Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam wshystkie probkomaniaczki :*:*:* u mnie dzis jeszcze listonosza nie bylo, ale powinien sie w niedlugim czasie pojawic ;););) jak narazie podzucam wam adresik www.brio.net mi przyslali niedawno breloczki w ksztalcie lokomotywy, siateczke firmowa, naklejki i dlugopis ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a dostałaś odpowiedz od brio na mejla czy odrazu wysłali? bo ja do nich pisałam i narazie sie nieodzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_21
Do daria Jestes kochana poszło teraz tylko czekać może coś bedzie wkrótce w skrzynce dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emilka ciesze sie że mogłam Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWCZYNY hmmmm
Bonjour, Nous vous remercions de l'intĂŠrĂŞt que vous portez Ă nos produits. Pour dĂŠcouvrir tous nos produits, nous vous invitons Ă visiter notre site internet : www.kanebo-international.com Suite Ă votre demande, nous vous informons que nous ne distribuons pas d'ĂŠchantillons, mais nous vous proposons de faire votre demande auprès de Kanebo Suisse qui s'occupe de l'Europe. Vous trouverez leur adresse e-mail sur le site internet. WIECIE CO TO ZNACZY BO JA NIE MAM BLADEGO POJĘCIA hmmm Angielski i niemiecki to owszem ale francuski to tylko Bonjour wiem co to jest z tego textu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szanowna Pani, Dziękuję za zainteresowanie produktami Firmy HiPP. Zgodnie z Pani prośbą, wysyłamy pocztą próbki herbatek i broszury informacyjne. Serdecznie pozdrawiam Magda Stępniak Serwis dla Rodziców\" dostane herbatki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek 🌼 Z tym francuskim to jest tak: Dziękują za zainteresowanie itp itd zapraszają cię do ich sklepów albo na stronę internetową. No ale do sedna, nie dostaniesz chyba próbek bo jak mówią że od niedawna są okupowani przez ludzi z Europy, hehe dobrze że nie dodali że z Polski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pomarańczowe nicki o zarejestrowanie się, żeby było wiadomo kto jest i komu pomagać i wogóle,żeby akcji potem nie było tak jakna tamtym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BRAWURKI
Brawurko bardzo , bardzo dziękuję za taką szybką pomoc . pozdrawiam ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaa.... wstałam :) kurczę to jest chyba uzależnienie.... pierwsza czynność po obudzeniu się: mycie, papieros, włączenie komputera hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!:D jejku..nie było mnie to od wczoraj od 17 i byłam w szoku jak to wszystko dziś czytałam! jak dobrze, że PRINCETON_GIRL założyła nowe forum, duża buźka dla niej:) mam nadzieję, że teraz będzie się nam lepiej pracowało i...SPOKOJNIEJ i...NORMALNIEJ -bez tych różnych zawistnych \"koleżanek\" :> całuję, miłego dnia no i witam wszystkie na nowiutkim forum! myślę, że teraz nasza praca będzie jeszcze efektywniejsza! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Brawurcia_00 - popatrz no rozejrzyj sie sam mlody narybek..hehe a my...malo nas juz zostalo :) moze by tak wylajtowac niech mlode sie staraja? hehe zartuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseiloveyou (łoj długachny ten nick masz ciotka :-p) ja mam to samo, tylko że najpierw wstaję, na brajla se kawę robię, do kawy papierosek, potem komp, po godzinie czasu dopiero sniadanko i potem myju myju :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawurka_00 heehe :) mój facet mi od jakiegoś czasu obiecuje, że wyrzuci komputer przez okno :) ale sam się ucieszył że mu jakąś próbkę zamówiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to niech wyrzuci przez okno, tylko powiedz kiedy to stanę na dole i będę łapać :-D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołszki ja muszę spadać, bo ruszam w teren..się znaczy na miasto :-p będę raczej wieczorekiem, później u mnie będzie zbiegowisko, bo zapodaję dziś film o Papieżu, więc połowa sąsiadów się zleci :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie co przeczytałam na innym forum (nie kafeterii :P) ey! Chciałabym wam przedstawić sposób na tanią i prostą depilację cukrową. Jest ona w Polsce bardzo słabo znana, wykonuje się ją w gabinetach kosmetycznych, ale równie dobrze możemy ją wykonać w domu. Ten sposób jest od wieków stosowany i udoskonalany przez kobiety na Bliskim Wschodzie. Tam kultura nakazuje kobietom całkowitą depilację ciała (oprócz głowy oczywiście, choć wąsik też), a przy ślubie kobieta ma obowiązek obiecania, że będzie zawsze \"gładka\", tzn. także całkowite, głębokie bikini. Kobiety tam depilacje zaczynają jako młodziutkie nastolotki, a depilacja cukrowa tak osłabia włosy, że z czasem one w ogóle znikają! No, nie po 2,3 latach, tylko jak kobieta zaczyna się starzeć. Z depilacją wiąże się tam wiele tradycji. Kobiety zawsze urządzają sobie depilacyjne \"party\", gdy wraz z przyjaciółkami wspólnie się depilują, plotkując i rozmawiając przy tym. Na te spotkania oczywiście zakaz wstępu mają mężczyzni i dzieci. Przygotowanie pasty to koszt poniżej 1,50zł, praktycznie wszystkie składniki mamy w domu. Z podanych przeze mnie proporcji wychodzi 2/3 słoiczka pasty, co powinno starczyć nawet na rok! Potrzebne jest : *1/2 cytryny z tego wycisnąć sok) *szklanka cukru *1/2szklanki wody Bierzemy mały garnuszek, łączymy wszystkie składniki i zaczynamy gotować na małym ogniu. Uwaga: podczas gotowania absolutnie nie można zmieniać wielkości ognia! Trzeba czas od czasu zamieszać, najpierw, by roztopił się cukirer, a potem tylko tak profilaktycznie. To wszystko ma gotować się minimum 0,5 godziny, ja gotowałam swoją paste 35 min. Podeczas gotowania pasta będzie zmieniać kolory. Ostateczny kolor będzie jak ciemny miód, karmelowy. Przy końcu gotowania pojawią się bąbelki, które będę wychodzić na powierzchnię. Konsystencja i zapach mają przypominać miód. Gotową paste zlewamy do słoiczka (trzeba uważać aby się nie poparzyć!) i zostawiamy do ostygnięcia. Wystygnięta pasta jest twarda jak kamień i dobrze jest wstawić słoiczek do miski z gorącą wodą, aby trochę rozmiękła. Chcąc przystąpić do depilacji, trzeba wziąść ilość pasty odpowiadającej wielkości małego orzecha włoskiego. Karmel trzeba rozrabiać w dłoniach tak długo, by z przejrzystego zmienił kolor na matowy. Jeżeli zaczniemy depilować skórę za mało rozrobioną masą, to może mocniej boleć i pojawią się trudnaści w rozprowadzaniu. Rozrobioną paste nanosimy na skórę np. łydki, pod włos, tzn. od stopy w kierunku kolana. Wygładzamy kilkakrotnie też w tym kierunku. I teraz w przeciwną stronę (od kolana do kostki) ściągamy pastę, formując jakby taką kulę. Teraz przenosimy paste na inny kawałek łydki i od początku (UWAGA ! NOGA MUSI BYĆ SUCHA I NIE POSMAROWANA ŻADNYK KREMEM CZY BALSAMEM)... Jeżeli za jednym razem nie odejdą wszystkie włoski, to oczywiście zabieg można powtórzyć. Paste robimy z naturajnych składników,więc napewno u nikogo nie wywoła objawów uczulenia, w dodatku pasta przykleja się w przeciwieństwie do wosku do włosków, a nie do skóry, dzięki czemu ból jest nieporównywalnie mniejszy. Pasta nie zawiera środków chemicznych, więc nie podrażnia i nie niszczy naskórka jak wosk, może być wiele razy nakładana na tą samą partię skóry. Jeżeli na skórze pozostaną resztki pasty, albo coś nią ubrudzimy, to pasta natychmiast schodzi zamoczona w letniej wodzie. Wszystkim polecam ten pomysł-co prawda jest dość czasochłonny, ale pomyślcie ile kasy wpakowałyście w różne kremy, żele, woski, maszynki!!! Aha i informacje praktyczne: pasta usuwa już 1-mm włoski, efekt pozostaje na ok. 6 tygodni(!). HEHEHE LASKI Z TAMTEGO FORUM WYPRÓBOWAŁY JUŻ I SA ZADOWOLONE ŻE SZOK ..:D:D ja naplastyry veet wydaje ok 30 zeta a tu prosty sposób za 1,50 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nice Girl współczuję tamtym kobietom co przed ślubem obiecywały być zawsze głAdkie.... zastanawiam się czy faceci robią dla nas przynajmniej połowę tego, co my dla nich.... chodzi mi własnie o takie wyrzeczenia i sprawianie sobie bólu po to by się im podobać. Mój Facet to się nawet porządnie nie ogoli.... :) i tak go kocham idę szukać freebies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becauseiloveyou tak właśnie jest hehehe :D ...kobiety miały przerypane. Tylko dziwi mnie to , ze dziewczyny mówią że mniej boli niż woskiem a eekt jest taki sam ...Ja tez wosk albo maszynka ale depilator ZA NIC W ŚWIECIE ..:D:D może to wypróbuje kiedyś heheh :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..biedna Brawurka..znow sie ktos pod nią podszywa..! BRAWURKA_OO - myslisz ze nie rozróżniamy literki \"O\" od zera???!!!? ***na takie podejście brak mi sŁów*** mam jeden apel do normalnych dziewczyn: postarajmy się nie zwracać uwagi na te posty! po prostu TOTALNA OLEWKA! buziaki, jadę do kosmetyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee do depilacji wloskow depilatorem latwo przywyknac i jest naprawde lajtowo :) nie boli a jakie to wygodne mrau :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_21
Zobaczcie pierwsza odp. NEGATYWNA szkoda Szanowna Pani, Dziekujemy za Pani list elektroniczny i zainteresowanie naszymi produktami. Firma Procter&Gamble produkuje i rozprowadza ponad 100 wyrobów roznych kategorii. Wiele z nich cieszy sie dużą popularnoscia w naszym kraju. Staramy sie stale rozszerzac krag odbiorcow naszych produktow poprzez organizowanie roznego rodzaju akcji promocyjnych. Niestety przykro nam zawiadomic Pania, iz nie przesylamy bezplatnych probek zadnego z naszych produktow na zyczenie. Podczas trwania akcji promocyjnych sa one dostarczane bezposrednio do wybranych domow, badz tez bezplatnie dołaczane do opakowania innego naszego wyrobu. Zalujemy, ze nie jestesmy w stanie Pani usatysfakcjonowac, ale mamy nadzieje, iz zrozumie Pani nasze stanowisko w tej sprawie. Z wyrazami szacunku Dzial Konsumencki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×