaxPack które daje nam 15 darnmowych partii w grach naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starałam się nie wulgaryzować ALE mały apel do osób wklejajacych linki do 3dwhite, prize srize i innych g****n. Jeżeli nie macie co z tym zrobić to wsadźcie sobie za przeproszeniem w d**ę! Wszyscy korzystający z tego tematu doskonale zdają sobie sprawę z tego co to jest i mają tego szitu serdecznie dość. Po co piszecie że to nie wiadomo co? Każdy widzi nicka na końcu i wie że klikajac nabija Wam punkty. Nie liczcie więc na to że będziemy w to badziewie klikać, bo na widok tego cholerstwa mnie osobiście np trafia szlag i w życiu nic takiego nie otworzę. Macie na to osobne wątki zresztą i tam się z tym udzielajcie. Tak więc, podsumowując, zaśmiecanie tego tematu w ten sposób mija się z celem, więc darujcie sobie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PON
baja 19_20 z czego dostales blaszke z wilkiem odp na gg chociaz 11033276

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PON
Proszę ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kompot555
Ja ostatnio bylam w almie i robilam obe karte ''st''. Nie miałam czym podpisać i dali mi długopis almy.A kiedy powiedziałam , że pewnie zaraz go zgubie to mi dała baba jeszcze 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z almy mam breloczek z żetonem do wózków :) ale to już z dawna. Powiedzcie mi, ile idzie przesyłka z Kolastyny? Bo albo sobie żarty robią, że wysłali ponad 2 tyg temu albo POCZTA nawala jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol a gdzie tamte 2 strony licznych wyzwisk i kłótni ? :) czyżby wreszcie ktoś zrobił z tym porządeczek? :) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i nie pisze bo i nie mam o czym jak skrzynka pusta ciągle, teraz siedze w domu z chorym dzieckiem ale gość mi zalazł za skórę swoimi tekstami, wiec im zacytowałam, szybcy sa..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacy ludzie nadają się wprost na leczenie psychiatryczne na oddziale zamkniętym, bo z wypowiedzi biję ogromna agresja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu :) jak już tak po imionach :P dzisiaj przygotuje te opakowania dla Ciebie i w przyszłym tygodniu Ci je wyślę :) uzbierało się tego trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie nie śpieszy się z tym, za 8 dni kolejna próba zdawania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem i trzymam już kciuki :) powiedz egzaminatorowi, że chciałabyś zrobić sobie prezent na Mikołajki i zdać :) :) :) Ja już od tygodnia śmigam swoim autkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×