Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość paulka
ja już nie mam tego maila do gatty nigdzie, bo skrzynkę pocztową co jakiś czas oczyszczam a nigdzie nie zapisałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie
jesteście kurwami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linki
www.gatta.pl- wcale nie szukałam tylko wpisałam nazwę firmy i na końcu pl www.bacha.pl to do Campiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś nie za wiele: - Katalog Cd \"Ciepłe domy\" - Ulotki produktów firmy Marinex. - Katalog \"Domy w tradycji\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marfinka
dziewczyny ile z was jest w logomedii? czy to jest bezpieczne? czy komuś przysłali pieniądze? odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile z was jest w logomedii? czy to jest bezpieczne? czy komuś przysłali pieniądze? odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cordoba-->oczywiście,że kojarze Oświęcim,dziwne,żeby nie skojarzyć chćby nawet z powodu obozów koncentracyjnych!!!Pozdrawiam wszystkich,pa,pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cordoba-->oczywiście,że kojarze Oświęcim,dziwne,żeby nie skojarzyć chćby nawet z powodu obozów koncentracyjnych!!!Pozdrawiam wszystkich,pa,pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do stylowej- mylisz sie, dziewczyny naja kilka kont ja sama mam dwa i wcale nei ma zadnej wreyfikacji, gdzies cos wyczytalas, nie wiesz dokladnie co i mnie poprawiasz. ta \"weryfikacja\" to zwykle sprawdzenie adresu na ktory maja wyslac nagrode-jesli juz wybierzesz. zeby doszla pod walsciwy adres. jesli chodzi o logomedie to ludzie opanucie sie! to nie jest strona w ktorej nagabujemy i robimy \"piramidke\" zaloguj sie na moj, zaloguj na moj i tak znow bedzie 5 stron o numerach logomedii a sa jeszcze inne tego typu bzdury-ktore nic nei robai innego niz wyciaganie adresow-wiem bo w logomedii sie juz nacielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty ze stylowej kobiety masz tylko nick.. aha- nie uwazam sie za harcerke.i nie bedziesz mi mowila kiedy mam sie odzywac. a z odrobina logiki mozna miec 2 nicki i oba \"aktywne\".ale nie mam zamiaru o tym dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
A ta logomedia to próbki czy gadżety? Jakoś nie mogę się w tym połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajfusik
paula. 18 a w jakim miescie mieszkasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w skrocie logomedia to system w ktorym zarabiasz za werbowanie osob. teoretycznie za to ze dostajesz o nich maile i ankiety, ale uwierz ze to tylko teoria..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaaaa .. //
No wiec miarka sie przebrala.Pisalam do kilku profesjonalnych firm,zeby uzykac probke jakiegos produktu,bo otwieram swoj salon i chcialam wyprobowac pod wzgledem konsystencji,zapachu,jakosci,a tu ciagle odpowiedzi:dostajemy setki listow z prosba,na poczatku wysylalismy,ale ilez mozna.Tak wiec k.... mac!zaintersesowane osoby juz tych probek nie dostaja przez wasze zebractwo,tak wiec teraz podaje wszystkim osobom,ktorym odpisuje adres waszego topiku i mam nadzieje,ze to pomoze,juz nie beda tacy naiwni,i skoro ja nie dostane tego co mi jest potrzebne do salonu to wy tez juz nic nie dostaniecie.wrrrrr..zebraczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malaaa..//
Ależ wszyscy co piszą o próbki są nimi zainteresowani.Dlaczegóż to tylko Ty miałabyś być nimi zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Szanowne koleżanki jeśli umiecie to przetłumaczyć to bardzo prosze o info. We’re Sorry! We are unable to ship this item to your address. For your convenience, please download these comics below. Please visit PETAKids for more information on how you can help save animals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala .. //
Moja droga,odmienia sie"do malej" a nie "do mala". Ja mowie "naprawde zainteresowani" produktem,a nie zebraczki probomaniaczki,ktore zamawiaja wszystko co za darmo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Malaaaa .. // Witam! Wydaje mi się, że to lekka przesada to co pani wypisuje bo my jako osoby, które otrzymują po meilu z prośbą dane próbki nie robią nic złego.Ja naprzykład zaczełam wysyłać prośby o próbki ok 2 tydz. i kilka już dostałam za co bardzo dziękuję. Kupiłam proporcjonalnie dużo produktów, których produkty wypróbowałam, a ciężko mi dobrać odpowiedni kosmetyk. Jeszcze napewno kupię ich sporo np. gdyby nie koleżanki z topiku nie poznałabym firmy Mincer, która ma rewelacyjne dla mnie produkty - i będe ich klientka. Wysyłam prośbę do tej firmy która naprawde mnie interesuje(np. super katalogi domów, które teraz przegladam i chciałabym wybrać jakiś projekt. Nie sa winni ludzie z topiku, że coś ich interesuje i chcą to wypróbować lub otrzymać jakiś drobiazg od firmy która bardzo lubia. Przynajmniej ja odbieram to w takich kategoriach. Myśle, że trochę pani przesadziła w swojej wypowiedzi i w wysyłaniu takiej informacji do firm, tylko się pani błaźni.A może TO pani prośba nie jest zbyt grzeczna, miła i nie wzbudza pani zaufania jako potencjalny klient ??? Proszę się nad tym zastanowić !!! A po drugie otwierajaca się firma nie pisze maila o próbki tylko jedzie do danej firmy, hurtowni itp z załatwia przy kawie sprawy wypróbowania wiekszej ilości kosmetyków jako potencjalny hurtowy klient !!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala .. //
Nie bede sie tlumaczyc w jaki sposob poznaje prodkty do gabinetu bo nie o tym mowa.. Jak nie pisze o WSZSYTKICH osobach,ktore prosza o probki,tylko do takich,ktore rzucaja sie na wszystko co za darmo,jak to napisala kiedys jakas osoba,po co jej jakies probki nitek..no po nic,ale jak juz mozna je dostac to dlaczego mialaby nie pisac.. Takie zebraczki probomaniaczki... Ostatnio na forum kosmetycznym dziewczyna chciala,zeby jej przetlumaczono tekst z niemieckiego,bo dostala 4 ksiazki i cos tam bylo napisane 200 euro..jak jej to dziewczyny przetlumaczyly to sie zalamala.Miala do zaplaty 200 euro..i ma za swoje,mam nadzieje,ze takie zebraczki tez dostana za swoje,jesli wykorzystuja firmy,a nie pisza tylko wtedy kiedy cos je naprawde interesuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mala..//
Moja droga, nick jest nazwą własną i z powodzeniem można podarować sobie odmianę przez przypadki, tym bardziej, że forum Kafeteria to nie konkurs piśmienniczy lecz luźna wymiana zdań. A idąc twoim tokiem myślenia koleżanka zwracając się do ciebie powinna napisać: "DO MAŁEJ DWÓCH KROPEK I DWÓCH UKOŚNIKÓW" bhuuahahahahah :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mala..//
Dzis zakupiłam dwa kremy w sklepie internetowym. Kupiłam je tylko dlatego, że miałam okazję wypróbowac wcześniej ich działanie, dostając próbki od producenta. Oczywiście adres znalazłam na tym forum. Pozdrawiam Forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edekedeczekedunio
a mala niech lepiej s.....ala a dla wszystkich zadarmomaniaczek dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbietka
Mala.../// ma rację. Większość z Was rzuca się na wszystko, co popadnie!!! Nie mówię że wszystkie, ale większość. Poza tym czy naprawdę tak trudno wejśc w google, żeby znaleźć sobie jakiś adres??? Ostatnio przez dwie str, była prośba o adres do Gatty... No i to pytanie, czy Logomedia to gadżety, czy próbki... Hahahahahahahaha. Załamka... Zawalacie firmom skrzynki mailowe jednakowymi postami, bo większości z was nie stać nawet na to, żeby samemu pomyśleć, a i tak większość z was dostaje makulaturę, której firmy się z chęcią pozbywają, a któą nawet nie da się d... podetrzeć... A już szczytem wszystkiego jest pisanie do firm z żebraniem o próbki i gadżety, bo jestem chora/y, siedze na wózku inwalidzkim itp. Przez was kiedyś ludzie naprawdę potrzebujący niczego nie dostaną. To już jest chore, ale z taka chorobą to radze iśc do psychiatry. Hehe Wiem, że zaraz zostanę tu zwyzywana i zwymyślana, ale i tak więcej tu nie wrócę, bo weszłam na tę strone pierwszy i ostatni raz. a więc g..o mnie to obchodzi, co o mnie napiszecie. I jeszcze raz: Mala.../// jestem z tobą. Masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×