Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość DZIADZIA
CZY KTOS WIE MOZE CZY KOLASTYNA WYSYLA.JA JUZ PISALAM W SIERPNIU ALE NIC NIE DOSTALAM JESZCZE!A ZNA KTOS MAIL DO BIELENDY/????BARDZO BYM PROSILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AHA KTORE FIRMY WYSYLAJA DLUGOPISY?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka
chyba bydgoszcz już nie wysyła - wczoraj dostałam od nich negatywną odpowiedź. podobno mają strasznie dużo chętnych na materiały informacyjne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nic nie dostałam ale przez wszystkie dni robocze przychodziły mi po dwie, albo po jednej paczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
Jeszcze jak ktoś chce dostać próbki, to do - dax@dax.com.pl mi wysłali, ale musiałam długo czekać, chyba nawet sie upominałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.l.g.o.s.i.a.k
Hello! :) Jestem tu.. yy.. no.. nowa ;P Witam wszystkich i kieruję do Was taką małą prośbę.. Chciałabym, aby któraś z Was podała mi przykładowy e-mail, który mogę napisać po angielsku do firmy zagranicznej. Boję się po prostu, że przez jakiś głupi błąd mogą mnie źle zrozumieć, albo coś ;) Mam nadzieję, że mnie przyjmniecie do swojego grona =) Pozdrawiam, Małgosia =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
A dotej pory w jakiej postaci dostałyście gadżety? Bo ja : -długopisy -smycze -magnesy -karteczki -podkładke na myszke -koszulki -naklejki - i próbki kosmetyków i to chyba na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dorobek jak na razie, to tylko próbki kosmetyków ;P Ale powysyłałam sporo maili i teraz czekam.. i czekam.. i czekam.. Ze swojej strony, polecam wypróbowanie firm samochodowych, banków i stacji tv. I tak pewnie już próbowałyście, ale może niektórym to coś rozjasni, bo jak widzę, nieźle szukacie adresów :D Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
do m.a.l.g.o.s.i.a.k > Podałabyś mi kilka maili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcczyny
znalazłam nowy adresik. wysyłają próbki toników w małych buteleczkach!!! op-cosmetics@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewcczyny
dzięki. już wysłałam proścbę, zobaczymy co z tego będzie :-) czy dostałyście już nowy numer Ty i Twuj dom? bo ja jesczze nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczka
od kilku dni gram w Prizee-czy można wybrać nagrodę zanim uzbiera się odpowiednia kwota? w jaki sposób można to zrobić? zostałąm poproszona o podanie adrseu po 6 dniach gry-czy znaczy to ,że już coś wygrałam?(mam dopiero 0.77 euro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lydeczka15
wiecie co? taki pan z pewnej firmy mi odpisał, że jak zdejmę przed nim majtki to pokaże mi swój gadżet :-( nie wiem czy siem zgodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
op-cosmetics@op.pl nie piszcie na ten adres jak widac to jest prywatny a ta dziewczyna to klamczucha!!!!!!!!!!!!!! pod spodem sama napisala ze wyslala tam hehe myslisz ze ktops ci uwierzy KRETYNKo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a zebys wiedziala pelno tu takich :/ ale czasem mozna posmiac z tego co tu wypisuja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak pod stalym (czarnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka
a mi z danonu nic nie wysyłają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prubkomaniana
www.topti.pl dla tych ktorzy lubią fajne podkladki pod myszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prubkomaniana
oto kontakt bezposredni: handlowy@topti.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam z Bonduelle kolorowanki, plany lekcj i sporo fajnych kartek pocztowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×