Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość polly83
mam pytanie czy jak wysyłacie maile to podajecie od razu swoj adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już chcę jutro, 13.20 :(:(:(:( 😘 Idę do kościółka, a potem jeszcze gdzieś, jeszcze dziś będę:*:* 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzi mi się...:( Właśnie założyłam sobie Tlena i teraz prośby o próbki i gadżety będę wysyłać z innego adresu e-mail :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! MAm nadzieje, ze to juz koniec klutni z lukpiwem:P Wczoraj wrócilam do domu. Bylo kilka kopercik a w nich: -autograf Will&Grace -podkładka pod mysz,kolorowanka,naklejka od Heela:D -z Zielonej Gory plyta CD, dlugopis -z redy 2 pocztowki -i z zagranicy(nie pamietqam skad) chyba 7 przewodnikow po kontynentach. P.s Mam nadzieje, ze sie na mnie nie obrazilycie porzez tego Lukpiwa :P Pozdrowienia dla wszystki stalych🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sevinia
Jak ci się nudzi, to czemu dalej nie kopiujesz linków z Konkursów.wsieci ? Wklejanie ich tu jako swoje własne, które znalazłas bardzo dobrze ci wychodzi... tylko wiesz co? kopiowanie cudzej własności, bez podania skąd to się ma to jest kradzież!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
widac ze wasz poziom intelektualny stoi na niskim poziome.I nie piszcie na konkursy w sieci , aha i do blanki nie jestem pasozytem na tym forum nie biore od was zadnych linkow bo wasze linki sa do ..... . Pozatym to same katalogi , co mnie nie interesuje.I nie najezdzajcie konkursow bo jak chcecie wojny to bedziecie ja mieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkursywsieci
to totalna nipa, tam sa same katalogi a nie tu!!!!!!!!!! kafeteria to najlepszy zbior a nie jakies konkursy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu kochany Wam się chyba strasznie nudzi. Wojny???? Czy Wam się już kompletnie w głowach poprzewracało. Matko to jakieś przedszkole. Jak komuś tu tak strasznie źle to nie włazić i sparwa załatwiona. Lukpiw skoro nie korzystasz z naszych adresów to po kija tu włazisz i z intelektem wyskakujesz. Chyba z nim źle u Ciebie, bo jakieś wojny chcesz rozpoczynać. Wiesz co takie teksty to były modne jak się miało 10 lat. Jakieś posądzanie o kradzież, ludzie takie coś to by ewentualnie firmy mogły powiedzieć, bo to ich adresy, a nie żadnej osoby z nas. Chryste tu sie robi normalnie podstawówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jok3r
A jak inaczej nazwiesz kopiowanie czegos co ktoś napisał, bez jego zgody i podawanie jako własne? według polskiego prawa to jest plagiat - a plagiat to rodzaj kradziezy! Chyba, że ty nie wiesz co to znaczy... bo innego wytłumaczenia dla twoich słów nie znajduję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagiat jest wtedy kiedy skopiujesz czyjąś pracę, ksiażkę, słowa pisenki itp, ale nie adres, który każdy sobie może sam znaleźć w necie, i za którego podanie do publicznej wiadomości nie grozi kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przestańcie już siać zamęt na tym forum, bo to jest i nudne i dziecinne. Jeśli chodzi o adresy to Wy wcale lepsi nie jesteście, bo bywało, że adresy od nas pojawiały sie u Was, ale czy ktoś robił o to dym. Owszem ostatnio, bo tu jakaś chora rywalizacja się zaczyna. Najlepiej Wy siedźcie na swoim forum, a mu na swoim i bedzie spokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa jasne......
Samemu sie nie chce tyłka ruszyć i poszukac, to się kopiuje i wkleja..... A potem obraża się ludzi z konkursów że to sępy??? żałosne jesteście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj daj już sobie spokuj. Nie chce mi się z Tobą \"gadać\" nudna jesteś. Wracaj na te swoje konkursy i odpuść sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej.. no juz tyle, przestańcie się kłucić :D Nie wiem, kto zaczał, bo szczerze - wcale mnie to nie interesuje. Ale moze zróbmy układ - my nie obrażamy ludzi z konkursów w sieci, a oni nas, ok? Ja chce do poniedziałku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jok3r
mi z tobą tym bardziej... Bo coś z tobą musi być nie tak, skoro stara 30 letnia babka siedzi z 13-sto latkami na forum i sobie próbki tamponów i jedzenia dla psów zamawia ... BUHAHAHAHAHAHAHA :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do uzyszkodnikow
i probek wezy ogrodniczych :D :D . w dodatku jeszcze macie duzo nie rozgarnietych uzydkownikow ktorzy przechodza na konkursy w sieci i proboja wyludzac adresy jak to mialo miejsce niedawo.Jok3r widac ze malo sie znasz nie chodzi mi tu konkretnie o ideologie tego forum (bo i tak jest bezsensu) ale o nierozgarnietych uzydkownikow ktorzy sa oszutami.Jok3er tylko ze my nie uzupelniamy ankiet za ktore moga nam przyslac katalog , ulotki tylko wysylamy maile.A co do tego tematu to lepiej zeby go admin zamknal to moze i sam portal kafeteria podniesie swoj poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie...Dajesz adresy jest źle. Nie dajesz to jesteś pirania. I gadaj tu z wami =/ Widać że chciwość się szerzy na tym forum...ehh... Czy dla was liczy się tylko wytykanie czegoś innym? A co do plagiatu - albo mi się tylko wydaje, albo wysytarczy wpisać w google \"free sample\" i wyskoczy wam pełno adresów, które są na konkursy.wsieci.ws =/ Spływam stąd. Nie będę wśród ludzi którzy nie są ani trochę sympatyczni =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno :) : Do \"cornelia\" \"NIVEA_SOFT\" i tych wszystkich innych miłych dziewczyn :) Dzięki za wszystko :) Fajnie się z wami pisało :) Życzę wam pełnych skrzyneczek zarówno e-mailowych jak i tych normalnych :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olivki
Blefujesz. Bo ten adres co podałaś pochodzi od jednego z darmowych kony e-mail, a firmy zwykle mają maile z zakończeniami pl lub com.pl itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivkaaaa
niewiem na taki adres pisalam i dostalam od nich odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm dawno sie nie odzywałam bo jak sie to czyta co sie tu dzieje to sie odechciewa:( jeszcze raz apeluje dziewczyny stałe, czarne nicki i inne normalne załozmy sobie forum dla wybranych jest takie dla konsultantek avonu i sprawdza sie swietnie na gazecie ja sama nie znam sie tak dobrze na kompach zeby załozyć forum ale moze któras z was jest za pan brat z komputerkiem i dla niej to nie problem zastanowcie sie jak by było super zebrać w jedno miejsce: jok3r jenny_aniołek lady-stokrotka papierowe-nożyczki nelasz007 barawurka00 PrincetonGIRL i wszystkie inne normalne dziewczyny i pisać sobie bez kłotni bez zadawania zbednych nieraz głupich pytan bez podszywaczek itd co wy na to???????????????????????????? (kwiatek) dla fajnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie???? na www.gazeta.pl mozna zrobic forum na hasło to znaczy hasło ma kazdy inne (wymyslone przez siebie) ale zeby czytac forum i sie udzielac musi być przyjety przez zalozycielke forum i ona tez na moze kazdego kogo zechce usunac wiec nawet jak ktos bedzie na poczatku fajny a pozniej zacznie mieszac zostanie usuniety i nie bedzie mial mozliwosci zasmiecania forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ten sposób... A jak poinformujesz dziewczyny gdzie jest zalożone forum tzn . jego adres !! Tu nie możesz bo... sama wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×