Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

jak zwał tak zwał, współczuję twojej żonie, narzeczonej, dziewczynie (niewłaściewe skreslić) jeśli z nią też tak wchodzisz w spory i drążysz żeby wyszło na twoje to naprawde nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze niech Ci będzie ja wprowadzam ludzi w błąd. Ale w przeciwieństwie od Ciebie daję wskazówki jak zdobyć jakiś gadżet a ty się tylko chwalisz co dostałeś i potrafisz się kłucic i wymądrzać że wszystkie rozumy pozjadałeś i taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję zakonczyć tę bezsensowną dyskusję. Ja mam swoje zdanie Ty masz swoje i widzę że jak lwy będziemy bronili swojej racji proponuję rozejm bo to forum nie jest do prowadzenia dyskusji tylko do wymieniania się linkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdzcie na www.promosfera.pl tam jest duzo fajnych linkow do bezpłatnych rzeczy kliknijcie bezpłatne i wyswietli sie wam co trzeba (sa jakies free koszulki nawet) ja wysłalam dzisiaj o herbate kawe koszulke formularze ale zoboczymy co z tego bedzie (to z zagranicy) bo jak dotad tylko 1 rzecz z USA mi przyszła ; bransoletka choose to know

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20 wtrace sie do waszej kłutni z magdą w naszej miejscowosci( mojej i magdy) jest apteka slawex i to ze znakiem zyskaj zdrowie właścicielem jest sławiński (główny przedsiębiorca w regionie ) także po części magda mogła mieć racje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś...po raz drugi bransoletka Choose to know ...eh na gofno mi takie :) i wreszcie przesyłka z Kolastyny...ale myślałam, że przyślą tak jak ostatnio po 30 próbek a tu - > 9 saszetek po 8ml balsamu Active Body i nic więcej!! no to prawie tak, jakbym sobie kupiła balsam hhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie Kolastyna mnie bardzo wkurzyła! Prosiłam o próbki dla mnie i dla mamy i babka tak obiecała a tu...no trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Kwiatek
poproś następnym razem dla babci,może wiecej ci przyslą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą dzwonił listek, że jakaś paczuszka dla mnie ;P ale dopiero jutro odbiorę... Co do Kolastyny, to po 10 razy przysyłali maile, żeby wpisać dane i podpisać się pod klauzulą i tyle cudowania ... porażka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sobie znaleźć clock albo time albo po prostu zegar haha, przecież w każdym aparacie jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D:\\Bluetooth\\Zdjęcie(64).jpg nie wierzycie mi ha ha ha ha :D:D:D:D:D D:\\Bluetooth\\Zdjęcie(63).jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie w poniedzialek fajna przesylka : Duzy gruby notes, smycz, 3 długopisy i makulatura. Wczoraj nic. A dzisiaj czekam na listonosza. PZDR;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczorajod RANDSTAD kalendarz ksiązkowy i na ściane ale niestety na 2007 dużo balonów, długopisów, smyczy i tych dziwnych patyków na balony i 3 kostki podobne do kostki rubika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jechałam dziś koło poczty i zapomniałam, że czeka tam na mnie przesyłka :( :P skleroza nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soko33
Witam wszystkich mam kilka ciekawych linków, są to strony na których za grę w śmieszne gierki albo za zdrapki dostajemy punkty które możemy sobie wymienić na różne nagrody A więc pierwszy link to http://www.prizpass.pl/index.php?ref=soko jest to polska strona, gierki polegają na tym że dziennie mamy 5 partii darmowych które wykorzystujemy na zdrapki, niestety strona jest zarazie przebudowywana więc czasami zdarza się że nie działa. Druga strona to str zagraniczna http://en.prizee.com/?refer=Soko33 gdzie mamy do wyboru albo język fr albo engl, moim zdaniem lepsza ze stron ponieważ gramy na niej w darmowe gry flash, gry są bardzo miłe dla oka i dosyć ciekawe, do tej strony poleacam str francuską z syfbarrem http://www.packbarre.com/?pa=56652 dzieki którym możemy dostawać za darmo tzw. MaxPack które daje nam 15 darnmowych partii w grach naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś notes i jakieś duperela z hotelu Sympozium:P i katalog z Koła iiiiiiiiiiii.... też notes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......................../
a gdzie fota??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawili pod drzwiami: * taki duży klendarz A4 długopis ;) taśmę niebieką fajna nawet ;) i taką kostkę jakby rubika :P hehe a w skrzynce pustki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×