Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

witam! Bardzo ciekawe, że neguja tylko pomarańczowe i zawsze piszą, ze od jakiegoś czasu \"przegladaja\" topik - piszcze w prost,że korzystacie z adresów - a jak sie coś nie spodoba to jaki pomarańczowy wyraża swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie próbkomaniaczki :) jestem tu nowa...zainteresowała mnie szczególnie możliwość zdobycia bezpłatnych przewodników po różnych zakątkach świata...proszę, podajcie jakieś namiary...mozecie tez pisać do mnie na gg:2402520 z góry bardzo Wam dziękuję pozdrawiam i życzę udanego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki znowu kłótnie? weszłam profilaktycznie na forum, bo już od dawno nic nie pisze do firm (brak czasu :( ) chciałam tylko zaznaczyć że jak Moderatorka się wkurzyła to już chyba jest lekka przesada. życzę wszystkim próbkomaniaczkom pełnych skrzynek i tego żeby nadal pisały do producentów o próbki i nie przejmowały jakimiś obelgami ze stron osoby która chce założyć jakąś swoją \"firmę\" Próbki kosmetyków nie są dla firm tylko dla potencjalnych klientów. Jedna forumkowiczka wcześniej napisała że jak ktoś ma firmę to niech ruszy swoje 4 litery do niej i ustali warunki przekazania próbek, bo nie sądzę że dla firmy wystarczy jedna próbka jakiegoś kremu, chyba że jest to firma jednoosobowa :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem tu nowa i chciałabym nalezec do waszeg grona:)od niedawna dowiedzialam sie ze przez internet są wysylane darmowe gadżety, próbki ......Nie wierzylam w to (moze jeszcze nie wierze)przeczytalam wasze forum i mnie to zafascynowalo.Postanowilam napisać kilka e-maili do firm.Udało sie:Otzymałam e-maila z treśćią iż wprawdzie nie mają już próbek ale jeśli zapisze się i wypełnie ankietę to dostanę darmowe próbki i katalog. wprawdzie to nie dużo ale spróbuje jeszcze w innych firmach. Mogę prosic o napisanie mi na emaila : papulek@wp.pl przez kogos serdecznego kilka emaili do firm i co one dają, chciałabym stać sie prawdziwa probkomaniaczka Pozdrawiam:)buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam jedną prośbe: mam pytanie: Czy oni naprawde przysylaja wszysto za free i czy za przesyke tez sie nie placi bo jakos trudno mi w to uwierzyc:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Do Słodka_18-->Tak,naprawde nie płacimy za przesyłki,są darmowe. Do fajfusik-->Przepraszam,że dopiero dziś odpisuje,mieszkam 4km od Krzeszowic. Tak poza tym,to dziś skromnie,dostałam długopis z firmy ARC-POL,ale i z tego bardzo się ciesze;)Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne o Krzeszowicach w zachodniej Małopolsce. ;) Pomiędzy Chrzanowem, a Krakowem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martas_sa
a ja jestem nowa i jeszcze nic nie dostałam..... jak piszecie i gdzie wysyłacie ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje ze moderatorka cos w koncu zacznie robic na tym forum.ale pewne bedzie jak na poprzednim- raz weszla -posiedziala nad nim troche i znudzilo jej sie.Bo sporo jest tu do zrobienia,taka prawda. Hmm moderatorko a kiedy pousuwasz te wszystkie bluzgi? dostalam dzis paczke od Kaczynskiego-2 dlugopisy 2 przypinki i 5 \"pocztowek\" ale maila wysylalam jeszcze we wrzesniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
Szanowna Pani, Beauty Publishers jest wydawcą czasopisma Nail Expert. Nie zajmujemy się produkcją kosmetyków. Zapraszamy do lektury mając nadzieję, że dostarczy ona wielu intersujących informacji dotyczących pielęgnacji rąk i nóg. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nic.:)Ja dziś muszę uciekać z tego forum!Życzę wszystkim miluśkich snów dzisiejszej nocy i pełnych skrzyneczek jutrzejszego dnia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa87-87
u mnie dzsi w skrzynce smycz oraz maly magnesik na lodówke od Campiny, z Gatty maja tez mi cos wyslac bo przyszedl do mnie mail abym podala swoje dane osobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa20
czesc znalazłam to forum dopiero teraz. jestem za!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa20
to znowu ja prosze o wszelkie namiary. próbkomaniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz wyżej
335 stron należy do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek
dzialaja wam e-konkursy.com ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dzialaja
:( domena znow jest zawieszona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolinka
co dziewczynki!Jeszcze spicie? Ja czoraj smycz i dlugopis od MPMprodukt,Danone,Delecta.a jak u Was?Listonosz kial co dzwigac? Dzis jeszcze nie wiem, bo jestem w szkole!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolinka
mozecie mi pomoc zarejestrowac sie?Bardzo prosze.Nie chce byc pomaranczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka.......ja dzisiaj dostałam od firmy ORFI 6 takich przypinek do np. bluzki :) Fajniee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolinka
znowu Prizze,nie o to tu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja wczoraj dostałam próbki z iwostnu i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam maila!!!! Bardzo chętnie prześlemy Pani próbki naszych kosmetyków .Proszę o podanie adresu do korespondencji.Z poważaniemCzubkowska Wiolettao.olsztyn@ziaja.com Ps. drugi pozytywny mail, narazie zaczynam ale mnie to kreci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×