Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość dracena
Acha....a ja przeczytałam na tym forum,że można dostać od Philipsa kubek jeżeli dołączy się do "internetowego klubu philips".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllll
z wlasnego doswiadczneia wiem ze te najpopulaniejsze firmy nic nie wysyłaja! a co do kawy przysla wam dwie male probki ale kawa wysmienita! jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllll
Idzka jak dlugo juz sie w to bawisz i jakiem masz zdobycze? wiesz gidzie bym mogla dostac jakies darmowe ksiazki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króciuutko;-) Ze dwa miesiące, ale dostalam już ponad 30 paczuczek! A książkę dostałam jedną jakąś religijną... Jak chcesz t oposzukam moze znajde stronke z jakiej brałam ją!|?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponad
30 ???????????? to co np dostalas ? pochwal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... mnóstwo próbek kosmetyków, smycz, ulotki, katalogi, naklejki, książkę, zakładki, pocztówki, mapy, foldery, próbki herbatek, próbki prefumików, długopsiik, kolorowankę, płytki różne, ksiązkę z domami itp. itd;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak ja jestem to znow nikogo nie ma! kilka dni temu czytalam tu wypowedz kogos kto namawial do glosowania na painia bochniarz ja tez goraco do tego na mawiam! bo na pana tuska i kaczynskiego patrzec nie moge juz! tacy slawni i bogaci ale nic od nich nie dostalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta :) malo mam teraz czasu, a na dodatek jestem chora. pisalam do orange ale napisali ze ne posiadaja gadzetow.druga proba i nie trafiona :( szkoda. sluchajcei mam ptanie- dot. prizee - zamawial ktos stamtad nagrody? ja wygralam aukcje i nie moge sie doczekac na zamowiona nagrode-ile bede musiala czekac? powiedzcie jak wiecie, bo nie wiem na jak dlugo mam sie nastawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się dostałam 3 papierki pachnące (perfumami) z UsA ale strony naprawde nie pamiętam! Alee te kartoniki brzydka bardzo pachniały! aaa mozesz podac pare stronke z ktorych dostalas notesiki i dlugopisy! Bardzooooo proszęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smycz od Cimoszewczia......ale lipka bo z napisami.....a herbattki dostałam dla dzieci Hipp i jakąś jedna jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugopis sztab wyborczy cimoszewicza nie masz juz po co teraz pisać:P notes www.marinex.pl (wstap do klubu) www.lovatoelectric.pl (prosilam o gagety-smycz, notes, dlugopis) wiecej teraz nie pamietam jak znajde to zapisze ale nie wiem kiedy bede przy kompie moze sie zdarzyc ze dopiero za tydzien w piatek wiec najwyzej mi przypomnij pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×