Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość lakier jest
platny i napewno nie wszystko jest za darmo Kordelia aaa co yt dostalas z tych adresow??????? czy tylko tak podajesz bezmyslnie skopiowane ? napisz moze co dostalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...i jeszcze jedno. wiecie moze, o co tu chodzi? Dear Friend of Mary, It is a pleasure to assist you in your mission. We give you thanks for helping us spread the message of Our Lord Jesus Christ, and for promoting devotion to the Blessed Virgin Mary through prayer, especially the Rosary. It is my delight to share with you that Holy Cross Family Ministries is sponsoring the Try Prayer! It Works! Contest in 10 countries. This contest is open to students in grades K-12 where they have a choice to send in an entry as poetry, composition or artwork. The theme for this year is \'Receiving Jesus in Holy Communion Changes US.\' If you are interested in this contest please visit our web site at www.hcfm.org and learn more about the contest and how students may enter to win some prizes. The reason I write this letter is to notify you that we will be shipping the Rosaries via surface mail. We implore you to be patient in the waiting, as it could take a while for their arrival. We have completed all customs forms and have indicated that your Rosaries are \"Religious Articles - Free Gift with No Commercial Value\". We ask you to inform us in writing when you receive the Rosaries. If possible we would like to know how you distributed the Rosaries and the reaction of the people. If possible, we would love to have a picture of your people receiving or praying the Rosary. We also enclose a form on which people can sign up to pray the Rosary daily. For those who wish to sign and make this commitment, we would be happy to receive the signatures and present them in book form one day to the Holy Father. Please return signed forms as soon as possible. I know we can rely on your prayers for the apostolate that Servant of God Father Patrick Peyton, CSC has entrusted to our care. We here on the Holy Cross Family Ministries staff will remember you and your intentions in our daily prayer. May the love of our Lord Jesus Christ and the Virgin Mary accompany you always. In Christ, Son of God and Son of Mary, Fr. John Phalen, CSC President Holy Cross Family Ministries ........... proszę o malutką podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ona to z jakiejs \"religijnej \" strony (nie wiem czy kat.) pisza ze mozesz brac udzial w konkursach na ic stronie hmmm wiecej nie kapuje ale nic szczegolnego tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
To chyba związane z różańcami,które otrzymałaś.Proszą byś uczestniczyła w ich misji wysyłając jakieś podpisy i rozdając różańce. Nic konkretnego ani ważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pytań do mnie to czytajcie uważnie moje wypowiedzi bo pisałam o firmach obuwniczych i również podałam adrez tego niby multa...! To nie multa tylko Multi (kilka stron wcześniej jest podany dokładny adres!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ona to z jakiejs \"religijnej \" strony (nie wiem czy kat.) pisza ze mozesz brac udzial w konkursach na ic stronie hmmm wiecej nie kapuje ale nic szczegolnego tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowa adresow
juz nie aktualna sciagniete z pewnej popularnej strony probki kosm ktora zostaal skasowana mam pytanie do was dziewczyny czy zdarzylyscie sobie skopiowac adressy z wszystkich 400 stron??? ja doszlam do polowy tlko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie dziękuje Wam dziewczynki za fatygę;) U mnie dzis pusciutko w skrzynce:( ale czekam na poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
Od paru dni siedzę i przeglądam sobie wcześniejsze strony tego forum (doszłam już do 215 str.) Co druga strona to kłótnie,obelgi itp. Mimo to nadal wiele osób tutaj zagląda i to mnie cieszy. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNKI MAM PYTANIE
CHCIALABYM SIE ZAPYTAC O PEWNA STRONKE Z ROZANCAMI PRZYSYLAJA PO 5 Z WASZYNGTONU TA STRONKA BYLA JUZ PODAWANA ALE NIE MOGE JEJ ZNALEZC JAKBYSCIE MIALY GDZIES POD REKA TO NAPISZCIE Z GORY DZIEKI =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znalazłaś, bo pewnie nie szukałaś... nie znam na pamiec... dostałam te 5 różnce ale to sa takie zwykłe, proste, na nitce normalnej różance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
Ej o co chodzi z jakimś nowym, utajnionym forum, na którym nie ma obelg i jest jak to ktoś powiedział "sielanka"...to wszystko jest na 212 str. lub 213. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prywatne forum
zalozene przez laski,ktore mialy dosyc tytejszych klootni i tego calego shitu. Od czasu do czasu zapraszaja chcetne osoby,ale pod warunkiem,ze osoby te wyroanija sie kultura osobista i inwencja w szukaniu adresow.To taka jakby "selekcja",ale zrobiona po to,zeby uniknac zaproszenia "sepow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dracena
Achaaa dzięki za informację.:D A co ja bym mogła zrobic żeby mieć taki czarny nick,a nie pomarańczowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wchodzisz
u gory w preferencje i tam juz powinnas wiedziec co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pAtrySiaa*
Ej piszcie coś! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki! Jakoś wczesniej nie zwracałam uwagi na te zakładki na górze. Teraz powinnam miec czarny nick...zobaczymy czy się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej sory... dopiero sobie zmieniłam nick i sie pomyliłam! Mój nowy nick to pAtrySiaA ;* i jestem była PatrycjaaA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeeaaaa udało się !!! Ja za chwilkę lecę się kąpać,bo dzisiaj paliłam zielsko na działce i śmierdzę dymem :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do gadżetów....to sądzę,że bardzo opłaca się pisać do różnych miast i województw.Sama dostałam wczoraj z woj. wielkopolskiego spora paczkę. Powysyłałam już maile do wszystkich województw i niektórych miast .............czekam na odpowiedź :*:O:D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorka z woj. pomorskiego : notes, płyte CD, katalog reklamujący to woj. i jakąś cieniutką książeczkę o \"Solidarności\". Dobra ppa lecę się kąpać. Ps: Jak zrobić takie ładne gify -niebieskie kwiatuszki lub usta lub serce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a co piszecie firmom , ktorych nei znacie za bardzo, albo takim towarzystwom jak \"warta\'? pomijam oczywiscie spobób glupiej blondi-bo to co ona robi jest po prostu zalosne i moze naprawde powinno jej sie spelnic to zyczenie.. choc wiecie co, ja juz spotkalo cos o wiele gorszego-BRAK ROZUMU!!! wiec nie komentujmy tego kalectwa. aha- nie chce gotowego maila- bo to umiem sama napisac, tylko oto jak to argumentujecie, albo do miast co piszecie, bo przeciez przez gadziety tego miasta lepiej nei poznacie, wiec jak ich przekonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam sie- gadzety nie gadziety - (zeby nei bylo) literowka poprostu pozdrawiam :) aha firam Vitalas juz nei wysyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia14
dawajcie adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia14
jakaś tu cisza, nudzem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia14
helo helo elo elo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×