Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Baja19_20 mam pytanie - a czemu nie podasz swoich zbiorów i adresów?? Tylko podajesz cudze m. in. MOJE ? Jesteś żałosny, ale wiesz co chętnie podam Twoje namiary odchodząc z Twojego forum spisałam wszystkie Twoje firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dzo83 ?? nikt (a przynajmniej ja) by sie nie obrazil, gdybys przeslal/przeslala nam te CUDNE adresy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
baja19_20 ale to ile ty masz tych autografów od Otylii bo jak masz 1 to sobie zostaw.zapewnie ty też chcesz mieć od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc to jest pierwsza partia gadżetów mojego kolegi- bynajmiej tak myslałam, ze jest moim kolegą - jednakże bardzo się myliłam , bo podałeś moje adresy do wglądu publicznego, więc nie zostaje mi nic innego niż uczynić to samo onek (takim loginem posługiwał się na naszym forum) - baja 19_20 fag@fagsa.com.pl , office@bohamet.pl , biuro@chemitex-sieradz.com.pl , omidi@omidi.de , nelkor@nelkor.com.pl , arko@arko.waw.pl , regada@regada.com.pl , warszawa@tasta.com.pl , biuro@klinger.pl , info@zar.waw.pl , BIURO@INKOMETERTECH.COM , hydromet25@poczta.onet.pl , biuro@imfitex.com.pl , info@flowtechnics.pl , jptarmatura@jptarmatura.com.pl , wakmet@wakmet.com.pl , sbp@scheidt-bachmann.pl , biuro@metronic.com.pl , piap@piap.pl , biuro@pneumatykanet.com.pl , biuro@rydz.com.pl , info1@astor.com.pl , boschrexroth@boschrexroth.krakow.pl , ekt@ekt.com.pl , polmakon-tp@o2.pl , lemix@lemix.com.pl dostałem jeszcze koszulke młoda rp, jakies karty do gry i smyczi etui na płyty metolowe od www.fone.pl U mnie długopis, olowek, naklejki mini ksiazeczka i portfel od www.europarl.europa.eu dwie krajalnice od zakład produkcyjny konrad siwka baloniki, breloczki od bierdonki bok_wojtowicz@jmpolska.com Długopis i podkładka pod mysz od euro plus+ naklejki od pora.pl dwa długopisy od WSI W CZESTOCHOWIE Smycz, długopis i olowek od agencja nieruchomosci rolnych oddział terenowy w gdansku warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
baja a tymasz jeszcze jakieś autografy (oprócz od Otyli) których nie chcesz i byś mogła oddać?? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
to jak ci podam mój adres zamieszkania to wtedy mi wyślesz autografy jakie?? wymień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Baja aty masz dużo kupków od różnych firm?? bo ja wysłałem do bardzo dużo firm ale nie przysłali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
jak niechcesz wszystkich autografów to możesz mi wysłać. ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
u mnie dzisiaj tylko paczka od koła... wielka dziura w niej byla ;/ co w niej dostaliscie jesli mozna wiedziec bo ja makulature i notes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy u mnie był dziś listek...czekam na 4 przesyłki z allegro i może coś innego też przyjdzie ;) ostatnio poczta działa mi na nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
skad plizz powiedz... nigdy nie dostalam koszulki i chyba tylko 2 dlugopisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
cisza jakas na tym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu posty są pokasowane- czyżby Baja znowu sie poskarżył??? Tylko dlaczego jak są kasowane Twoje posty - piszesz NASZE (bo nie swoje) adresy mailowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś z gg
Do baja19_20 Jeszcze jeden obraźliwy tekst pod czyimś imieniem albo kłamliwe uzasadnienie usunięcia czyjegoś postu a wszędzie w internecie pojawi się adres gościa którego my znamy z kościuszki. Myślę jednak że jeśli faktycznie to nie Ty to niemasz się czym martwić. "a może"? Do moderatorów. Jeżeli sami nie potrafią państwo dopilnować przestrzegania Waszego regulaminu proszę nie mieć pretęsii że ktoś sam dba o swoje. Pozdrawiam Piotr Dudziński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kolesia: przeczytaj jeszcze raz temat i się go trzymaj. Powtarzające się zatargi doprowadzić mogą jedynie do usunięcia tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam latarkęx2, długopisx4, i smycze x4 - VATTENFALL WELMAX - ładny zapach owieczka, dlugopis, kalendarzyk i 3 długopisy Baja bajki opowiada pewnie bajkopisarzem zostanie, opowiem Wam dwie na powitanie ;) Skarżypyta Proszę Pana, Proszę pana Wszyscy na mnie narzekają , nie wiem czemu oczerniają Czemu na mnie wkurzacie się ,czy już nikt nie kocha MNIE?? Samochwała Dzisiaj koszulkę i kubeczek dostałem I od razu Wam o tym napisałem Pewnie mi zazdroscicie tylko o tym nie mówicie zaraz fotki porobie To pooglądać bedzie mogli sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek87
baja a masz jakis adres gdzie kubki wysyłają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Baja to wszystko to zadarmo dasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
Baja To co mam zrobić żeby do mnie to wszystko doszło?? powiedz co mam ci wysłać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaa
hej! mam pytanie: czy mozna wysylac maila do paru firm naraz ? i co wpisujecie w temacie wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaa
dziekuje :) a jezeli nie dam przecinow, to nie dojdzie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani robertowa
wow :) Baja ma swoje forum . toż to siok!!! Baja co tak mało dzisiaj dostałeś? eee ,no nie, normalnie nie masz się czym chwalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani robertowa
pani tylko czyta i to nie uwznie to forum pan baja moze i ma swoje forum ale nie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×