Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ale własnie mozna tu, bo tak jak pisze jest to tylko dla wybranych przez zalozycielke(nikt nie proszony nie bedzie mogł ani czytac ani pisac) a zreszta mozna poprostu napisać maile do osob udzielajacych sie najbardziej na forum i nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha nie pomyślałam :) To świetny ale zaraz pewnie beda nas za niego bluzgać !! JA poczytam, być może uda mi sie założyć !! A póżniej już wspólnie coś zrobimy co ty na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wysyłam zaproszenia do tych, które mają podanego maila, żeby uniknąć ewentualnej pomyłki, nie podaję swojego maila, bo jak napisze do mnie nipowołana osoba to mogę się pomylić i wysłać jej zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina...
Powinnyśmy zostać tutaj. Czy wam byłoby miło, gdybyście chciały podać jakieś adresy,a nie mogłybyście, bo nie znacie hasła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyle ile tylko bede w stanie to pomoge:) i mam nadzieje ze nie beda na nas krzyczec przeciez wszystkie normalne beda zaproszone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie trzymam sie listy szarlotki, ale oczywiście nie tylko te osoby zaproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załozyłam, bo na co czekać. Mam już dosyć kłótni. Już wysłałam Wam zaproszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivkaaaa
wspaniale forum dziewczyny :* :D , a ta cala kafeterie to zamknac bo jesli odejdziecie to dopiero bedzie tutaj sodoma i gomora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina...
Nie ignorujcie mnie! Mówię wam. Zostańmy tutaj. Tak będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r wysłałam Ci maila:) nawet 3 maile bo sie zamieszałam jest super zadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dziekuje Ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina nie ignorujemy Cię, ale sama widzisz co tu się dzieje. To jakaś paranoja. Spójrz na dobre strony tego pomysłu, przynajmniej pozbędziemy się tych z konkursów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego forum to ja bym chciała:) wiem że ostatnio sie nie udzielałam, ale jakoś tak wyszło..trochę mnie nie było i mam do przecztania sporo stron ;) jakby co to mój email paulinka219@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia poszły. Jak ktoś jest jeszcze chętny to podajcie maile. Teraz mnie nie będzie przez chwilę, ale wieczorem wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r ale Ci roboty narobiłam teraz:) mam nadzieje ze sie nudziłaś bo jak masz sporo na glowie to mnie bedziesz przeklinac za pomysły:) ale ja osobiscie baaaardzo sie ciesze mam nadzieje ze stałe dziewczyny tez beda zadowolone pozdrawiam wszystkie stale(w uczuciach i na forum) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja baardezo dziękuję za zaproszeniie, jednak wolałabym zostać tutaj. Chcociaż jeszcze zobaczymy, musimy skonsulotować to z pozostałymi dziewczynami...Zaraz popatrzę co tam ciekawego, może się przeniosę, bo jaki jest sens tu zostać jeśli nie będzie tam nikt pisał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼🌼[kwiatek 🌼 🌼 🌼 🌼 P jak próbkomania:] Dla stałych i fajnych Chcę się stroszku pobawić:] Szukam adresików:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaju nie wiedzialam ze masz własny portal:) ostatnio przeglądałam jakas gazetke i trafiłam na reklame jakiejs stronki gastronomicznej tak patrze patrze a to stronka www.papaja.com.pl mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciabmq
czesc dziewczyny! dzisiaj znalazlam wasze forum a wy juz sie zmywacie:( szkoda bo chcialam do was "wstapic". trudno:( powodzenia , bedzie mi musialo wystarczyc to 203 stron:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajniak
cipsko racja racja to forum jest pedalskie w chuj.Sorra dziewczyny nie obraźcie sie nie komentujcie tego nie banujcie mnie itp. Ale taka jest opinia faceta jak widzi takie bzdety sorra jezeli którąś bądź któregoś z użytkowników obraziłem ale to tylko moja opinia a forum jest poto zeby na nim je pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×