Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

joj ciagle cos mi sie dzieje z ta strona ... :/ dziewczyki czy mozecie podac adrsy mejli/stron skad wAM COS PRZYSŁALI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Eris odpisał że już nie mają próbek Under Twenty ale nie szkodzi napisać jednym wysyłają innym nie jak zdążyłam zauważyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawia - tyle kwiatów.. wow ;) nie ma za co ;) Dziewczynki - akcja na rośnijzdrwo wyczerpana czyli powinna być już za niedługo nowa :D aha i wiecie czy można skąść skołować autografy siatkarzy naszej reprezentacji? pliss... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhera - po pierwsze wstawiamy w to forum zasady z poprzedniego - tj. probki kosmetykow, czyli nie ma pytan o gotowego maila jesli ktos podaje produkt - zakladamy z gory ze kazdy umie wlaczyc wyszukiwarke wpisac nazwe firmy i wyszukac kontakt lub adres do niej. Poza tym dosc z tlumaczeniami calosci tekstow - sa odpowiednie translatory. (to akurat nie do Ciebie :) ) Spelniajac Twoja prosbe poszukaj sobie kontaktu do MENARD z Japonii - to pewniak - ja dostalam od nich super paczuszke. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertka - takie woreczki - jeden na dzien drugi na noc, na dzien kolor zolto pomaranczowy, na noc granatowy, a w kazdym z nich zestawy kosmetykow: krem na dzien, na noc, plyn pod prysznic, zel do masazu, i cos w rodzaju serum :) naprawde super - juz zuzylam i bede skladala zamowienie :) wszystko to w slicznych tubeczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_21
z Yves rocher nie wysyłaja próbek tylko napisali ze prześla katalog ale i to dobre pozdrawiam dziewczyny was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia nie moge ci wyslac tej ankiety z kolastyny bo ona nie byla wyslana mailem tylko zwykla poczta na papierze :( a teraz kilka adresow, nie wiem czy ktos ich wczesniej nie podawal: do smooth- smooth@smooth.pl, inter fragrances- dmk@i-f.com.pl, Mona Liza Mincer- mincer-mona-liza@kosmetyka.com, dax- dax@dax.com.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_21
do Athi czy możesz napisać adres do tych "woreczków" Z góry serdeczne dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka_21 - zarejestruj w koncu ten nick!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jaja
Dostałam maila, ze jesli chce to moze przetestować najnowszy błyszczyk Manhattan! Prześlą mi go w ciągu 5 dni, ale bajka!:) Nie wierzyłam że dostanę coś za armo, i z tak dobrej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jaja
z firmy Manattan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jaja
kiedys rejestrowałam się u nich na stronie, dawno o tym zapomniałam-a tu proszę:) Miła niespodziewanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
jak mam sie zarejestrowac bo nie moge ze strony głównej forum pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
tak robiłam tylko pisze że błędne hasło i co dalej pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczęta :) postanowiłam dołączyć do waszego grona, jesli mnei przyjmiecie. Ja za waszym przykładem powysyłałam kilka zapytań, na razie tylko Ziaja odpowiedziała pozytywnie. Mają mi przysłać próbki. Pollena Ewa tylko katalog ma mi przysłać. Doszłam do wniosku, że firmy, które sprzedają tanie kosmetyki bardziej dbają o klienta niż te wielkie. Pozdrawiam i bedę tu zaglądać. Ja pisałam tez do bell i Joanny, ale próbek nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem już.narazie e-mail pusty a skrzynki niesprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
Natalia juz sie udało serdeczne dzięki pisałam dziś do: świat herbaty i czekam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×