Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Cześć wszystkim, a ja nikogo nie popieram bo oni wszyscy dużo obiecują a potem w sumie kto by nie wygrał to to samo jest. Nawet nie wiem dokładnie kto teraz startuje w tych beznadziejnych wyborach,które nic nie zmienią, bo to chyba jasne.Dlatego w ogóle sobie głowy tym przedstawieniem nie zajmuję bo to zajmuje mój czas- a dla tych partii to mi go szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też prawda, obiecują gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie a potem dupa blada - zamiast podwyżek pensji to są podwyżki, ale cen produktów i większe bezrobocie o taki finał polskiej polityki :-( :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Troszku mi sie zaspało, ale musiałam odespać ten weekend:) Słuchajcie kiedyś Wam napisałam, ze dostałam tak jakby potwierdzenie z pewnej firmy kosmetycznej. Przysłali mi nowego maila, żebym na niego jeszcze raz napisała. Teraz Wam podam tą firmę, bo wydaje mi się, że skoro do mnie napisali to chyba jest peniak:) http://www.esteelauder.com/customerservice/email_us.tmpl?HEADER=fa&AD_ID=43261#emailus7&cm_mmc=E-mail-_-20050801%20Welcome-_-O%20Magazine-_-Not%20Sure%20How%20to%20Add%20to%20Address%20Book Niech któraś to może rozszyfruje dla pewności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie listek znów odwiedził w domu!!W skrzynce się nie mieści -katalog domów (Gruba książka)+CD -Kolastyna -Przewodnik po trójmieście -próbki Caudalie czy jakoś tam z Paryża :))) Wkońcu coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaaaa
Dzisiaj dostałam jesną paczuszkę. Od Urzędu Miasta Zielona Góra. BBBBBBBBardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YUPI YUPI!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej:))) a ja jestem bardzo happy:) wlasnie listonosz przyniosl mi: z Viviean- szok!! az 23 próbeczki:):):) wiedza jak zadowolic klientów:) -ziaja 4 ale za to duze i dobre bo juz je uzywałam kiedys:) -GOSH-2 juz po raz 3 mi wysłał:) juz mam cala serie tych 4 z ulotki:) heheh chyba cos im sie pomerdało bo słowo daje raz wysłałam:) -Caudalie 8 w tym jedna mała tubeczka :) wszystko suuper tylko ulotki po francusku:(ale dam sobie rade z rozszyfrowaniem:) -heheh 5 m tasmy 3M -i katalogi: Łaziemki, Kuchnie, Mozaiki(razem) a wlasnie nie wiecie moze gdzie mogłabym dostac katalogi z projektami wnętrz pokojów, przedpokojów i kuchni?? dzieki i milego oczekiwania na listonosza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. jestem tutaj nowa mam na imie ewelina, mozna sie przylaczyc do was? co do probek dostalam od kolastyny, nutricia, ivostin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. jestem tutaj nowa mam na imie ewelina, mozna sie przylaczyc do was? co do probek dostalam od kolastyny, nutricia, ivostin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaaaa
ewelinas co dostałaś od Nutricia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaaaa
ewelinas co dostałaś od Nutricia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaaaa
ewelinas co dostałaś od Nutricia?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaaaa
co dostałaś od nutricia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlos
Dziewczyny jak ja moge do Was sie zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! ponownie:) 🌼 🌼 A listonoszki jak nie było tak nie ma:(:( i juz chyba nie będzie, no cóż trudno:(:(. :D:D. Smucić sie nie mam zamiaru:). jok3r dla Ciebie 🌼. Dzięki Ci wielkie za zaproszonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjaaaaaaaa
ewelinas co dostałaś od nutricia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlos
Moge sie do Was przyłączyć i można wiedzieć jak zarejestrować nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejq! Jakie żniwa dziś dostałam 15 listow!!! najlepsze z Ambasady Niemiec i z Zielonej góry :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przyszedł mały potforek :D i powiedział ze juz coś przyszło, npormalnie w szoku byłam :] przyszły nakleiki zwierzatk i katalog firanek :) Ten katalog mi się podba bedzie akurat bo moja siostra wprowadza siedo nowego mieszkania a te firanki sa sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki serdeczne.Słuchajcie od 15 września bedzie czynna nowa strona Aquolina maja tam świetne owocowe kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estee lauder kaze sie skontaktowac z przedstawicielem w Polsce,ale oni nie maja maila tylko zwykły adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jesztem niedlugo wracam do domku to powiem wam co przyszlo mi jesli cos przyszlo ale licze ze tak :D 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla wszystkich udzielających się próbkomaniaczek.Jestem nowa na tym forum ,mam dużo do czytania, jesteście pracowite jak pszczółki!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! wiecie co dziewczyny ja mieszkam bez taty a z mama wynajmujemy mieszkanie i nei jestem tam zameldowana i musze dawac adres mojego taty i on mi poczte przywozi tylko raz w tygodniu, wiec ja przez caly tygzien nie wiem co mam!! a wy macie tak fajnie zawsze tyle ciekacie idziecie do skrzynki 2 kroki i juz macie....buuu a ja musze tylko zyc w niepewnosci.......bbbuuuuuu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×