Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Qrcze ja juz chyba czekam z 4 tygodnie na ten plan:(Chyba wysle do pani maila z zapytaniem czy ten planik został wysłany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do palantów którzy wypowiadali sie na temat mej osoby:informuje te osoby które tez są zapisan co mam a jesli ktos nie jest to podaje adres a tak wogóle to żadnej prowizji nic nie dają wiec sie nie czepiac bo tak jest i następne to pomarańczowe nicki nie maja co tu robić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ona
Poszukać samej nie łaska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBIETKI JA DOSTALAM DZIS PO RAZ 2 PROBKI IWOSTINU CHYBA SIE KOMUS COS POMYLILO..:) I DOSTALAM NAKLEJKE SCANIA:) BOOOOOOOZE MAM NADZIEJE ZE JUTRO DOSTANE COS LEPSZEGO SUPER I WOGOLE A JAK NIE TO SIE ZALEMIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas iść do szkoły. Zaczął się nowy dzień,a co za tym idzie nowe przesyłki :) Pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaAnia
a co się stało z Przypominajką?Już na tamtym forum?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie nowy dzin sie zaczal bardzo miło a na dobry poczatek dosytałam przesliczna bombeczke na stojaczku.pani tak ja zapakowała zeby sie nie uszkodziła ze paczka wzyła az 3 kg. ;) Mam nadzieje ze pozniejsze łowy tez beda niczego sobie. dzisiaj dostałam maila od firmy .... zebym przysłała koperte zwrotne i wtedy dostane od nich gadzety tylko sama nie wiem czy warto starcic na znaczek bo jak maja mi przysłac jakies katalogi czy kartki to chyba nie warto.sama nie wiem.Dziewczyny co o tym myslicie wysłać ta koperte zwrotna czy nie? Aaa i jeszcze odpisała mi pani z parku wodnego ze przesyłka została do mnie wysłana :( i co ja mam zrobic z ta piep.... Poczta .kazda przesyłka z zagranicy uszkodzona ,połowa ginie.jestem ciekawa czemu nigdy mi sie nie zdarzyło aby przesyłka z Polski była uszkodzona. Wam tez czesto przychodza naderwane koperty? Pozdrawiam i zycze udanych łowow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak do mnie też
nawet wysłałam maila z opierdolem do tyej jebanej poczty, ale jak się spodziewałam 0 odzewu. mi jedna firma wysłała 2 razy i za każdym razem dostałam pustą naderwaną kopertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
u mnie nic nie ginie, a w dodatku dostałam od jednej poczty kilka gadżetów. to już było jakiś miesiąc temu, więc możecie spróbować może też wam przyślą, chociaż nie wiem czy jak mieszkacie w innym województwie niż warm.-maz. to wam przyślą ale można spróbować: rup-olsztyn@olsztyn.poczta-polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie
albo spróbujcie napisać do swoich wojewódzkich poczt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wpisujcie
żadnej ciepeche jak się zapisujecie!!! ONA BĘDZIE NA WAS ZARABIAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastOOlata
ja ciepeche na pewno nie wpisalam i nie zamierzam temu falszywemu czlowiekowi ufac :>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka
dostałam odp. z tego adresu. rup-olsztyn@olsztyn.poczta-polska.pl "Szanowna Pani Alicjo! Cieszę się, że chce mieć Pani w swojej kolekcji gadżety z logo Poczty Polskiej. Jedyne co mogę zaoferować to wysłanie kilku długopisów, toreb reklamowych i firmowy kalendarz. Niestety gadżety takie jak koszulka czy kubek są u nas normalnym towarem, które można zakupić w placówkach w całym kraju. Jeżeli jest Pani zainteresowana wspomnianymi "drobiazgami" proszę o podanie Pani adresu pocztowego. Z poważaniem Anna Kołodziejczyk RUP-Olsztyn" dobre i to-ja tam lubię długopisiki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! wiem ze mnie długo nie było ale miałam problemy z kompem a teraz juz jest naprawiony i jest wszustko cool :0 zabieram się do wysyłania i szukania nowych adresów :) paap, pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki....Wiecie może..jak wykasować to ,, Ciepeche\" z prizze? Niestety zalogowałam sie kilka dni temu wiec nie wiedziałam ze ,, ktoś bedzie na moim utrzymaniu\";)jeżeli tak to mozna nazwac. Oczywiscie proszę o jakieś wskazówki w jaki sposób można to ,, usunąć\" bo malutka sumka tam już jest i szkoda by było to zniszczyć. A u mnie dzis pustki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorka, że wczoraj nie napisałam, ale nie miałam czasu... Więc wczoraj sam kurz w skrzynce, a dzisiaj: tAdAm! - 2 koperty z Mavala! (pilniczki i katalogi) i (czyli już dostałam 4 razy pilniczki ;D hehe, ciesze sie ;D JuPi!) - próbki (na papierkach) perfum... ehh po co mi to? :| chyba ze 20? albo i więcej... i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Dziś u mnie pustki i kilka odmownych e-maili w skrzynce,więc nie będe podawać adresów,pozytyw tylko z DANONE.Oby jutro było coś w skrzyneczce!Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis tylko rano paczka z bombeczką i popołudniu od listonosza ,termometr pokojowy elektroniczny,pare długopisów,smyczki,taki pakiecik z pocztówkami z Deutsche post i ksiazeczka Cet alergin. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mogłybyście napisać skąd macie te bombeczki,bo chyba przeoczyłam:(Bardzo Was proszę...dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie odnośnie danona
dziewczynki skad wy macie adres danone ja na ich stronce nie widze chyba ze jestem slepa jakbyscie mogly mi podac to bede wdzieczna buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o to adres z jakiego dostałam dzisiaj od danone odpowiedź,że prześlą mi gadżety reklamowe: danone@ccp.com.pl ,dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×