Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

od siemensa, philipsa i hortexa otrzymałam niestety negatywną odp. a szkoda .. ciekawe co dzis przyniesie listonosz heh lubie na niego czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, nie denerwuje sie :) tylko chcialam sie grzecznie zapytać :) ale widze ze fajne osóbki to mysl;e ze bedzie okej, moze bede podawac firmy ktore odpowiedzialy negatywnie? chyba tak bedzie najlepiej, wiec juz podalam na tamtej stronie ze to Hortex i Ferrero - producent moich ulubionych Kinder Bueno, Nutelli, Kinder Country... eh... przynajmniej bede miec motywacje do zrezygnowania ze slodyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natualia ----> wiesz co to nie byl adres tylko ja pisalam do ambasady Republiki Federalnej Niemiec Wpisz sobie w google powinno ci cos wyskoczyc a jak nie to poprostu wpisz ambasady ja chyba tak robilam jeszcze poszukam moze znajde te strponke w histori mojego kompa Pozdrofka for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam w ten nałóg hihi ;) tyljko ze skonczyly mi sie adresy :( czy macie jeszcze jakies w zanadrzu ?? :P jestem bardzo ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tezbym cos poszukała powysyłała ale moje malenstwo tylko na raczkach i mama mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.k2.com.pl/mapa.php Thx :] poszukam :] papaja - napisz do wasy, i zdrowo i przyślą :P ja uwielbiam te pieczywko :P ide sobie zrobić kanapeczkę :P kto chcę próbke? podawajcie adresy wysyłam ryżowe, takie mam na \"magazynie\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze z firmy APART (biżuteria) chcialam katalog, ale do tej pory brak odpowiedzi, a szkoda, chcialam sobie kupoic jakies kolczyki a wiem ze oni mają solidne wyroby no ale nie to nie :P wybiopre sie do jubilera od razu i nie sądze zebym kupila cos APARTu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze teraz jak przystalo na probkimaniaczke, napisze co \"upolowalam\":) -przyslala mi ziaja bez zadnych problemowodpowiedziele na maila i to paru dniach probeczki byly....nawet kupilam sobie balsam HerbikaPlant i krem do rak kozie mleko polecam!! -kolastyna z uprzedziem w postaci bardzi milego maila:) -eris z serii under tweny, dwie tubeczki i jedna saszetka:) -iwostin wiekszosc kremikow -mincer mona lisa nie wiem czemu ale dwa razy!! bardzo fajne rzeczy i duzo ich!! -orion -kwiatowe konfetti -super!! -i finskie wyroby z drewna czy jakos tak:) grewniana tabliczke z chinskiem znakiem szczescia:) -biomaris 3 probeczki -herba same ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z Erisa tez mi mają przysalac Under Twenty, bo pisalam juz kiedys i mi odmówili, ale teraz przyslali maila ze wyslą... juz chcialam sobie kupic w ciemno tez ich krem energizujący ale jednak poczekam na probke :) nie mam kremu buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu pustki w skrzynce:( A co z tą depilacją cukrową, próbujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie a próbowałyście mgiełkę do ciała za ok. 10 zł z UNDER TWENTY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę czemu się nie przysyła cała wiadomość? wpiszcie tam do ambasady że chcecie dla pewności - na dole... :] a eris wysyła już under? dajcie maila pliss :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie UNDER TWENTY bardzo kusi.. fajne opakowania i wogule wydaje sie byc fajne.. chyba sobie cos kupie.. moze zel pod prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_21
z ONETU odpisali że nie mają chwilowo żadnych gadżetów . Szkoda ale czekamy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nic nie próbowałam , jak bylam ostatnio w rossmanie to juz mialam w koszyku krem energizujący ale go wyjełam w ostatniej chwili, nie chce kupowac w ciemno... np. kupilam w ciemno krem z sorai i teraz stoi sobie na polce, bo posmarowalam sie nim kiedys na noc, to rano wstalam tk czerwona, że szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mi z onetu nieodpisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo polecam under twenty!!!!! sama sam zel do ciala , peeling, zel do mycia twarzy sa extra!!!!! musze nabyc jeszcze krem energizujacy(jest super!! i jeszcze nawilza) oraz tonik. oczywiscie ta seria rowoza bo jeszcze przeciw tradzika , ale nie chce jej.tak tak pieknie patnie i wcalnie nie droga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_21
napisałam do VICHY może coś wyślą i do Bourjois może ktoś wysyłal do Schwarzchopf i czy coś przysłali???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze klawia mi umiera zamiast z jest y i na odwrot i w ogole wsyzstko inayej...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze klawia mi umiera zamiast z jest y i na odwrot i w ogole wsyzstko inayej...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze klawia mi umiera zamiast z jest y i na odwrot i w ogole wsyzstko inayej...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalyscie moze ankiete z dermiki?? ja ja skopiowalam zapisalam u siebie w kompie i wyslalam jako zalacznik...jak wy to zrobilyscie?🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do--->ewelyna14 z jakiej firmy była ta płytka o trawnikach. Kuknij proszę na kopertkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×