Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ludzka_istota zawsze i wszędzie :D ciekawe czy jeszcze ktoś jest oprócz nas bo pomału dziewczyny uciekają spać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne;) qrde wybralam stan WA ale wyskakuj ze kofd nie jest zgodny ze stanem:| ktos kiedys pisal jaki to kod ma byc ale zpaomnialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supcio że wszystkie czarniejecie ;) co do kodu na zagranicznych stronach to można spróbować wpisać bez \"-\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka! Witam i ja! Co do tego Diora to ja wysyłałam już dawno temu,no ale znając moje szczęście to nic nie otrzymam. ALe nie wysyłam znowu bo to bez sensu. Zresztą listonosz chyba coś ostatnio zapomniał o moim istnieniu:( Pozdro for ALL:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chol...... szukałam tych próbek perfum issey myiake i nie mogę znależć! Dawno to było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLIS bez przeklenstw. Niech to bedzie spokojne i mile forum. Ja dawno temu dostalam issey myiake . Ale mail do nich chyba byl niedawno podawany na starym forum. Przewin kilka lub kilknascie stron. Gdzies musi byc. Powodzenia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja też jestem z Wami oby tutaj był spokój i atmosferka bo to co się dzisiaj naczytałam to woła o pomstę do nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam Was i szukam... Można dołączyć? Mi wprawdzie z szukaniem próbek kosmetyków idzie średnio, ale za to przewodniki to moja specjalnośc :D :D :D przyjmiecie mnie? Pozdrówki dla wszystkich czarnych nicków ;) 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wam dziewuszki... Ja dziś pierwszy dzień w ogóle na temaciku... Znajdzie się miejscie dla mnie? Bo jak czytałam tamte niby stare forum to się załamałam :-/ tyle wyzwisk i kłótni;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było, że z pustymi rękami przychodzę ;) hehe Przewodniki NOWY YORK --> http://www.nycvisit.com/content/index.cfm?pagePkey=11 PARYŻ --> http://en.parisinfo.com/rub6064.html?OTCP_action=contact&sujet=true (trzeba napisać maila o przewodniki) TALLIN (ESTONIA) --> http://www.tourism.tallinn.ee/index.php?page=506 BRETANIA (FRANCJA) --> http://www.tourismebretagne.com/document/index.cfm Miłej nocki dziołszki ;) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na początku mówie wszystkim Dzień dobry :) dopiero teraz zobaczyłam że przenieśliście sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj nie maiłam czasu, ale dziś zaglądam tutaj. Na pewno nie warto pisać do: -Ustronianka -Kubuś -Hortex Z tych firm dostałąm odmowy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki :* Znalazłam was ..ufff.. :D:D wkońcu :) witam wszyskie ...i prosze już mamy 3 stronki ... JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO NADROBIMY WSZYSTKO :P Mam nadzieję , ze tu sie kłocić nie bedziemy ;) POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH I IDE POSZUKAĆ CZEGOS:* nooika mam nadzieję , że zostaniesz moderatorem i będziesz nas często odwiedzać ;) WKOŃCU KTOŚ MUSI PORZĄDEK ZAPROWADZIĆ hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ciekawe czy listonosz dzisiaj coś przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak WY szukacie na stronach tych frree stamps to co swpisujecie w goolach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oki jak wszystkie to wszystkie aczkolwiek strasznie mi zal tego starego dobrego topicu....bu :( no nic ale sama tam nie bede :) witam wszystkie \"stare\", buziaki dla mlodych startujemy w nowe zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrzucam \"free samples\", ajest tego od............groma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wpisuje free samples itp. itd. ale nie tylko w google :P Ahti hejka :* ..szczerze mówiąc miteż zal tych 400 stron ale no cóż, było dość niewygodnie cokolwiek znaleźć na tych POPRZEDNICH STRONACH bo bylo ich za dużo :( SPRÓBUJE COŚ ZNALEŹĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :* Mogę też dołączyć?? :D W tamtym topicu rzadko kiedy się wypowiadałam, ale może któraś mnie pamięta, hm :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_21
czesc dziewczyny chyba troszke zaspałam Mam pyt. jestem w trakcie wysłania ankiety do Lacoste i nic... wyskakje mi inf "Please enter a valid postcode" i nie chce dalej pójść pomózcie. Z góry serdecznie dziekuje i pozdrawiam stare próbkomanki bo ja jestem przyznam sie daść nową osóbką na forum . Miłego dnia dziewczyny i czekamy wszystkie na listonoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
napisz kod pocztowy bez \"-\" np. zamiast 12-345 napisz 12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×